320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kas popcorn on odavamaks või kallimaks läinud?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Kas oskab keegi soovitada imageshack.com -ile alternatiivi? Ei saa mina sellest jamast enam sittagi aru
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Kodumaine upload.ee Muidu mingi imagebana ka olemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Kas oskab keegi soovitada imageshack.com -ile alternatiivi? Ei saa mina sellest jamast enam sittagi aru
          imgur.com on kõige lihtsam, loogilisem ja mugavam vahend.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Mina kasutan http://tinypic.com/ ja olen ka väga rahul.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Mina olen hakanud ka imgur.com-i kasutama. Pildid seisavad üleval kuni neid seal hoiad ning piltide üles laadimne toimib ka lohistamise teel, seejärel antakse hunnik erinevaid linkimise variante, mille hulgas on ka puhas link failile.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Ma kasutan imgur proge. Parem klikk send to -> imgur. Olemas ka brauseri extensionisid seal.

                Kommentaar


                  Kui ma tahan minna kummalisele välismaale, millel puudub Eestis konsulaat või saatkond, siis kas ma pean Berliinis asuvast saatkonnast passi viisa saamiseks ise sinna viisa järele sõitma või saab seda ka kuidagi posti teel teha?

                  Kommentaar


                    Ilmselt oleneb see täiesti kummalisest välisriigist. Neile oma murega kirjutada oleks vast kõige loogilisem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Ilmselt oleneb see täiesti kummalisest välisriigist. Neile oma murega kirjutada oleks vast kõige loogilisem.
                      Mind huvitab lihtsalt see, et kas keegi on postiga sellist asja teha saanud.

                      Kommentaar


                        Saab ikka posti teel ka. Saadetakse kõik vajalikud dokumendid ja asjad posti teel. Isegi kui Helsingist pead taotlema mingi riigi viisat, siis sinna kohapeale ei pea minema. Isegi passid saadetakse postiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Saab ikka posti teel ka. Saadetakse kõik vajalikud dokumendid ja asjad posti teel. Isegi kui Helsingist pead taotlema mingi riigi viisat, siis sinna kohapeale ei pea minema. Isegi passid saadetakse postiga.
                          jep ja sobib ükskõik mis EL riigi saatkond
                          Mia san mia

                          Kommentaar


                            Mobiilside. Hetkel olen ühe grupipaketi liige. Kui ma tahan uue mobiilioperaatoriga liituda, mis ma pean vanas kohas tegema, et oma number uue operaatori alla viia?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Mobiilside. Hetkel olen ühe grupipaketi liige. Kui ma tahan uue mobiilioperaatoriga liituda, mis ma pean vanas kohas tegema, et oma number uue operaatori alla viia?
                              Elisas aastaid tagasi sellist asja ei saanud teha, pidin uue numbri valima. Operaatorisisene oli see siis.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kuidas eurooplased ostsid omale 70ndatel, 80ndatel, 90ndate alguses autosid? Kas tol ajal andsid ka pangad liisinguid autodele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X