320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
    Kust hantlid osta?
    Suvalises heast spordikaupade poest. Üks nt kosmose kino taga, liivalai tn. Päris hea valik. Linna peal hea ässata, 2. jaanuaril tuled, spordisärk seljas ja 15 kilone käes.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
      Kust hantlid osta?
      internetist

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        internetist
        Homer Simpson sai praegu telekas hantli näiteks lammutatavast lõbustuspargist. Seega küsi Lauri Viiknalt, äkki tal on elevandist alles.

        Kommentaar


          Kust saaks korraliku platnoi nahksoni osta?
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Üks aus probleem ka.

            Eestlane tahab keset külma talve soojale maale sõita. Tallinnast laevaga Helsingisse ja sealt lennukiga Taisse. Tallinnas tahaks selga panna sulejope ja 10 kampsuni, aga Tais pole vaja seda sooja riidekaraamika kaasas tassida.

            Ma eeldan et ma pole esimene loll sellise problemiga ja siin ming mingi mõistlik lahendus?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Üks aus probleem ka.

              Eestlane tahab keset külma talve soojale maale sõita. Tallinnast laevaga Helsingisse ja sealt lennukiga Taisse. Tallinnas tahaks selga panna sulejope ja 10 kampsuni, aga Tais pole vaja seda sooja riidekaraamika kaasas tassida.

              Ma eeldan et ma pole esimene loll sellise problemiga ja siin ming mingi mõistlik lahendus?
              Osta kusagilt kaltsukast mingi rämedalt odav jope, millega on piinlik käia. Helsingis viskad enne lennukile minekut prügikasti.

              Kommentaar


                Ma ei paneks üldse jopet selga, mingi paksem kampsun peale ja käib küll. Las need mõned vaatavad imelikult.

                Lõppkokkuvõttes sa liigud väljas ikka üsna vähe sinna lennujaama minnes, ainult Helsingi sadamast lennujaama (kui just taksoga ei lähe). Tallinna sadama võid julgelt taksoga minna - viivad otse ukse ette ja ei pea väljas külmetama.

                Helsingis kui taksoga ei lähe, siis lähed eeldatavasti bussiga. Kodune töö on tehtud ja tead täpselt kust buss läheb ning seetõttu pead maksimaalselt 10-15 minutit väljas olema, selle ajaga ära ei sure külma kätte.

                Kommentaar


                  Kellelgi on kogemusi kapselkohvimasinaga? On hea asi?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Kellelgi on kogemusi kapselkohvimasinaga? On hea asi?
                    Minu ainus kogemus pärineb Positivuse festivali pressitelgist. Keegi ei osanud seda aparaati käsitseda. Seega joodi külmikust tasuta õlu ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Kellelgi on kogemusi kapselkohvimasinaga? On hea asi?
                      Suglastel on. Need kapslid pidid suht kallid olema (aastaid tagasi sai räägitud sellest), aga ehk kusagilt ebayst vms netist saab neid odavamalt. Muidu suht mugav masin. Erinevad kapslid erinevatele soovidele. Töökindlust ei oska kommenteerida.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman
                        No jah ajakirjanikud....ega need kõige teravamad pliiatsid ei ole jah...
                        klaarid aasta lõpus veel vanu arveid Mõnuga?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Kellelgi on kogemusi kapselkohvimasinaga? On hea asi?
                          Kui jood nii 1 tass hommikul ja väga suur kohvigurmaan või kofeiinik ei ole siis kärab küll. Muidu suht kallis. Suure tassi kohvi hind tuleb ca 80 senti. Lisaks masina hind juurde mille eest saaksid pool aastat niisama kohvi juua. Presskaan FTW.

                          Kommentaar


                            80 senti? ühes teises foorumis arutelus oli ka toodud välja, et üks tass ligi 80 senti, mina siiani nii palju erinevates kohtades, kus olen näinud, kus on need kapslid müügil, siis kusagil ei tule nii palju, max 40 senti. muidugi ma ei tea kas selle ühe kapsliga saab terve tassi v ei, kui siis isegi 20 senti...
                            Ja noh hommikuti üks tass läheb ikka päeva jooksul saab kohvi mujalt, kui vaja.


                            Ei cannu, pole mul midagi Mõnu vastu, mõtlesin lihtsalt sõbralikult togida vastu, aga kui sina said aru, et ma verbaalselt läksin ründama Mõnu, siis sp kusutatasin ka igaksjuhuks oma posti ära.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              40s on 1 kapsli hind. Natuke suuremasse tassi (mille all mõtlen ca teeklaasi suurust kohvitassi) läheb sul neid 2. Sealt ka hind 80 senti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                80 senti? ühes teises foorumis arutelus oli ka toodud välja, et üks tass ligi 80 senti, mina siiani nii palju erinevates kohtades, kus olen näinud, kus on need kapslid müügil, siis kusagil ei tule nii palju, max 40 senti. muidugi ma ei tea kas selle ühe kapsliga saab terve tassi v ei, kui siis isegi 20 senti...
                                Ja noh hommikuti üks tass läheb ikka päeva jooksul saab kohvi mujalt, kui vaja.


                                Ei cannu, pole mul midagi Mõnu vastu, mõtlesin lihtsalt sõbralikult togida vastu, aga kui sina said aru, et ma verbaalselt läksin ründama Mõnu, siis sp kusutatasin ka igaksjuhuks oma posti ära.
                                See näitab just intellekti, et leiad tasuta õlle ja kohvi ei puutu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X