320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kellelgi oli telekaprobleem. Üliseks telekas euronicsis ülikunni hinnaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      http://www.euronics.ee/t/57723/telev.../46pdl8908s-12
      Kellelgi oli telekaprobleem. Üliseks telekas euronicsis ülikunni hinnaga.
      Oot, seletage mulle ära, et miks see 3d hea on?

      Kommentaar


        Mulle kunagi üks tv müüja seletas umbes nii, et kui ta on juba 3d, siis tema muud näitajad on ka paremad.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oot, seletage mulle ära, et miks see 3d hea on?
          noh ega muud ei ole kui et saad prillid pead 3D kraami vaadata, nagu kinus prillid peas. Ma pole kordagi seda teinud..ma pole isegi omale neid prille muretsenud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Mulle kunagi üks tv müüja seletas umbes nii, et kui ta on juba 3d, siis tema muud näitajad on ka paremad.
            Noh, seletab nii mõndagi.
            3d-peavalu kodus garanteeritud, silmad kah krõllis. Selle jaoks on kino.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Noh, seletab nii mõndagi.
              3d-peavalu kodus garanteeritud, silmad kah krõllis. Selle jaoks on kino.
              Nii lihtne see ongi, sest 3D nõuab suuremat värskendussagedust, mis LCD/LED-telekate puhul on eriti oluline, et pilt sujuvalt jookseks ning ruute ei tekiks. Ja kodus ei pea 3D-filme vaatama...samas enda teleka puhul tuleb tõdeda, et 3D-filmi vaatamine oli üllatavalt positiivne kogemus.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oot, seletage mulle ära, et miks see 3d hea on?
                Ei olegi hea, käib lihtsalt asjaga kaasas. Selle konkreetse pilli kohta ma muidugi midagi öelda ei oska.. mina kui Samsungi pede.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Tra, keda selle teleka juures kolm dee kotib. Asi on välimuses.

                  Kommentaar


                    Ma olen korra poes neid prille proovinud ja mingit demovideod vaadanud, aga üldiselt 3D kohta räägiti alguses ikka seda, et spordi vaatamisel just üliäge. On keegi näinud ja oskab kinnitada?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ma olen korra poes neid prille proovinud ja mingit demovideod vaadanud, aga üldiselt 3D kohta räägiti alguses ikka seda, et spordi vaatamisel just üliäge. On keegi näinud ja oskab kinnitada?
                      Oleneb spordialast. Jalaka on suht meh. Räägivad, et ujumine pidi vinge olema aga ei tea.

                      Mis kodusesse 3D'sse puutub , siis ei ole häda midagi. Ei hakka ei pea valutama ega väsi need silmad nii väga ära. Tõsi , eks palju oleneb ka passiiv või aktiiv 3d'st. Aga no esimene kord samsungi seda food fighti vaadata mis seal smart tv 3d hubis on siis võttis ikka käe kaitseks ette liikuma küll.
                      Multikad on hea efektiga, Pii elu ka. 3D filmide saadavus kasvab ka aegamööda. Kel vaja saab 3D subtiitrid ka tavalistest võrdlemisi lihtsalt valmistada, .ass faililaiendit sööb vabalt ( konkreetselt siis Samsung ja ue46Es8000 kui ma nüüd ei eksi)
                      A no ja mis nendesse muudesse lisavidinatesse puutub , siis aastane kogemus on näidanud, et päris nii nagu reklaamis ikka kanaleid vehkides ei vaheta ja kõnetades kõigest kohe aru ei saa , kuigi päris lootusetu see asi ka pole.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        http://www.euronics.ee/t/57723/telev.../46pdl8908s-12
                        Kellelgi oli telekaprobleem. Üliseks telekas euronicsis ülikunni hinnaga.
                        Algselt postitas Stok
                        Ei ütleks, et 1000 quidi on ülikunn hind. 3d on tehnoloogia, mis tuleks hävitada ja unustada.
                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Tra, keda selle teleka juures kolm dee kotib. Asi on välimuses.
                        ?
                        viis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ma olen korra poes neid prille proovinud ja mingit demovideod vaadanud, aga üldiselt 3D kohta räägiti alguses ikka seda, et spordi vaatamisel just üliäge. On keegi näinud ja oskab kinnitada?
                          debiilik oled vä? mis kuradi sport? mine parem pane kirikus küünal põlema, et üks korralik 3D-porr vändataks. joptvajuu vaido neigaus oled peast sa.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            debiilik oled vä? mis kuradi sport? mine parem pane kirikus küünal põlema, et üks korralik 3D-porr vändataks. joptvajuu vaido neigaus oled peast sa.
                            See peaks ju tehtud olema Hong Kongis?


                            -e- ma muidugi ei tea, kui "korralik" see on.

                            Kommentaar


                              ütleme siis nii, et isegi Hugo 3D-film ajas rohkem tükki, kui need "mis krdi pask see nüüd on" vändad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kust hantlid osta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X