320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=Even;1365195]Sõber lasi 2000 aasta diisel passatisse mingi 3.5 l bensiini. All oli umbes sama palju, kuid sõitis lasnamäelt koju kiili ja koduvärava ees jäi auto seisma. Kas see oleks tohtinud üldse nii palju sõita? Otseselt ei tea kas selles on üldse asi aga masin ei käivitu. Kas proovida kanistriga mingi 10-20 liitrit peale valada ning võibolla miskit õli juurde ja proovida käivitada või hoopis kohe kuskile töökotta ja tühjaks lasta?[/

    Vii teendindusse,tõenäoliselt on pihustid perses ja võimalik et ka kõrgsurve pump.Karla autost saad vast kõige targemat nõu, nad ainult diislitega toimetavadki. www.karla.ee
    b-day

    Kommentaar


      Algselt postitas marconius Vaata postitust
      Ei saa jätta küsimata ega sa ise ei kukkunud?
      Ei saa jätta vastamata- Olle, ma ei kukkunud
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
        Rumal kysimus ka: Kust poest saaks nutitelefonile nn kaitsekile/katte peale osta?


        Ise igast jubinaid sealt ostnud. Näiteks polnud kusagil Eestis tükk aega Galaxy SII akusid müügil ja sinna tuli kõige varem...palju varem kui mujale. Ise olen Kristiine esinduses ainult käinud...teistes mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          proovi homme live chati. vist ainuke võimalus lisaks tuletamisele.

          e:sest kui salasõna ja meiliadressi tead nt, siis ei tohiks probleeme tekkida tõenäoliselt.
          Räägi sellest live chatist täpsemalt. Kuidas minna ?

          Ja see kaitsekile on minu meelest täielik jura. Parem osta endale mobla kotike ja hoia telefoni seal kui ei kasuta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ei saa jätta vastamata- Olle, ma ei kukkunud
            Valetad kah! Korrektsuse mõttes vastan ise, et Rein oli tol korral siiski esimene mees, kes ära kukkus. Nagu telefon nii ka peremees...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Räägi sellest live chatist täpsemalt. Kuidas minna ?
              Kohe avalehel paremal on bänner "Live chat". Reaalselt lives vastatakse su küsimustele hommikust kuni umbes 17-ni vist. Muidugi saad ka küsimuse meiliga saata.

              Kommentaar


                Oskab keegi öelda, kas eestist saab ka osta dvd peal Simpsonite kõiki hooaegu? Või saab ainult tellida väljaspool Eestit?

                Kommentaar


                  Algselt postitas difender Vaata postitust
                  Oskab keegi öelda, kas eestist saab ka osta dvd peal Simpsonite kõiki hooaegu? Või saab ainult tellida väljaspool Eestit?
                  Mõned aastad tagasi nägan ma ka eestis kuskil dvd laenutuses müüdi.

                  aga



                  edit: Kes see aasta hõbepalli võitis ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                    Kas Eestis kusagil sellist jooki nagu Southern Comfort ka müüakse ?
                    Sadamast leiab. Nii 0,5 kui ka 0,7.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Millal sadas viimati Eestis jõulude ajal vihma?
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        Kui fail on .xls, siis mis tasuta programmiga ma seda normaalselt avada ja printtida saaks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          Kui fail on .xls, siis mis tasuta programmiga ma seda normaalselt avada ja printtida saaks?
                          Exceliga ?
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            openoffice.org
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Kas AK on tehniliselt kogu aeg nii persses olnud, kui sellest sügisest saadik? Pidevalt näidatakse mingeid valesid videoklippe, pilt jääb seisma, telefoniühendust ei saada. Üleeile hakkas Kompus nagu pange põhjast rääkima, kuna unustas mikrofoni sisse lülitada. Viimastel aastatel pole ma AK-d niivõrd palju vaadanud, kuid sellist kohutavat praaki küll silma pole jäänud varem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                                Exceliga ?
                                Rõhutame sõna "TASUTA"

                                openoffice, libreoffice.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X