320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagi käis foorumist läbi video, kus zuumiti pargis pikutavast inimesest universumi lõpuni ja siis tagasi aatomini vms.
    Oskab keegi lingiga aidata

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Ei väsi soovitamast - Tommi Grill.

      Ainuke variant mille kohta ei oska kosta on vürtsikus, kuid vast leiab midagi ka sellega või saab lihtsalt tellides öelda, et pipraga ei koonerdataks.
      Tommi Grilli fajita.

      Kommentaar


        Mis tähendab atškoo?

        Kommentaar


          Eestis kasutatakse atškood jalgevahelttõmbamisena. Tuleb kuskil slaavi keelest vist.

          Kommentaar


            tähendusi palju, kuid lühidalt - 21
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              21 küll, aga küsimus tekkis pigem siin esimese kommentaari peale - http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...com=1&no=0&s=1

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Ei väsi soovitamast - Tommi Grill.

                Ainuke variant mille kohta ei oska kosta on vürtsikus, kuid vast leiab midagi ka sellega või saab lihtsalt tellides öelda, et pipraga ei koonerdataks.
                vürsti võib lisada fakt, et hea õnne korral istud paar järgmist päeva toidumürgitusega potil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hamburger Vaata postitust
                  21 küll, aga küsimus tekkis pigem siin esimese kommentaari peale - http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...com=1&no=0&s=1
                  kui lööd palli kellegi jalgevahelt läbi

                  Kommentaar


                    Oskab keegi aidata sellise probleemiga,et internetis olles ükskõik millisel veebisaidil, kui kuhugi klikin siis tekib sinna lambist kursor ja nooltega alla kerida ei saa, kui nt allanoolt vajutan siis automaatselt viib lehekülje lõppu ja üles ei saa üldse kerida. Jäi vb natuke segaseks aga ehk keegi teab?
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      mingi nupp on kinni kiilunud, peksa alla noolt alla, ehk tuleb lahti.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        vürsti võib lisada fakt, et hea õnne korral istud paar järgmist päeva toidumürgitusega potil.

                        Vanasti traavisid küll purjus peaga selle söögikoha ja kodu vahet päris usinasti.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Oskab keegi aidata sellise probleemiga,et internetis olles ükskõik millisel veebisaidil, kui kuhugi klikin siis tekib sinna lambist kursor ja nooltega alla kerida ei saa, kui nt allanoolt vajutan siis automaatselt viib lehekülje lõppu ja üles ei saa üldse kerida. Jäi vb natuke segaseks aga ehk keegi teab?
                          Endal ka üsna tihti see jama. Läpaka selle "padjaga" lohistan selle noolekese üles, alati on aidanud.
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Keegi oskab soovitada ehk mõnd ettevõtted, kust enda jalkapundile särke tellida? Soov oleks särgi värvilahendus ja kujundus ise disainida (mitte valida stock varianti/standardlahendust).

                            Mida rohkem variante seda parem. Tõenäoliselt läheks tellimiseks 25+ särki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              Keegi oskab soovitada ehk mõnd ettevõtted, kust enda jalkapundile särke tellida? Soov oleks särgi värvilahendus ja kujundus ise disainida (mitte valida stock varianti/standardlahendust).

                              Mida rohkem variante seda parem. Tõenäoliselt läheks tellimiseks 25+ särki.

                              Joma riided ning erinevaid stiile ja särgilahendusi päris palju.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                Keegi oskab soovitada ehk mõnd ettevõtted, kust enda jalkapundile särke tellida? Soov oleks särgi värvilahendus ja kujundus ise disainida (mitte valida stock varianti/standardlahendust).

                                Mida rohkem variante seda parem. Tõenäoliselt läheks tellimiseks 25+ särki.
                                Kuup3 värvib minu teada särke selliseks nagu ise tahad. Tabasalu minu teada lasi enda särgid triibuliseks värvida nagu Newcastlel. Kvaliteet on neil samuti hea.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X