320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud, Kuup3 tundub huvitav pakkumine. Uurin, aga äkki tuleb veel midagi pinnale?

    Monkey kohta, et nad mulle oma asjaajamistega suht uimase mulje jätnud. Vähemalt varasemate kogemuste põhjal.

    Kommentaar


      Kuidas tõlkida eesti keelde spordimõiste "transition"?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuidas tõlkida eesti keelde spordimõiste "transition"?
        üleminek
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          üleminek
          Real tegi nüüd suurepärase ülemineku?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Real tegi nüüd suurepärase ülemineku?
            yep

            5
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Keegi oskab soovitada ehk mõnd ettevõtted, kust enda jalkapundile särke tellida? Soov oleks särgi värvilahendus ja kujundus ise disainida (mitte valida stock varianti/standardlahendust).

              Mida rohkem variante seda parem. Tõenäoliselt läheks tellimiseks 25+ särki.
              http://www.tackla.ee/ - teevad muteada täpselt sellise nagu soovid.

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                http://www.tackla.ee/ - teevad muteada täpselt sellise nagu soovid.
                Teab mõnda satsi ka, kes sealt tellinud on? Sooviks reaalset särki pildina näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  Teab mõnda satsi ka, kes sealt tellinud on? Sooviks reaalset särki pildina näha.
                  Vutisärke pole näinud, rattariideid aga küll. Tunduvad täiesti OK.

                  Kommentaar


                    Kuidas Starmani "boksil" seadete taastamist teha mingit muud kaudu, ekraanil ma kahjuks pilti ei näe. Sai Menu-st millegile sellisele nö linnuke ette pandud, et hall sahisev pilt on ees ja rohkem ei midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Real tegi nüüd suurepärase ülemineku?

                      ümberlülitus

                      (aeglaselt veeretamiselt kiirrünnakusse)

                      as in:
                      teisele mängijale tuleb ümberlülituda kui viimane on vaba korvi all või liigub kiiresti edasi või tuleb korvile
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        ümberlülitus

                        (aeglaselt veeretamiselt kiirrünnakusse)

                        as in:
                        Eesti keeles kõlab paremini, aga näite selle illustreerimiseks valisid küll veidi kipaka. Proua Sirel kirjeldab kaitses mängijate "vahetamist" (switch), mitte ühest mängufaasist teise üleminekut (transition)
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hamburger Vaata postitust
                          Kuidas Starmani "boksil" seadete taastamist teha mingit muud kaudu, ekraanil ma kahjuks pilti ei näe. Sai Menu-st millegile sellisele nö linnuke ette pandud, et hall sahisev pilt on ees ja rohkem ei midagi.
                          Proovi pimesi teha.
                          Alguses ole kindel,et menüüd pole ees(vajuta korduvalt Exit(vaata,et digiboks saab signaali kätte(sinine tuli))).
                          Siis Menu - Ok- 0000(kui algparool)-5korda nool üles - Ok-Ok.
                          Võib õnnestuda, kui menüü valik on seadete all.
                          Miks telekas pilti ei näita? Äkki puldil midagi ära keeranud(Tv/Stb nupp ntks), või telekas seaded paigast.

                          Kommentaar


                            Kust ma leian Eesti kaardi, kus on kõrgused peal? Maa-ameti kaardi serveris surfasin ringi, aga no mitte ei leidnud seda kaarti, kus oleks kõrgusjooned peal.

                            Kommentaar


                              oider orogba - otsingulehel on pilt olemas, aga foorumis ja otselingil pole. miks?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hamburger Vaata postitust
                                Kuidas Starmani "boksil" seadete taastamist teha mingit muud kaudu, ekraanil ma kahjuks pilti ei näe. Sai Menu-st millegile sellisele nö linnuke ette pandud, et hall sahisev pilt on ees ja rohkem ei midagi.
                                Mul selle starmani boksiga taoline teema. sisse lülitades on pilt ees, aga mingi hetk tõmbab pildi mustvalgeks ja lõpuks kaob üldse ära. Bokside restart tehes tuleb hetkeks pilt tagasi, aga siis kordub kogu see jama. Mõttetu üldse telekat vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X