320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas seda spordiala kutsutakse kus mõlemal pool võrku kolm tegelast palli jalaga üle löövad?Hetkel Eurosport2 näitab Korea ja Indoneesia mängu.Kas eestis ka sellega tegeletakse?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kuidas seda spordiala kutsutakse kus mõlemal pool võrku kolm tegelast palli jalaga üle löövad?Hetkel Eurosport2 näitab Korea ja Indoneesia mängu.Kas eestis ka sellega tegeletakse?
      Sepaktakraw on vist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Footvolley?
        kõik normaalsed inimesed kasutavad seda sinu pakutut, aga originaalne nimi peaks olema Sepaktakraw.

        Kommentaar


          Meil jääb üle vaid sellele normaalne eesti keelne nimi välja mõelda, oleks ju mõeldamatu, et räägiksime siin iga päev footballist.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            jalgvolle
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Küsimus järgmine. Oleks plaanis suvel välismaal auto rentida. Olen ise aga 20 aga enamustes rendifirmades on vanusepiiranguks 21. Kui mul teeb sõber lepingu , siis kas mul on õigus autot juhtida või rendiautot võivad juhtida alates 21 aastased isikud?
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                Küsimus järgmine. Oleks plaanis suvel välismaal auto rentida. Olen ise aga 20 aga enamustes rendifirmades on vanusepiiranguks 21. Kui mul teeb sõber lepingu , siis kas mul on õigus autot juhtida või rendiautot võivad juhtida alates 21 aastased isikud?
                Sõber tuleb ikka kaasa? Auto väljastatakse ainult inimesele kellega leping tehakse. Minu teada ei tohiks sul juhtimisega probleeme tekkida (100% kindel pole). Rendiautodega on see teema, et iga juhi lisamise eest tuleb ka eraldi maksta. See summa pole just kõige väiksem. Meie oleme tavaliselt autot rentides ainult lepingusõlmija juhiks märkinud ja teised on saanud rahulikult juua
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Sõber tuleks kaasa küll. Lisaks lisasõitjale lisandub ka noore sõitja maks, siiski mõlemad on ainult 4 euri päeva kohta, mida ei ole palju. Kuna reisi kogupikkus on päris suur , siis otsustasimegi et võiks vähemalt 2 sõitjat olla. Selgusetuks see aga jäi et kas võib näiteks juhtuda et lepingu tegemisel tahab lisada minu lisasõitjaks ja nähes et olen 20, siis ei lasegi nt?
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    vaevalt siin keegi seda välja mõtleb, see info peab tulema ikka rendifirmast.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      kas kellelgi on kokkupuuteid moneybookers prepaid mastercardiga? Kas on võimalik maksta ilma , et sel hetkel seal raha olemas oleks?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        ei ole seda kasutanud, aga prepaid ütleb ju, et ette makstud. Seega vaevalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          kas kellelgi on kokkupuuteid moneybookers prepaid mastercardiga? Kas on võimalik maksta ilma , et sel hetkel seal raha olemas oleks?
                          Ma arvan, et sa oled ainuke inimene maailmas, kes selle peale on tulnud, seega kasuta kindlasti võimalust!
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            ostsin edasi-tagasi piletid ning hetkel hakkan kasutama neid tagasimineku pileteid
                            on mitu vahemaandumist n. münchen-london-singapur jne
                            kas ma saan minna lennukile londonist, või pean ma peale minema sinna kus on märgitud
                            eneväljendusoskus on kadunud, aga minu küsimus on - kas ma võin minna lennukile londonis ja selle münchen-london mitte kasutada?
                            tegu on qantase lennuga, mida sooritab british airways. meilidele nad ei vasta ning telefonis olen olnud ligi tund ootel, kuid keegi ei võta seal telefoni vastu
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Küsi trip.ee foorumist. Seal teadjad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                ostsin edasi-tagasi piletid ning hetkel hakkan kasutama neid tagasimineku pileteid
                                on mitu vahemaandumist n. münchen-london-singapur jne
                                kas ma saan minna lennukile londonist, või pean ma peale minema sinna kus on märgitud
                                eneväljendusoskus on kadunud, aga minu küsimus on - kas ma võin minna lennukile londonis ja selle münchen-london mitte kasutada?
                                tegu on qantase lennuga, mida sooritab british airways. meilidele nad ei vasta ning telefonis olen olnud ligi tund ootel, kuid keegi ei võta seal telefoni vastu
                                Ma ei näe küll põhjust, et miks sa Londonist ei võiks minna.
                                Ise lendasin ka kunagi läbi Londoni ja Dubai Emiraatidega ja igas kohas tehti eraldi check in.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X