320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas kõige paremini ja odavamalt Edinburghi saab? Ryanair, minu vaatamise kohaselt, sinna talvel ei lenda Tallinnast.
    Võta Seniga ühendust...tal miskine tasuline programm (aasta tasuga) olemas milles kõik odavlennufirmad ja muud tegelased ka sees ja leiab x variante

    Kommentaar


      Karma is a bitch. Läksin kekkasse ja ülla-ülla - jalka! Läksin kohe ilma soojenduse/venitusteta (mida ma tavaliselt ei tee) mängima ja olles väravas tegin parema jalaga tõrje ning vastasmängija pani oma jala frustratsioonist konksuna mu jala taha ja tõmbas mul midagi väga katki. Nüüd on ülivalus ja liikumine vaevaline. Millega tegu? Lihasrebend?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Firefoxiga kui avan .mp3 lehe, siis ei hakka millegi pärast downloadima, keegi teab milles probleem võib olla?

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Karma is a bitch. Läksin kekkasse ja ülla-ülla - jalka! Läksin kohe ilma soojenduse/venitusteta (mida ma tavaliselt ei tee) mängima ja olles väravas tegin parema jalaga tõrje ning vastasmängija pani oma jala fustratsioonist konksuna mu jala taha ja tõmbas mul midagi väga katki. Nüüd on ülivalus ja liikumine vaevaline. Millega tegu? Lihasrebend?
          ka südameoppe tehakse läbi interneti.

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            ka südameoppe tehakse läbi interneti.
            Mine sinnasamusesse. Man down, man down!
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Karma is a bitch. Läksin kekkasse ja ülla-ülla - jalka! Läksin kohe ilma soojenduse/venitusteta (mida ma tavaliselt ei tee) mängima ja olles väravas tegin parema jalaga tõrje ning vastasmängija pani oma jala frustratsioonist konksuna mu jala taha ja tõmbas mul midagi väga katki. Nüüd on ülivalus ja liikumine vaevaline. Millega tegu? Lihasrebend?
              enda kogemusest võin öelda, et kui väga spordiga ei tegele(mingis spets trennis ei käi, liigutad ennast ebaühtlaselt) ja oled veel koolinooruses, siis ei tohiks ni karmi asja nagu lihaserebend tulla.
              aga jah, mine traumapunkti!
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                Firefoxiga kui avan .mp3 lehe, siis ei hakka millegi pärast downloadima, keegi teab milles probleem võib olla?
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Vaja uut passi + id kaardile uusi koode. Millisesse migratsiooniameti kontorisse, millisel päeval ja kellajal tasub minna, kui ma ei viitsi seal mitu tundi järjekorras oodata. Pilti saab kohapeal teha või vaja kaasa võtta? Tallinnast siis jutt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Vaja uut passi + id kaardile uusi koode. Millisesse migratsiooniameti kontorisse, millisel päeval ja kellajal tasub minna, kui ma ei viitsi seal mitu tundi järjekorras oodata. Pilti saab kohapeal teha või vaja kaasa võtta? Tallinnast siis jutt.
                    Palju õnne ajavaliku osas Aga eks praegu on igal pool palju inimesi. Pilti saad kohapeal teha Narva mnt. büroos ja vist oli Sõles ka. Kõigepealt lähed sinna, võtad oma numbri masinast ja lähed teed kabiinis pildi ära ja siis peale pildi tegemist lähed alles sinna lauda oma avaldust tegema kui sinu number tuleb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Vaja uut passi + id kaardile uusi koode. Millisesse migratsiooniameti kontorisse, millisel päeval ja kellajal tasub minna, kui ma ei viitsi seal mitu tundi järjekorras oodata. Pilti saab kohapeal teha või vaja kaasa võtta? Tallinnast siis jutt.
                      10. Millal on teeninduste nii-öelda tipptunnid?
                      Üldjuhul esitatakse kuu alguses rohkem taotlusi, kuna siis laekuvad inimeste sissetulekud. Veel käib rohkem rahvast nädala alguses (aastaid on kõige rohkem külastajaid esmaspäeviti) ja pärast riigipühi. Pikemad kipuvad järjekorrad olema ka enne pikki riigipühi (jõulud, jaanipäev) ja enne koolivaheaegade algust. Päeva lõikes on rohkem kliente lõuna ajal ning tööpäeva lõpus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Vaja uut passi + id kaardile uusi koode. Millisesse migratsiooniameti kontorisse, millisel päeval ja kellajal tasub minna, kui ma ei viitsi seal mitu tundi järjekorras oodata. Pilti saab kohapeal teha või vaja kaasa võtta? Tallinnast siis jutt.

                        Vilmsi büroo peaks kõige normim olema, sest külma ilmaga ei viitsi keegi sinna minna, sest vaja mõnisada meetrit jalutada.

                        Koduleht annab büroode hõivatuse kohta lausa infot
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                          10. Millal on teeninduste nii-öelda tipptunnid?
                          Üldjuhul esitatakse kuu alguses rohkem taotlusi, kuna siis laekuvad inimeste sissetulekud. Veel käib rohkem rahvast nädala alguses (aastaid on kõige rohkem külastajaid esmaspäeviti) ja pärast riigipühi. Pikemad kipuvad järjekorrad olema ka enne pikki riigipühi (jõulud, jaanipäev) ja enne koolivaheaegade algust. Päeva lõikes on rohkem kliente lõuna ajal ning tööpäeva lõpus.
                          Kesklinna omad on pidevalt umbes. Ise käisin paar nädalat tagasi ja pidin 35 numbrit ootamas, enne kui laua taha pääsesin.

                          Kommentaar


                            kas see smiley() naerab + onaneerib?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              kas see smiley() naerab + onaneerib?
                              .

                              ei
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                ... ja lähed teed kabiinis pildi ära ja siis peale pildi tegemist lähed alles sinna lauda oma avaldust tegema kui sinu number tuleb.
                                Ei pruugi nii libedalt minna. Ma ükskord tegin mingit dokumenti, kui eelmisel päeval oli üks korralik üritus olnud. Lauas olnud tädi veits muigas ja ütles, et mine tee pildid uuesti.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X