320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hmm, sa ikka kasutad neid?
    muidugi

    Kommentaar


      Kuulge, juhtus naljakas lugu. Nimelt suutsin ma ära unustada triobeti kasutajanime. On mul mingit võimalust see kuidagi teada saada ?

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Kuulge, juhtus naljakas lugu. Nimelt suutsin ma ära unustada triobeti kasutajanime. On mul mingit võimalust see kuidagi teada saada ?
        proovi homme live chati. vist ainuke võimalus lisaks tuletamisele.

        e:sest kui salasõna ja meiliadressi tead nt, siis ei tohiks probleeme tekkida tõenäoliselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Kuulge, juhtus naljakas lugu. Nimelt suutsin ma ära unustada triobeti kasutajanime. On mul mingit võimalust see kuidagi teada saada ?
          Raske aidata, kui olla naerukrampides.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Rääkides veel kõrvaklappidest, siis kas kellelgi on kogemust wireless klappidega?

            Ma otsin endale kõrvaklappe, millega peamiselt muusikat kuulata - nii arvutist kui telefonist.
            Noooooooo...wireless ära küll osta...sahisevad...ka kallimad variandid. Mul lihtsalt üks Sony wireless komplekt kogub niisama tolmu.

            Kommentaar


              Sõber lasi 2000 aasta diisel passatisse mingi 3.5 l bensiini. All oli umbes sama palju, kuid sõitis lasnamäelt koju kiili ja koduvärava ees jäi auto seisma. Kas see oleks tohtinud üldse nii palju sõita? Otseselt ei tea kas selles on üldse asi aga masin ei käivitu. Kas proovida kanistriga mingi 10-20 liitrit peale valada ning võibolla miskit õli juurde ja proovida käivitada või hoopis kohe kuskile töökotta ja tühjaks lasta?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Even Vaata postitust
                Sõber lasi 2000 aasta diisel passatisse mingi 3.5 l bensiini. All oli umbes sama palju, kuid sõitis lasnamäelt koju kiili ja koduvärava ees jäi auto seisma. Kas see oleks tohtinud üldse nii palju sõita? Otseselt ei tea kas selles on üldse asi aga masin ei käivitu. Kas proovida kanistriga mingi 10-20 liitrit peale valada ning võibolla miskit õli juurde ja proovida käivitada või hoopis kohe kuskile töökotta ja tühjaks lasta?
                Helista Egonile, tellib uue Passati teile.
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Rumal kysimus ka: Kust poest saaks nutitelefonile nn kaitsekile/katte peale osta?
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                    Rumal kysimus ka: Kust poest saaks nutitelefonile nn kaitsekile/katte peale osta?
                    EMT, Elion, Tele2
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Neid saab peaaegu igast väiksemast mobiilipoest. Mina ostsin enda omale Sõpruse pst Rimis asuvast väiksest poekesest. Maksis vist 5 euri.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Neid saab peaaegu igast väiksemast mobiilipoest. Mina ostsin enda omale Sõpruse pst Rimis asuvast väiksest poekesest. Maksis vist 5 euri.
                        Kas sinu telefoni peab ka veel kaitsma? Ma sain aru, et siin räägiti NUTItelefonidest.

                        Let me upgrade you...

                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Jah, Indrek, mul on HTC mis kiilub koguaeg kinni.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Jah, Indrek, mul on HTC mis kiilun koguaeg kinni.

                            Kommentaar


                              No, ma räägin nohh ja ega mul polegi HTC d mis kinni kiilub, selline on Scootril. Mul on Nokia mis suvel 4 korruselt alla kukkus (asfaldile). Korjasin jupid kokku ja viisin parandusse- tegid korda
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                No, ma räägin nohh ja ega mul polegi HTC d mis kinni kiilub, selline on Scootril. Mul on Nokia mis suvel 4 korruselt alla kukkus (asfaldile). Korjasin jupid kokku ja viisin parandusse- tegid korda
                                Ei saa jätta küsimata ega sa ise ei kukkunud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X