320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Rumalad ei tohi rumlatele küsimustele vastata.
    Melwoodiga üldiselt nõus, kõige odavama mis ma leidsin (Ehitajate teel, Loomaaia kõrval) oli 29 euri ja siis pead netis aja broneerima.
    Ma isegi alles käisin seal aga sulle ei tahtnud öelda, sest sa oleks liiga targaks saanud. Samas see koht sobib sulle väga hästi, siis saad loomaaias oma sõpradel külas käia ja aega parajaks teha.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Ma isegi alles käisin seal aga sulle ei tahtnud öelda, sest sa oleks liiga targaks saanud. Samas see koht sobib sulle väga hästi, siis saad loomaaias oma sõpradel külas käia ja aega parajaks teha.
      Minu auto on nii korras, et ma ei pea seal aega parajaks tegema. Sõidan korra läbi ja asi korras.
      Ma tean küll miks sa seal käisid. Seal on kordusülevaatus tasuta ja su ront ju esimese korraga kindlasti läbi ei saanud.
      Hullumaja juures pole mõnda ülevaatuspunkti? Järgmine kord võiksid sinna minna, saaksid siis oma sõpradega aega parajaks teha.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Seal loomaaia kõrval veel see ka hea, et kordusülevaatus on tasuta.. aga nagu Rein juba ütles, ta ei pea selle pärast muretsema. Mis puutub norimisse, siis sai üks kord seal samas põrutud mittetöötava numbrivalgustuspirni pärast, seega kontrollitakse ikka korralikult aga see on ainult meie enda huvides.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Tuttav käskis mul sellise teksti siia kirjutada

          "Mu tuttaval juhtus nii, et lauaarvutil on värvid muutunud valeks, nimelt kuvaril on kuvatud valge värvi asemel roosa, rohelise asemel pruunikasmust ja teistest värvidest ei hakka rääkimagi. Värvimuutus leidis aset eile, kui ta arvutiga oma sugulase juurest tuli(sugulase juures olid kõik värvid paigas). Arvutil on peal 32-bitine operatsioonisüsteem Windows 7 Home Premium ja arvuti pole saanud niiskuskahjustusi, ega löökkahjustusi(ei ole kuskile vastu läinud ega kukkunud).
          Kuvar on õhuke"

          Et ta tahab teada, mis tegema peaks? Juhtmed pidid paigas olema.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Variante on palju. Monitor on siiski põrutada saanud (mingi juhe lahti / katki, selgitatav teise monitoriga).
            Videokaart õhtupoole (proovi monitori teise arvuti taga).

            Reeglina ikka riistaprobleem, mitte pehmevara. Ja sageli siiski "juhtmeid on raudselt paigas" ei ole päris tõsi, seda tasub ka triplecheckida

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Minu auto on nii korras, et ma ei pea seal aega parajaks tegema. Sõidan korra läbi ja asi korras.
              Ma tean küll miks sa seal käisid. Seal on kordusülevaatus tasuta ja su ront ju esimese korraga kindlasti läbi ei saanud.
              Hullumaja juures pole mõnda ülevaatuspunkti? Järgmine kord võiksid sinna minna, saaksid siis oma sõpradega aega parajaks teha.
              siin pääseb isegi scootri ront probleemideta läbi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                TÜV punktid on omavahel seoses, seega võimalik võit saab olla maks 3-4euri, mille maksad juba bena peale, kui punkt asub linna teises otsas. Pigem tasuks küsida, milline on kõige normaalsem, kus ei hakkata iga väikse asja pärast vinguma.
                ERIALA OÜ
                Tegevusaadress: Muuli tee 10, 74001 VIIMSI VALD
                Telefoninumber: 6237052, 5043220

                Mina olen seda kasutanud, ei noki liiga palju.

                Kommentaar


                  Ehk keegi oskab öelda mis ajast mis ajani on selline firma nagu OÜ METANEX (Tegemist siis vanametalli kokkuostu firmaga Tutermaal) lahti ning mis aegadel sinna metalli tassida annab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Ehk keegi oskab öelda mis ajast mis ajani on selline firma nagu OÜ METANEX (Tegemist siis vanametalli kokkuostu firmaga Tutermaal) lahti ning mis aegadel sinna metalli tassida annab?
                    Helista või meili- 6782055, metanex@hot.ee
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Helista või meili- 6782055, metanex@hot.ee
                      Saatsin meili ja ca 10 min oli vastus kohal. Igaksjuhuks topin siia ka ajad mil lahti on.
                      E-R 8-17,00 LÕUNA 12-13.00

                      Kommentaar


                        Kui kaua kehtib ARKi teooria?

                        Kommentaar


                          aasta e 12 kuud. http://www.mnt.ee/index.php?id=10742

                          Kommentaar




                            Kas keegi suudab leida nendest loomadest originaalpilte või suuremaid/parema kvaliteediga pilte, et sealt vastav loom välja lõigata. (eriti pakub huvi parempoolne loomake).
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                              Ma isegi alles käisin seal aga sulle ei tahtnud öelda, sest sa oleks liiga targaks saanud. Samas see koht sobib sulle väga hästi, siis saad loomaaias oma sõpradel külas käia ja aega parajaks teha.
                              Esimese korraga sain läbi sips niuhti.
                              Aeg oleks ka sul osta AUTO!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Esimese korraga sain läbi sips niuhti.
                                Aeg oleks ka sul osta AUTO!
                                Huvitav küll, nad on vist loomaaiast omale mõned pärdikud suvepraktikale võtnud. Vedas sul!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X