320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Ei, nagu sekundites. Vist oli mingi 20 sekundit vms.
    Ma ei tea mida sa täpselt mõtled või millist väeosa või mida, aga Viru JVPs on kohe ikka kohe.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Heh, kui keegi võrdsustaks kohe ja asapi, siis oleks ikka tore küll. Asap on alati edasilükatav põhjendusega, et varem polnudki võimalik.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        asap võib ikka päris kaua aja pärast olla
        FC Bayern München!

        Kommentaar


          Kui oleks vaja leida kõige soodsamat lendu või lende mingisse sihtpunkti, aga näiteks ei ole head aimu kust lennujaamast lennud sinna sihtkohta käivad, siis kas on olemas kas mingi lehekülg, mis pannes algussihtpunktiks näiteks Eesti ja seejärel lõppsihtpunkti otsib mulle välja kõige optimaalsemad lennud? Olen kuulnud, et selliseid lehekülgi peaks olema, aga pole ise leidnud. Äkki keegi oskab soovitada.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Kui oleks vaja leida kõige soodsamat lendu või lende mingisse sihtpunkti, aga näiteks ei ole head aimu kust lennujaamast lennud sinna sihtkohta käivad, siis kas on olemas kas mingi lehekülg, mis pannes algussihtpunktiks näiteks Eesti ja seejärel lõppsihtpunkti otsib mulle välja kõige optimaalsemad lennud? Olen kuulnud, et selliseid lehekülgi peaks olema, aga pole ise leidnud. Äkki keegi oskab soovitada.
            Skyscanner?
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Kui oleks vaja leida kõige soodsamat lendu või lende mingisse sihtpunkti, aga näiteks ei ole head aimu kust lennujaamast lennud sinna sihtkohta käivad, siis kas on olemas kas mingi lehekülg, mis pannes algussihtpunktiks näiteks Eesti ja seejärel lõppsihtpunkti otsib mulle välja kõige optimaalsemad lennud? Olen kuulnud, et selliseid lehekülgi peaks olema, aga pole ise leidnud. Äkki keegi oskab soovitada.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Kui oleks vaja leida kõige soodsamat lendu või lende mingisse sihtpunkti, aga näiteks ei ole head aimu kust lennujaamast lennud sinna sihtkohta käivad, siis kas on olemas kas mingi lehekülg, mis pannes algussihtpunktiks näiteks Eesti ja seejärel lõppsihtpunkti otsib mulle välja kõige optimaalsemad lennud? Olen kuulnud, et selliseid lehekülgi peaks olema, aga pole ise leidnud. Äkki keegi oskab soovitada.
                http://matrix.itasoftware.com/

                Kommentaar


                  Vastuse küsimusele "miks ei tasu hommikul pealejuues foorumisse logida" leiate Manchester City teemast.

                  Kommentaar


                    Kust tekkis standard, et koomiksis on sosin kriipsukestega ja mõte mullikeste reaga tähistatud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Taid külastanud inimesed - kas see on mingi uus turistilõks Taimaal, et tiigri/lõviga saab pilti teha ja puudutada teda?

                      Varem ka mitmed tuttavad ja inimesed FB sõbralistist käinud Tais aga selliseid pilte pole kordagi olnud, nüüd tuleb iga nädal praktiliselt pilt kus keegi kaisutab tiigriga.
                      Käisin Tais, ei näinud kusagil midagi sellist.

                      Kommentaar


                        Kus kohast võib saada parima hinnaga postriraame? Mõõdud 90x60cm.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kust tekkis standard, et koomiksis on sosin kriipsukestega ja mõte mullikeste reaga tähistatud?
                          mõtte-mulli ajaloo kohta ei räägi midagi isegi wiki artikkel

                          arvatakse siiski, et kuskil 50-60.aastate vahetusel hakkas see levima
                          You know, the talk bubble means someone is talking, and is a bubble with a pointy part coming from the person doing the talking, and the think bubble is the puffy bubble with little dots coming from the thinker. When did this become standard in comics? Do these have names besides “talk bubble” and “think bubble”? Were there any other attempts to show silent thought that didn’t quite catch on? Thank you!
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vahi aga, iga päev saad kübekese võrra targemaks.

                            Vastuse küsimusele "Kes või mis motiveerib Mõnuagenti ajakirjaniku tööd tegema?", leiate teemast "Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!"

                            Kommentaar


                              Kiire: kust osta linasest riidest riidest särki a la jõekalda indias?
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Linakauplusest või mõnest käsitööpoest. Kaubamajast sa seda ei leia. Rahvariide särk on põhimõtteliselt sama asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X