320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õiglus ilmselt võidutseb. Kalevile ilmselt 640€ trahv tulemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      õiglus ilmselt võidutseb. Kalevile ilmselt 640€ trahv tulemas.
      Korvpallil teema täitsa olemas.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas orly Vaata postitust
        See kepp et tahaks see aasta liigat mängida, aga teises klubis. Üleelmine hooaeg mängisin tiimis A, aga nüüd 2 aastat hiljem tahan mängida tiimis B. Jalkaliidus on andmed olemas (pole tegev, kuid olen ikka tiimis A). Mis ma tegema peaks, et saada litsents ja tiimi B? Küsisin A treenerilt veel mängijakaarti, aga ütles et nüüd ei ole see hooaeg enam mängijakaarti vms vaja.
        kaarti pole vaja, kui klubi A vastavaid õiguseid omav inimene jalkaliitu üleminekut lubava e-kirja saadab. aga saab ka vanal viisil mängijakaardiga. samuti pead täitma litsentsiavalduse, kui sa seda juba varasemalt teinud pole, ning selle tiimi B esindajale viima, kes selle siis jalkaliitu viib. enne pead veel ka litsentsi ostma ejl lehe kaudu või tegema seda asula tänaval koha peal.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          krt, kas sellise sigaduse eest reaalselt mingit trahvi ei saa neile väänata? http://ohtuleht.ee/469970
          "neile" all pead nüüd silmas härra Söberit ?

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            "neile" all pead nüüd silmas härra Söberit ?
            loomulikult Kalevit.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              loomulikult Kalevit.
              Ei tea, mina näen selles olukorras pigem Sõbra põikpäisust, kui aus olla. Kuigi toetan Tarvast, siis asjale objektiivselt vaadates...

              Kommentaar


                Muig. Kust ma üldse välja lugesin, et tegu eestlannaga ja wnba-st jutt kàib...
                Pärast öötòöd ei tasu ikka jooma hakata
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  loomulikult Kalevit.
                  Absurdsus kuubis. Trahvi saab nüüd oma kontole kossuliit kelle tegemata töö sellisel jamal üldse juhtuda lasi. Sõber ka jonnis lihtsalt. Selge ju mis tähtsam on
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Miks video nii jääb? Ehk siis see video kast pole äärest ääreni vaid on seal keskel. http://www.youtube.com/watch?v=mWGkk...eature=channel

                    Mängides oli mäng full screeni peal ning recorder oli samuti pandud full screeni filmima.


                    Ei ole videoid yuutuubi pannud enne
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Video editimise programmis ja videol on erinev mõõtkava. Ühel 4:3 teisel 16:9 vms.
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        aeg uus koondise särk hankida, mis see siis tänapäeval maksab ka ? Eesti omast siis jutt ikka

                        Kommentaar


                          Eelmine nädal sai soodukaga Nike' poest 40 €
                          308

                          Kommentaar


                            Teema siis selline: Olen suvel 3 kuud USAs ja juulikuu viimastel päevadel lõpeb esmase juhiloa kehtivus. Ameerikamandril on vaja ka autoga sõita, rohkem suve lõpu poole, ning oleks vaja eestist load kätte saada, kuid kodukamarale satun alles septembris. Kuidas on võimalik täisload kätte saada. Kas tuleb volitada mõni isik, et võib minu load ARKist kätte saada või on mõni muu süsteem selleks.. ja kui on üldse..

                            Kommentaar


                              Kui ma õigesti mäletan, siis saadikud ja aukonsulid saavad selliseid asju väljastada, vähemalt Austraalias. Vaevalt,et mujal teisiti on. Võin ka eksida, aga helista VM ja uuri järgi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Rein, mis su autovärvisaagast sai?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X