320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võib olla peeti silmas seda, et metsatukad kubisevad föönidega liikluspolitseinikest.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Kuulasin täna raadiot ja seal öeldi, et metskitsed elavad hetkel tavapärast elu. Seoses sellega tekkis küsimus, et milline on mitte tavapärane elu metskitsedel?
      Äkki lumekatte paksus on piisavalt väike, et saavad omad söögid kätte?

      Kommentaar


        Algselt postitas k2bo Vaata postitust
        Kas siin Tallinnas leidub lumevaibata kunstmuru platsi, kuhu saab iga vant palli taguma minna?
        eeeeee

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Kuulasin täna raadiot ja seal öeldi, et metskitsed elavad hetkel tavapärast elu. Seoses sellega tekkis küsimus, et milline on mitte tavapärane elu metskitsedel?
          Kitsedel ja muudel sõralistel tekib probleem väga paksu lumega liikumisel. Eriti juhul, kui lumele tekib selline tugev jääkoorik, mis paraku ebaühtlaselt kannab ja loomi vigastab.
          Hundi eest ka niimoodi väga ei lidu.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
            eeeeee
            Raha eest kindlasti, kuigi usun, et kõigil platsidel on ajad täis. Kui aga loodad, et saad platsile tasuta ning keegi on sinu eest lume ära lükanud.. oota paar kuud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
              eeeeee
              elx'i jutt ilmselt tõene. Samas on ka variant ju näiteks võtta ühendust mõne sulle sobivama väljaku haldajaga. Kui oled nõus platsi puhtaks lükkama, siis vast mingisugusele kokkuleppele ka jõuate.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Kas skyplus hommikuprogrammi järelkuulamist annab arvutisse tõmmata kuidagi?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Annab.
                  Kolmap kella 6st alates:

                  Teisip 6st:


                  Teisip 7st:


                  Saad ehk loogikale pihta

                  Kommentaar


                    Oleks soov oma kodulehele lisada see nö facebooki like-i box. Olen natuke uurinud ,et kuidas asi käib ja pmst saab selle koodi juba fb enda lehelt kätte, niiet tundub nagu oleks 10 minuti töö. Küsimus aga selline , et kuhu kurat ma selle koodi pean oma kodulehel lisama. Olen sellel alal väga võhik ja kodulehel valmistaja ei vasta ei kirjadele ega telefonile. Googeldades ka midagi head ei leia. Teab keegi ehk soovitada , et kuhu pöörduda või oskab mõni osavam vend mul selle ise valmis teha mõne õlle eest?
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                      Oleks soov oma kodulehele lisada see nö facebooki like-i box. Olen natuke uurinud ,et kuidas asi käib ja pmst saab selle koodi juba fb enda lehelt kätte, niiet tundub nagu oleks 10 minuti töö. Küsimus aga selline , et kuhu kurat ma selle koodi pean oma kodulehel lisama. Olen sellel alal väga võhik ja kodulehel valmistaja ei vasta ei kirjadele ega telefonile. Googeldades ka midagi head ei leia. Teab keegi ehk soovitada , et kuhu pöörduda või oskab mõni osavam vend mul selle ise valmis teha mõne õlle eest?
                      Kui sul kood olemas on, siis skripti osa oli vist soovitatav võimalikult lehe ülaosaa panna. "div class=fb-like" tab-ide vahel oleva paned aga sinna kuhu tahad, et see nupp su lehel ilmuks.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kas bwin.com-st saab swedist raha sissekanda ja siis ka välja?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Oleks soov oma kodulehele lisada see nö facebooki like-i box. Olen natuke uurinud ,et kuidas asi käib ja pmst saab selle koodi juba fb enda lehelt kätte, niiet tundub nagu oleks 10 minuti töö. Küsimus aga selline , et kuhu kurat ma selle koodi pean oma kodulehel lisama. Olen sellel alal väga võhik ja kodulehel valmistaja ei vasta ei kirjadele ega telefonile. Googeldades ka midagi head ei leia. Teab keegi ehk soovitada , et kuhu pöörduda või oskab mõni osavam vend mul selle ise valmis teha mõne õlle eest?
                          Ma võin teha pane pm-i skype vms.

                          Kommentaar


                            Jah sain. Leidsin ka kodukalt, kust tõmmata. Tänud
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Kust filmist/sketšist/raamatust vms on pärit väljend "noor mees, tahtmist on, miks mitte?"? Kasutan ka ise seda ning olen mujalt korduvalt kuulnud, aga mis lugu või nali selle taga on ei tea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Kust filmist/sketšist/raamatust vms on pärit väljend "noor mees, tahtmist on, miks mitte?"? Kasutan ka ise seda ning olen mujalt korduvalt kuulnud, aga mis lugu või nali selle taga on ei tea.
                                Mina kasutan natuke teist variant- Noor mees, huvi on, miks mitte?
                                Päritolu ei tea.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X