320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ema peitis Reinu mänguautu ära ja pani talle arvutikeelu.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Teema siis selline: Olen suvel 3 kuud USAs ja juulikuu viimastel päevadel lõpeb esmase juhiloa kehtivus. Ameerikamandril on vaja ka autoga sõita, rohkem suve lõpu poole, ning oleks vaja eestist load kätte saada, kuid kodukamarale satun alles septembris. Kuidas on võimalik täisload kätte saada. Kas tuleb volitada mõni isik, et võib minu load ARKist kätte saada või on mõni muu süsteem selleks.. ja kui on üldse..
      olin Austraalias ja load olid ARKis. Sai tehtud volitus isale, et load väljastatakse talle, kuid öeldi, et hui saad. ning hui saigi
      ühesõnaga volitada ei saa. võibolla tõesti läbi saadikute ja aukonsuli
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Rein, mis su autovärvisaagast sai?
        Kirjutasin sellest juba siia, aga ju jäi sul kahe silmavahele. Ühesõnaga tehas maksab 300 euri, mina 125 ja Viking Motors 400 euri. Mina maksan sellepärast, et kapoti on mõlk mille jättis eelmisel suvel sinna üks munn, kes ise jalga lasi.
        Mina olen otsusega rahul.Tasub vaeva näha küll kui viitsimist on.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Teema siis selline: Olen suvel 3 kuud USAs ja juulikuu viimastel päevadel lõpeb esmase juhiloa kehtivus. Ameerikamandril on vaja ka autoga sõita, rohkem suve lõpu poole, ning oleks vaja eestist load kätte saada, kuid kodukamarale satun alles septembris. Kuidas on võimalik täisload kätte saada. Kas tuleb volitada mõni isik, et võib minu load ARKist kätte saada või on mõni muu süsteem selleks.. ja kui on üldse..
          SW jah?
          Mul 2006 suvel oli sama teema, jebisin siin lolliks ennast, aga tolku null. Lõpuks tegin seal kohalikud load omale. Mingit autokooli vms pole vaja (isegi arstitõendit mitte, silmakontroll tehakse kohapeal), lähed DMV-sse kohale lihtsalt ja võtad ennast järjekorda. Kaasa pead võtma "proof of addressi"(nt mingi pangast saadetud kiri, kuhu on päisesse trükitud sinu nimi ja elukoha aadress), passi ja social security numbri. Algul teooria test (kui enne liiklustestide vihiku üle vaatad siis lebo), pärast sõit (oma autoga, peab tehniliselt korras olema). Load saab ka kohe kätte.Maksis kogu jant vist 10 taala vms.
          Kogu jutt muidugi kehtis Illinoisi osariigi kohta kõva 6 suve tagasi, aga kuna auto on USAs inimõigus, siis ei usu, et süsteem oluliselt muutunud on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kirjutasin sellest juba siia, aga ju jäi sul kahe silmavahele. Ühesõnaga tehas maksab 300 euri, mina 125 ja Viking Motors 400 euri. Mina maksan sellepärast, et kapoti on mõlk mille jättis eelmisel suvel sinna üks munn, kes ise jalga lasi.
            Mina olen otsusega rahul.Tasub vaeva näha küll kui viitsimist on.
            Consumer success! Kongratuleerin.

            Kommentaar


              Kui keegi teab, kust saaks isadora duncan kokkuvõtet, siis võiks märku anda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                SW jah?
                Mul 2006 suvel oli sama teema, jebisin siin lolliks ennast, aga tolku null. Lõpuks tegin seal kohalikud load omale. Mingit autokooli vms pole vaja (isegi arstitõendit mitte, silmakontroll tehakse kohapeal), lähed DMV-sse kohale lihtsalt ja võtad ennast järjekorda. Kaasa pead võtma "proof of addressi"(nt mingi pangast saadetud kiri, kuhu on päisesse trükitud sinu nimi ja elukoha aadress), passi ja social security numbri. Algul teooria test (kui enne liiklustestide vihiku üle vaatad siis lebo), pärast sõit (oma autoga, peab tehniliselt korras olema). Load saab ka kohe kätte.Maksis kogu jant vist 10 taala vms.
                Kogu jutt muidugi kehtis Illinoisi osariigi kohta kõva 6 suve tagasi, aga kuna auto on USAs inimõigus, siis ei usu, et süsteem oluliselt muutunud on.
                SW jah. Helistan siis kõigepealt ARKi ja kuulan, mida neil rääkida on.
                Isenenesest oleks päris pull ka ameerika lube omada.

                Kommentaar


                  Keegi teab kedagi kes müüb Kiss (soovitatavalt teatud maitsega) suitse?
                  PM palun kui tead.

                  Kommentaar


                    mis lugu täna stiilipäevikus mängis, kui Reet muutujale meiki tegi?
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Sa oled vales foorumis!

                      Kommentaar


                        Oskab keegi öelda, kust saab suuri T särke, ala 5XL või midagi sellist. võimalikult kähku ja eelistatavalt Tartust.

                        Kommentaar


                          tartus vist prismasi pole aga tallinna sikupilli prismas müüakse hetkel 8XL särke. minule kes ma olen 192 cm pikk on see särk ja tubli kleidi eest.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Tartus on prisma olemas küll. Jõe keskuses Sõbra 58.

                            Kommentaar


                              suured tänud, neiul öösärki tarvis .

                              Kommentaar


                                Kas mõni firma teeb selliseid ühekordseid zilette ka mis habet koos näoga minema ei vii? Vahetatavaid terasid ei jõua enam osta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X