320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tereisias
    1 tummine küsimus: kas prg kirjutab MC PREZ AKA THI ise oma kõned valmis või kirjutatakse need Tommile ette? Kuidas oli Rüütli ja Meri puhul? Meri vististi kribas ise ja oli suur kõnemees vms... ?
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Rüütel minu mäletamist mööda küll ise kõnesid ei kirjutanud. Aga eks igal presidendil on oma kõnekirjutaja. Mingi osa kirjutavad kindlasti ka ise valmis.
    Õhtulehes oli kunagi pikk artikkel sellest kõnekirjutamisest
    President Arnold Rüütli tänavust iseseisvuspäevakõnet valmistati ette ja kirjutati terve aasta. Märkmeid selleks hakati tegema kohe, kui Rüütel lõpetas eelmise aastapäevakõne.


    Nagu näha, siis abilised neil kõigil olemas, kuigi nende roll erinev.
    Kuna artikkel üsna vana, siis seal Ilvesest juttu pole, aga arvestades tema päritolu, siis vähemalt kirjakeele osas peaks tal kindlasti keegi kõnesid üle vaatama. On ta ju isegi oma kõnedest ja kirjutistest raamatu «Suurem Eesti. Valik presidendikõnesid ja -kirjutisi 2006-2011» välja andnud. Vaevalt ta nii ülbe on, et teiste poolt valmis kirjutatud kõnesid raamatuks vorpima hakkas
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Neid peab kandma nii, et ilma lõhkumata ära ei saaks võtta. Selline on nende idee. Nii, et teoreetiliselt võid ka ümber jala panna (kui just korraldaja ei keela seda...ja pole just kõige mugavam)

      EDIT: Lihtsalt taskus olev käepael ei ole aktiivne ehk siis nii sisse ei saa. Sisse saad siis, kui oled selle pannud nii, et ilma lõhkumata ära ei saa võtta.
      Ma ostsin eelmine aasta käepaela ning öeldi, et pole vaja käele panna ning lasti niisama esimene kord sisse. Pael peaks siiani "aktiveerimata olekus" kusagil alles olema.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        muudan postitust, sest ideaalne lahendus tuli.

        Aga ma ei taha väga uskuda, et Rüütli ise midagi kirjutas. Targad inimesed oskavad rääkida, et tal oli päris palju probleeme endaga enne ametiaja lõppu. Üleval korrusel.
        Usu või ära usu.

        Kommentaar


          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
          muudan postitust, sest ideaalne lahendus tuli.

          Aga ma ei taha väga uskuda, et Rüütli ise midagi kirjutas. Targad inimesed oskavad rääkida, et tal oli päris palju probleeme endaga enne ametiaja lõppu. Üleval korrusel.
          Usu või ära usu.
          Rüütli oli esimese ametiaja lõpul päris pädev mu meelest
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Rüütli oli esimese ametiaja lõpul päris pädev mu meelest
            Rüütli = treener

            Rüütel = president

            Kommentaar


              Algselt postitas fiorentina Vaata postitust
              Rüütli = treener

              Rüütel = president
              Kae nalja
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                Rüütli oli esimese ametiaja lõpul päris pädev mu meelest
                Ma läksin sujuvalt Karel Rüütli teema peale üle näiteks..

                Kommentaar


                  Kuidas kurat ma jõuaks FB-s sinna kohta, kus ma saaksin esitada facebookile nõude saata mulle CD minu isiklike andmetega? no mitte ei leia üles...

                  Kommentaar


                    Kõrvaklapid

                    JBL Reference 420


                    Pioneer SE-MJ 21 H


                    Pioneer SE-390


                    Sony XD200


                    Näidake mulle enda teadmisi ja öelge, millised klapid neist parimad on. Või on kellelgi alternatiivseid soovitusi?

                    E: mõnda portaali, kus kirjutatakse kõigist neist? (erinevad portaalid, erinevad reviewd leian ise ka üles)
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mul on sellised
                      Sennheiser SD 212pro
                      Küll juba vanad, ma arvan, et 5-6 aastat, ent siiamaani töötavad laitmatult. Väheke tummisema bassiga, aga mitte liiga palju, et üle kõmiseks.
                      Last edited by orbitaaljaam; 19.12.11, 08:51. Põhjus: typo

                      Kommentaar


                        Ei oska küll öelda millised neist parimad on, kuid endal on see Pioneer SE-390 olemas ja ei oska nagu midagi halba öelda. 3 aastat olnud ja siiani töötavad laitmatult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kuidas kurat ma jõuaks FB-s sinna kohta, kus ma saaksin esitada facebookile nõude saata mulle CD minu isiklike andmetega? no mitte ei leia üles...
                          https://www.facebook.com/about/privacy/tools ja seal on Download your information. CD-l saatmine on muidugi omaette teema aga kas sa just seda tahadki?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            https://www.facebook.com/about/privacy/tools ja seal on Download your information. CD-l saatmine on muidugi omaette teema aga kas sa just seda tahadki?
                            CD variant on eriti seksikas, ma oleks ka huvitatud - siis nad saavad ju mu koduse aadressi ka teada (kuigi nad teavad seda nkn).
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              https://www.facebook.com/about/privacy/tools ja seal on Download your information. CD-l saatmine on muidugi omaette teema aga kas sa just seda tahadki?
                              Jah, tegelikult tahaks just CD-le, et facebooki tüüpidel ka pühade ajal tegevust oleks (plaatide kõrvetamise näol)

                              e: tegin selle tavalise "download your informationi" ära ja pmst ei saatnud fb mulle mitte sittagi intrigeerivat. eriti võrreldes nt selle Austra tüübiga, kes cd neilt tellis ja kõikvõimalikku statistikat vastu sai. tahaks ikka kogu kupatust, kulastuste aega ööpäeva lõikes jnejne.

                              Kommentaar


                                Rääkides veel kõrvaklappidest, siis kas kellelgi on kogemust wireless klappidega?

                                Ma otsin endale kõrvaklappe, millega peamiselt muusikat kuulata - nii arvutist kui telefonist.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X