320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, kui sa kööki võtad vanaema juurest tabureti ja vana laua, mille peale paned pioneerika ja toiduained kilekotiga aknataha rippuma, siis köögiga saab max 50 euroga hakkama (pliit+sõbrale õlled ja bena raha, et viitsis need maalt ära tuua). Kui sa tahad vähe kobedamat kööki normaalse tööpinna-sahtlite jne kamaga+tehnika, siis võid vabalt 3-5K arvestada juba üksi köögile. Mu meelest ongi köögi sisustamine kõige kallim uues korteris. Või noh, kõik oleneb söögitegemis-söömisharjumustest. Võib ka mikrouuniga hakkama saada.
    Ühesõnaga-minu arvates ei saa tervet korterit selle rahaga sisustada. Vähemalt mitte sellist, kus tahaks pikalt elada.

    Kommentaar


      Kas ma peaks valima need http://soundshop.ee/index.php?id=963...amic%20DTX-800 või natuke raha säästma ja võtma need http://soundshop.ee/index.php?id=478...ser%20HD%20435 või hoopis mingid kolmandad ?
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Keegi head autokooli oskab soovitada Tallinnas? Vaikselt olen otsinud aga googlist kontrolli tehes on keegi ikka mingi väga halvustava kommentaari kirjutanud jne. Nii et jah, kui kellelgi on häid kogemusi autokoolidega siis info oleks väga teretulnud.

        Kommentaar


          Linna võiksid ka ikka ära mainida. Tartus nt. Motohunt väga hea autokool.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rögin Vaata postitust
            Keegi head autokooli oskab soovitada? Vaikselt olen otsinud aga googlist kontrolli tehes on keegi ikka mingi väga halvustava kommentaari kirjutanud jne. Nii et jah, kui kellelgi on häid kogemusi autokoolidega siis info oleks väga teretulnud.
            Tegin hiljuti omale C kati. Alustasin Odiumis, teooria oli ok, aga õppesõidu õpetaja oli ilge munn.
            Kergitasi kaabut ja läksin LRK autokoolitusse. Soovitan soojalt- http://www.liiklusklubi.ee/
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Norra maletaja Magnus Carlsen võitis Londonis peetud MM-i tiitlikohtumise kandidaatide turniiri ja pääses novembris toimuvale tiitlimatšile.

              Carlseni ja hindu Viswanathan Anandi vaheline tiitlimatš peetakse 6.-26. novembril.

              miks need turniirimatšid nii pikad on? ja mida seal täpsemalt tehakse? iga päev 9st 9ni mängitakse ühte pikka malemängu? teadjad, rääkigem!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                http://sport.postimees.ee/1190756/22...e-mm-tiitlile/
                Carlseni ja hindu Viswanathan Anandi vaheline tiitlimatš peetakse 6.-26. novembril.

                miks need turniirimatšid nii pikad on? ja mida seal täpsemalt tehakse? iga päev 9st 9ni mängitakse ühte pikka malemängu? teadjad, rääkigem!!!
                Seal mängitakse ikka hästi palju erinevaid mänge, lõppseis jääb ikka sinna umbes 10-9 kanti vms. Minu arust.

                EDIT: Best of 12 mängitakse siiski.

                Kommentaar


                  Nii kõik te pühapäeva jooksjad. Selline värk, et kui lähen jooksma, siis 2-3 kilomeetri paiku tõmbab parema sääre valusaks. Ei ole lihasvalu, vaid pigem närvivalu vms Nagu pingesse tõmbab. Teen kerge peatuse, lõdvestan natuke säärt ning siis on kõik ok. Mis värk on.

                  Kommentaar


                    Kus see valu täpsemalt on? Sääre peal ümber luu?

                    Kommentaar


                      Ei. Sääremarjas.

                      Kommentaar


                        Enne jooksu mingit soojendust v venitust ka teed v lähed tuimalt jooksma? Mul eelmine aasta oli sama asi, kui unustasin enne jooksu jalad soojaks teha, tekkis ka 2-3km peal õudne valu.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Varasemalt sai venitatud, aga mingiaeg uurisin seda venituse asja ja sain targaks, et tegelikult puudub vajadus selleks. Piisab täiesti 10 min rahulikust sörgist ning lihased saavad soojaks. Üks hiljuti ilmunud artikkel ka Kliki siia

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Varasemalt sai venitatud, aga mingiaeg uurisin seda venituse asja ja sain targaks, et tegelikult puudub vajadus selleks. Piisab täiesti 10 min rahulikust sörgist ning lihased saavad soojaks. Üks hiljuti ilmunud artikkel ka Kliki siia
                            Ja peale selle, kui otsustasid peale mingi artikli lugemist loobuda venitamisest, hakkasid need säärevalud.. ?


                            Muidu, vaata üle ka oma jooksutossud. Et kas need on sobilikud jooksmiseks sinu tavalistel jooksuradadel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                              Ja peale selle, kui otsustasid peale mingi artikli lugemist loobuda venitamisest, hakkasid need säärevalud.. ?
                              Ei. See tekkis hiljuti. Kui sa tähelepanelikut lugesid siis tunda annab ainult parem.

                              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                              Muidu, vaata üle ka oma jooksutossud. Et kas need on sobilikud jooksmiseks sinu tavalistel jooksuradadel.
                              Jalatsid on sobivad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Ei. See tekkis hiljuti. Kui sa tähelepanelikut lugesid siis tunda annab ainult parem.



                                Jalatsid on sobivad.
                                Pärast jooksu venitad?
                                Kui valu tekib ja siis venitad, kas läheb ajutiselt paremaks? Lõdvestamise all mõtled hetkelist nn. raputamist ja korraks puhkust?
                                Selline asi nagu Foam Roller - eesti keeles rull, milleks võib olla ka plastikust solgitoru, kui ei taha mingi 20-30 euri välja käia. Enne ja pärast treeningut lihased läbi rullida ja peale venitada(ainult pärast jooksu) ning ongi asjalik treening koos õigete komponentidega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X