320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei pea
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Fifa 14 X Boxile, kust seda Tallinnas osta saab?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Fifa 14 X Boxile, kust seda Tallinnas osta saab?


        Tondi Ärikeskuses asuvad. Tegin neile GTA V reklaami, väga broo koht.

        Kommentaar


          Mis puhul ma facebookis lihtsalt ühe inimese sõnumiteateid kätte ei saa? "messages" peale klikkides ei tule ka midagi a kui chatis lahti võtta siis näeb kogu teksti. Millelegi vastu läinud ja kuidagimoodi keelu peale pannud?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Kus kohas võib Tallinnas leida kasvamas Pihlakaid?

            Kommentaar


              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              Kus kohas võib Tallinnas leida kasvamas Pihlakaid?
              Pihlaka tänaval kasvab vähemalt üks peenike Pihlakas http://goo.gl/maps/kL5BF
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Nii, vaevab mind suus väike limaskestapõletik (on vist?) , mille tulemusena on parempoolse lümfi täitsa paiste löönud. Suud on raske lahti teha rääkimata söömisest. Kohati on pea- ja kõrvavalu ning väikene palavik on ka. On kellelgi olnud kogemusi sarnase olukorraga? Mismoodi õigesti ravida?
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  Kuidas telefonis vutti vaadata saab netis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tempo Vaata postitust
                    Kuidas telefonis vutti vaadata saab netis?
                    Armees aitas mind veetle, kuigi seal oli küll kuidas joppas, alatasa pandi striim kinni. Hetkeseisu ei tea, kui palju veetles striimitakse. Sopcasti vist peaks saama androidile peale panna, aga täpsemalt ei ole uurinud.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      flash striimid ka täitsa toimivad kui telefon toetab

                      Kommentaar


                        Android jh, sellel flashiga kóöga

                        Kommentaar


                          nujah oleneb mis mudel. Minu android näitab probleemideta flashi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Nii, vaevab mind suus väike limaskestapõletik (on vist?) , mille tulemusena on parempoolse lümfi täitsa paiste löönud. Suud on raske lahti teha rääkimata söömisest. Kohati on pea- ja kõrvavalu ning väikene palavik on ka. On kellelgi olnud kogemusi sarnase olukorraga? Mismoodi õigesti ravida?
                            Esmalt võiks enda perearstiga (tema õega) konsulteerida.
                            Aga eks ikka kummelitee, jahutatult suus hoida ja kuristada. Arst kirjutab ehk ka mõne kreemi välja. Mul oli kunagi äge neelu põletik mis ronis suhu välja, ei olnud meeldiv.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Valuvaigisti, soovitatavalt ibuprofeen.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Kas vastab tõele, et Originaali ja Premiumi sisse pannakse tehases piiritust?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X