320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    läpa, wifi, striim?
    Kas keegi saab ehk välja tuua, M/S Queeni kus täpsemalt on wifi ?

    Kommentaar


      Kuna Läti võtab ka € kasutusele uuest aastast, siis kas on võimalik Eestis Läti münte eurodeks vahetada normaalse kursi eest ja kus?

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Pühapäeval lähen laevaga rootsi, mismoodi näeksin Liverpooli vs Chelsea? Mis võimalused mul on ?
        Kui mäng VSBlt siis mine seapubi ja ütle neile, et nad vsble paneks. Wifi on nii uimane, et sa ei näe liveskoori ka mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          Kui mäng VSBlt siis mine seapubi ja ütle neile, et nad vsble paneks. Wifi on nii uimane, et sa ei näe liveskoori ka mitte.
          Tänud info eest!

          Kommentaar


            Soetasime uue läpaka, nüüd allalaadimiskiirus 2mbit. Vanal ordil oli nagu peab, wifiga ca 20mbit ning juhtmega sinna 50 kanti. Milles jama?

            E. Tundub, et siiski elioni jama, sest vaatasin naise läpakast ning seal oli ka väga madal see kiirus. Samas üleslaadimine on ikka norm.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Vonnegut on Eestis väga armastatud ja haibitud autor. Ehk ta on legitiimselt hea, aga samal ajal ka nii lollikindlalt lihtne, et teda saavad lugeda ka rumalamad hipsterid, kes tahavad targad näida (nagu mina). Ehk teda ostetakse võimsalt, ma pakun.
              Aitüma vastuse eest. Aga nüüd äkki viitsid ühele küsimusele veel vastata -> kas Tapamaja korpus 5 on tema klassikaline stiilinäide, ehk teised raamatud on umbes samas stiilis ? Sest mainitet teos mind ausaltöeldes väga ei kõnetanud.

              Seega mul on kuidagi ka jäänud mulje, et haipi natukene rohkem kui asi väärt. Ja kas tõesti hipstereid nõnda palju on, et nende ostlemist võib kirjeldada kui "võimsalt ostetakse" ?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Seega mul on kuidagi ka jäänud mulje, et haipi natukene rohkem kui asi väärt. Ja kas tõesti hipstereid nõnda palju on, et nende ostlemist võib kirjeldada kui "võimsalt ostetakse" ?
                No mis pagana hipsterid? 1978 kui Tshempionide eine Eestis ilmus, ei näinud hipsterite vanemad neist isegi mitte veel und. See oli toona meie jaoks siin tõeliselt menukas ja erakordne raamat. Ja Vonneguti tunti Eestis juba varem.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  No mis pagana hipsterid? 1978 kui Tshempionide eine Eestis ilmus, ei näinud hipsterite vanemad neist isegi mitte veel und. See oli toona meie jaoks siin tõeliselt menukas ja erakordne raamat. Ja Vonneguti tunti Eestis juba varem.
                  Ma sõnastasin oma uue küsimuse eelmisest vastusest lähtuvalt, no hard feelings
                  Ja kõnealune seeria hakkas ilmuma aastal 2000. ehk siis olid juba need hipsterid, kes olid hipsterluse osas hipsterid juba materiaalsel kujul eksisteerivad.

                  Kommentaar


                    kas kusagil veebis on võimalik toidukaupade hindu näha?

                    Näiteks mind huvitab, et palju maksab Tere 2,5% piim või Salvesti Hernesupp purgis erinevates poodides. Kas on võimalus analoogilistele küsimustele vastu leida veebis?


                    EDIT: vist sain http://nupi.ee/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      Kui mäng VSBlt siis mine seapubi ja ütle neile, et nad vsble paneks. Wifi on nii uimane, et sa ei näe liveskoori ka mitte.
                      Kui ma viimati Rootsis käisin (oli küll see pea aasta tagasi), siis oli minu meelest kummalgi otsal kas 1 v 2h ainult wifi tasuta. Oskab keegi kommenteerida?

                      Kommentaar


                        Mis kaubamärk see SOC on? Logo selline ovaalne,kaks nn.koma vastakuti? Guugeldamine suunab mind kõikjale ,aga mitte infoni firma kohta?!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Tahan peale lasta cyanogenmod 11. Probleem selles, et telefonil puudub mälukaart ning seega ka kaust "/sdcard". Kui ma selle ise loon kas siis saab asja toimima?

                          Kommentaar


                            Kust saaks alla laadida eesti keelseid subtiitreid?
                            Filmiks oleks A Good Day to Die Hard.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                              Kust saaks alla laadida eesti keelseid subtiitreid?
                              Filmiks oleks A Good Day to Die Hard.
                              Sellele filmile pole subtiitreid vaja.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Kust saaks alla laadida eesti keelseid subtiitreid?
                                Filmiks oleks A Good Day to Die Hard.
                                subclub.eu. Aga üldiselt lase see film maha jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X