320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mantlipärija inglise keeles?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Mantlipärija inglise keeles?
      Heir vist kasutatakse lihtsalt.

      Kommentaar


        kas ka spordivaldkonnas?
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          kas ka spordivaldkonnas?
          Minu arvates küll.

          Kommentaar


            Kas autofirmadel kah nn. jõuluale eksisteerib? Nendel nn. maaletoojatel.
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Kas autofirmadel kah nn. jõuluale eksisteerib? Nendel nn. maaletoojatel.
              Mine ja küsi, näpistavad ikka midagi alla. Autoleht kunagi käis ringi maaletoojate juures ja siis küsis allahindlusi, mõnes kohast anti täitsa okeilt.

              Kommentaar


                Kas keegi teab mingit ralli mängu arvutile mida saab kahekesi mängida ühes arvutis pultidega splitscreeni peal???

                Kommentaar


                  Algselt postitas felipe Vaata postitust
                  kas keegi teab mingit ralli mängu arvutile mida saab kahekesi mängida ühes arvutis pultidega splitscreeni peal???
                  cmr2.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    cmr2.
                    Aegade parim.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Ma olen ära unustanud erinevad kohad, kust saaks osta xbox360-le mänge. Saaks keegi neid nimetada (nt Eesti turul olevad netipoed)? Ehk saan veelgi uusi kohti teada...
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
                        Kui usaldusväärsed on numbrid mida Sports Tracker mulle annab?
                        Eks sa saad pärast oma "treeningu" alt vaadata, kui täpne see joonistatud rada on. Kui ma seda kunagi kasutasin, siis tegi üsna tihti mingeid lollakaid lõikeid ja see loomulikult muutis kohati üsna oluliselt tegelikku distantsi. Eks see muidugi sõltu ka telefonist, aga paar aastat olen kasutanud Endomondot, sest sellel viskab vimkasid väga harva sisse.
                        Muidugi võib ka Sports Tracker nüüd oluliselt täpsem ja parem olla, sest eks nad ka ikka üritavad oma programmi arendada.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Veel üks küsimus. Et kas PS3-l ja Xbox360 E mingit revolutsioonilist vahet ka on?
                          Uue Xboxi one kohapealt.
                          Inglise keelest ei hakka ümber tõlkima, kuid üks link siia
                          ...the camera and mic will work even when the console is turned off... http://dailycaller.com/2013/06/07/ne...watch-you-247/
                          kaamera kohta http://en.wikipedia.org/wiki/Time-of-flight_camera
                          Kaamera on võimeline tegema ka majast vägagi täpse kaardi. Olen ise ühe sellisega tegelenud ja vaua-viua
                          Kui keegi on lugenud Georg Orwelli 1984, siis võib aru saada minu murest.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Uue Xboxi one kohapealt.
                            Inglise keelest ei hakka ümber tõlkima, kuid üks link siia
                            ...the camera and mic will work even when the console is turned off... http://dailycaller.com/2013/06/07/ne...watch-you-247/
                            kaamera kohta http://en.wikipedia.org/wiki/Time-of-flight_camera
                            Kaamera on võimeline tegema ka majast vägagi täpse kaardi. Olen ise ühe sellisega tegelenud ja vaua-viua
                            Kui keegi on lugenud Georg Orwelli 1984, siis võib aru saada minu murest.
                            Visatud lingil vanad uudised, Microsoft on vahepeal oma reegleid muutnud. http://www.ign.com/articles/2013/08/...ct-to-function Ehk, et kui Kinecti tagant ära võtad, siis ei kaardista ega jälgi ta sul midagi. Ja see nettimineku kohustus iga 24h tagant on ka ajalugu.

                            Kommentaar


                              millist välismaist (või suisa kohalikku) internetipoodi oskate soovitada kasutamata (uue) ja hea hinnaga iPhone'i ostmiseks? ei pea olema pood, mis müüb vaid kõige viimaseid mudeleid.

                              Kommentaar


                                Kas poes peab maksma kollase jäätiselusika eest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X