320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    e36 ... ?

    Vist küll, vähemalt googel andis samasuguse pildi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Sain pildid. 5 pilti kokku.
      Esimesel on kellaaeg 18:59:50 ja sellel on ainult parkimiskell.
      Teised pildid, kus on juba ka auto peal on kellaaeg 19:00:...
      See on muidugi fotoka enda kell.
      On case, väidan mina.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        tänud Rein!

        Kommentaar


          Lisan veel omaltpoolt - https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...69193571_n.jpg täpselt see sama auto maandus rekka rataste all.

          Kommentaar



            Saan ma õigesti aru, et Itaalia/Prantsusmaa nt ei saa MMil mängida enam sinine särk-valged püksid komboga või sakslased valge särk-mustad püksid komboga? Ja kas see suund on võetud ka mujal kasutusse (loe: valikmängud/sõprusmängud) ehk kas Eesti koondist enam sinine särk-mustad püskid-valged põlvikud lahenduses pole võimalik näha?

            Kommentaar


              Kas ipadile ja safarile ka mingit head adblocki on?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust

                Saan ma õigesti aru, et Itaalia nt ei saa MMil mängida enam sinine särk-valged püksid komboga või sakslased valge särk-mustad püksid komboga? Ja kas see suund on võetud ka mujal kasutusse (loe: valikmängud/sõprusmängud) ehk kas Eesti koondist enam sinine särk-mustad püskid-valged põlvikud lahenduses pole võimalik näha?
                predominantly (mis seal ka valesti kirjutatud), ehk enamjaolt, niiet kõik sama
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  predominantly (mis seal ka valesti kirjutatud), ehk enamjaolt, niiet kõik sama
                  Hmm, et sakslaste üleni valge vorm on siis nende vabatahtlik vaimusünnitis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    predominantly (mis seal ka valesti kirjutatud), ehk enamjaolt, niiet kõik sama
                    Ei pruugi olla. Võib mõlemat pidi kirjutada, aga sinu pakutu on siis õigem või nii.

                    “Predominantly” is formed on the adjective “predominant,” not the verb “predominate”; so though both forms are widely accepted, “predominantly” makes more sense.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Paluks abi ühe postituse leidmisel. Vist oli fitti oma, kus juttu väikesest emopoisist, kes on väga kurb kuid leiab siiski elus uue õnne kui avastab kuskilt uue kasutamata zhileti.

                      Kommentaar


                        Aidake leida üks live performance, väga palju märksõnu pole aga - üsna kuulus video youtubes, mingi rock bänd annab live ja fännid elavad väga rajult kaasa, fännid laulavad niikaua et laul lõppeb ära ja fännid laulavad edasi ja peale seda bänd hakkab uuesti seda laulu laulma ja nii lausa 2x vist. igastahes väga julmalt lauldakse kaasa. bänd ei ole mingi top 5 maailmas (metallica, ac/dc, guns n roses vms) aga siiski pole vist täieti tundmatu ka. Mingi ütleb mulle, et nende laulu pealkiri on seotud kuidagi põhjamaadega või võib alata A tähega.

                        selline asi tuli kokku siis, ehk oskab keegi aidata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Aidake leida üks live performance, väga palju märksõnu pole aga - üsna kuulus video youtubes, mingi rock bänd annab live ja fännid elavad väga rajult kaasa, fännid laulavad niikaua et laul lõppeb ära ja fännid laulavad edasi ja peale seda bänd hakkab uuesti seda laulu laulma ja nii lausa 2x vist. igastahes väga julmalt lauldakse kaasa. bänd ei ole mingi top 5 maailmas (metallica, ac/dc, guns n roses vms) aga siiski pole vist täieti tundmatu ka. Mingi ütleb mulle, et nende laulu pealkiri on seotud kuidagi põhjamaadega või võib alata A tähega.

                          selline asi tuli kokku siis, ehk oskab keegi aidata.
                          Mulle tuleb ka su kirjeldus tuttav ette ja mulle nagu meenub, et bändi või loo nimi oli kuidagi viikingitega seotud.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            selline asi tuli kokku siis, ehk oskab keegi aidata.
                            Pakun, et Blind Guardian - Valhalla
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Supper! Suured tänud. Ise otsisin mingi nimetuse valkyria järgi, seega mingi asi oli siiski meeles aga jah täpselt seda samust laulu otsisin. Ja Valhalla kuidagi jah seotud Skandinaavia/Viikingitega, seega väga mööda ei pannud isegi.

                              http://www.youtube.com/watch?v=L_nmJgNcems see on see live siis. 4:30 pealt hakkab põhimölluks minema

                              Kommentaar


                                Kas nendest ööistungitest ja venitamistaktikast on opositsioonil mõni aasta mingit kasu ka olnud? On nad mingi seaduse sellega läbi surunud või midagi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X