320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    mul on elektroonilises postkastis kiri, mis on postkasti arvates sinna maandunud 01.01.1970. Seda teiste kirjade vahel, mis on siis elavate inimeste poolt saadetud.

    kuidas see on võimalik?
    Tofoa saatis samal ajal kui liikmeks astus Soccernetis.
    Aga kas see on sul ainult iPadil, iPhonel, androidi moblas, PCs või ükskõik mis seadmest vaatad ning see on olemas? Kas kirjal on mingi infokild ka sees või on see tühi.
    iOSiga oli kunagi selline probleem. Lahti sai nii: https://discussions.apple.com/messag...63135#12363135

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      mul on elektroonilises postkastis kiri, mis on postkasti arvates sinna maandunud 01.01.1970. Seda teiste kirjade vahel, mis on siis elavate inimeste poolt saadetud.

      kuidas see on võimalik?
      Mis seal imestada, küllap ta kuskil vedeles lihtsalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Tofoa saatis samal ajal kui liikmeks astus Soccernetis.
        Aga kas see on sul ainult iPadil, iPhonel, androidi moblas, PCs või ükskõik mis seadmest vaatad ning see on olemas? Kas kirjal on mingi infokild ka sees või on see tühi.
        iOSiga oli kunagi selline probleem. Lahti sai nii: https://discussions.apple.com/messag...63135#12363135
        pc's. hetkel see pole probleem... juhul kui ma ajas tagasi ei rännanud või eelmisest elust seda kirja ei saatnud
        thx. see appeli asi on kasulik.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kas keegi täna kell 18:50 tahab Solarisse minna "Mandariine" vaatama?

          Ostsin kinopiletid valele kuupäevale... 2 täispiletit.

          11,40 oli kokku hind, ma annaks 10€ eest ära. Kesklinnas võin ise kohale ka visata.

          -e-
          Piletid läinud.

          Kommentaar


            Sain eile parkimistrahvikviitungi, millele oli peal kellaaeg 18:59 (tasuline parkimine lõppeb selles alas 19:00). Kontrolör oli selle digiallkirjastanud kell 19:01. Kas mul on mingi võimalus see trahv vaidlustada?

            Rõhudes, et 19:01 kui see on digiallkirjastatud ei ole seal tasuline parkimine.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ma kujutan ette, et sulle öeldakse, et rikkumine fikseeriti kell 18:59 ja siis oli parkimine tasuline ja ongi asi mutt. Reeglina tehakse ka foto, sa võid küsida seda ja foto EXIF infost välja nokkida kellaaja, muidugi, kui sa viitsid mässata. Sind teades muidugi võib arvata, et viitsid

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Ma kujutan ette, et sulle öeldakse, et rikkumine fikseeriti kell 18:59 ja siis oli parkimine tasuline ja ongi asi mutt. Reeglina tehakse ka foto, sa võid küsida seda ja foto EXIF infost välja nokkida kellaaja, muidugi, kui sa viitsid mässata. Sind teades muidugi võib arvata, et viitsid

                Kuidas seda tehakse?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kuidas seda tehakse?
                  Kui tavaline "paremklikk failinimel -> properties - details" ei aita, siis http://regex.info/exif.cgi ikka aitab, kui EXIF pole just ära trashitud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Kui tavaline "paremklikk failinimel -> properties - details" ei aita, siis http://regex.info/exif.cgi ikka aitab, kui EXIF pole just ära trashitud.
                    Sain pildid. 5 pilti kokku.
                    Esimesel on kellaaeg 18:59:50 ja sellel on ainult parkimiskell.
                    Teised pildid, kus on juba ka auto peal on kellaaeg 19:00:...
                    See on muidugi fotoka enda kell.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Palju su kell "hiljaks jäi"?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Palju su kell "hiljaks jäi"?
                        Parkimiskellal oli ajaks 18:35.

                        E: käisin kinos "Mandariine" vaatamas.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Mis tüüpi BMWga see kutt Haapsalus selle traagilise avarii tegi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Mis tüüpi BMWga see kutt Haapsalus selle traagilise avarii tegi?
                            Vana kolmene, vist oli kupee.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              e36 ... ?

                              Kommentaar


                                e36 jah
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X