320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vapor IV - kas kitsas kannale või labale?

    Kommentaar


      Sain 2 päeva tagasi õlga süsti ja nüüd on see õlg valus. Paistes pole, aga kätt liigutades on kohal kuhu süsti tehti valu sees.
      On see on normaalne?

      Edit: leidsin vastuse- Difteeria-teetanuse vaktsiini sagedasim kõrvaltoime on lokaalne süstekoha punetus, valulikkus ja turse. See tekib umbes 48 tundi pärast vaktsiini manustamist ja möödub iseeneset 1-2 päevaga.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        mida sulle süstiti?

        Kommentaar


          Imovaksi, see on teetanuse ja difteeria vastu.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Sain 2 päeva tagasi õlga süsti ja nüüd on see õlg valus. Paistes pole, aga kätt liigutades on kohal kuhu süsti tehti valu sees.
            On see on normaalne?
            Kui gripisüsti olen saanud, siis on suht sama stsenaariumi järgi asi toimunud. Päev-kaks-kolm valus, aga siis läheb üle. Ja just samamoodi liigutades. Paigal hoides on safe.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Imovaksi, see on teetanuse ja difteeria vastu.
              Kindel, et pähe ei süstitud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Kindel, et pähe ei süstitud?
                Vaat kus naljamees tuli välja.
                Sulle soovitan botoxit peenisesse süstida.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Misasi on KONY 2012. Semulas kõik jagavad mingit videot ja laigivad mingit Stop KONy asja. Mingi uus päästke koerad asi?

                  Kommentaar


                    Suva googliotgsing:
                    The 29-minute video Kony 2012 exposes the shocking abuse inflicted on Ugandans by rebel militant Joseph Kony, leader of the Lord’s Resistance Army (LRA) in Uganda. For more than a quarter of a century, Kony and the LRA have been making the lives of thousands of Ugandan children hell.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Misasi on KONY 2012. Semulas kõik jagavad mingit videot ja laigivad mingit Stop KONy asja. Mingi uus päästke koerad asi?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kui paberivaba ark näitab mu juhiloa olekuks laos kas see tähendab, et ma võin järgi minna või on see alles tegemisel/teel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Vaat kus naljamees tuli välja.
                          Sulle soovitan botoxit peenisesse süstida.
                          Seda ta ei saa teha...Galojantsik ostis ju kõik ära Peab muu alternatiivi pakkuma.

                          Kommentaar


                            Kui kaua võib rangluuoperatsiooni järgselt õlapiirkonnas nahk pisut tundetu olla?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              kuidas on naistepäev inglise keeles?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                kuidas on naistepäev inglise keeles?
                                International Women's Day (IWD), originally called International Working Women’s Day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X