320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tehnilise abi stiilis küsimus. Ostsin endale teleka, millega ma ei kavatse muud teha, kui kasutada seda PS3-e mängimiseks. Teleka firma ise on LG. Esmalt telekat installides tahab ta kanaleid otsida, aga neid mul talle panna pole, kuna mul pole antenni. Kui ma selle olen ära käntseldanud, siis ma ei saa aga kuidagi PS3-le ligi. Ehk juhtmed on taga, kõik vooluvõrgus, aga näitab endiselt ekraanil, et signaal puudub.
    Kas seal on mingi spetsiaalne nipp või ei saagi ilma teleantenni kaudu telekanalite installimiseta üleüldse PS3-le ligi?

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Kust võiks leida pilte Eesti linnadest peale märtsipommitamisi?
      http://pegasus.ee/raamat/tallinna-ma...mmitamine-1944
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kust leida Vladislav Korzetsi juttu "Joodik ja jäätis"?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Tehnilise abi stiilis küsimus. Ostsin endale teleka, millega ma ei kavatse muud teha, kui kasutada seda PS3-e mängimiseks. Teleka firma ise on LG. Esmalt telekat installides tahab ta kanaleid otsida, aga neid mul talle panna pole, kuna mul pole antenni. Kui ma selle olen ära käntseldanud, siis ma ei saa aga kuidagi PS3-le ligi. Ehk juhtmed on taga, kõik vooluvõrgus, aga näitab endiselt ekraanil, et signaal puudub.
          Kas seal on mingi spetsiaalne nipp või ei saagi ilma teleantenni kaudu telekanalite installimiseta üleüldse PS3-le ligi?
          Kui sa ei ostnud aastaid vana kineskooptelerit, siis on LG pultidel ja ka televiisoril endal nupp input (nool, mille ots on kasti sees). Kui kõik juhtmed on kenast taga ja konsool on ka tööle pandud, siis peaks pilti ikka näitama.

          Kommentaar


            Kust võiks leida pilte Eesti linnadest peale märtsipommitamisi?
            Siin on üht-teist näiteks:http://foorum.rindeleht.ee/viewtopic...=5055&start=30

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Kui sa ei ostnud aastaid vana kineskooptelerit, siis on LG pultidel ja ka televiisoril endal nupp input (nool, mille ots on kasti sees). Kui kõik juhtmed on kenast taga ja konsool on ka tööle pandud, siis peaks pilti ikka näitama.
              Või siis AV või Source nupp. Ühesõnaga sa pead teleka/digiboxi reziimist väljuma ja lülitama sellele mingile muule. VÕib olla puldil nupp võis siis saab menüüst.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tehnilise abi stiilis küsimus. Ostsin endale teleka, millega ma ei kavatse muud teha, kui kasutada seda PS3-e mängimiseks. Teleka firma ise on LG. Esmalt telekat installides tahab ta kanaleid otsida, aga neid mul talle panna pole, kuna mul pole antenni. Kui ma selle olen ära käntseldanud, siis ma ei saa aga kuidagi PS3-le ligi. Ehk juhtmed on taga, kõik vooluvõrgus, aga näitab endiselt ekraanil, et signaal puudub.
                Kas seal on mingi spetsiaalne nipp või ei saagi ilma teleantenni kaudu telekanalite installimiseta üleüldse PS3-le ligi?
                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                Kui sa ei ostnud aastaid vana kineskooptelerit, siis on LG pultidel ja ka televiisoril endal nupp input (nool, mille ots on kasti sees). Kui kõik juhtmed on kenast taga ja konsool on ka tööle pandud, siis peaks pilti ikka näitama.
                Mul ka LG telekas.
                Täpselt nii, pressid seda noolekesega nupukest "input" ja valid nimekirjast selle AV1 või mida iganes pidi PS3 sul telekaga ühendatud on ja peaks pildi ette lööma küll.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Oskab keegi soovitada jalgpalli jalatside e-poode (peale prodirectsocceri, sportsdirecti ja globalsoccerstore'i)?

                  Kommentaar


                    Meie hulgast lahkunud Tõnu Eapost tahtis Kohtla Järve Centrali hokimeeskonnaga minna 90ndatel Soome 2 divisioni mängima.


                    Kas klubi siis mängis või ei mänginud seal liigas ja kuidas neil läks? ei leia infot isegi guuglist.

                    Kommentaar


                      Kas ja kuidas neid täiskustud bussiistmeid pestakse?
                      Hommikuses bussis oli ikka ulme lebra
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Nimelt huvitaks eesti jalgpalli kohtunike statistika.

                        Kusagil netis sellist lehte mis näitab kohtuniku järgi ära vilistatud mängud, kollased, punased jne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                          Kas ja kuidas neid täiskustud bussiistmeid pestakse?
                          Hommikuses bussis oli ikka ulme lebra
                          Kuivab ära õhtuks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            Nimelt huvitaks eesti jalgpalli kohtunike statistika.

                            Kusagil netis sellist lehte mis näitab kohtuniku järgi ära vilistatud mängud, kollased, punased jne?
                            http://www.transfermarkt.de/en/defau...dsrichter.html

                            Möödunud aastate statistikat saad tšekata kohtuniku alt.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Meie hulgast lahkunud Tõnu Eapost tahtis Kohtla Järve Centrali hokimeeskonnaga minna 90ndatel Soome 2 divisioni mängima.


                              Kas klubi siis mängis või ei mänginud seal liigas ja kuidas neil läks? ei leia infot isegi guuglist.

                              tundub, et see Soome-hooaeg jäi rahapuudusel pooleli

                              Finantsraskustesse sattunud Kohtla-Järve Centrali jäähokiklubi ei suuda leida ühist keelt kohaliku linnavalitsuse ega Eesti Jäähokiföderatsiooniga. Soome jäähokimeistrivõistluste teises liigas mängivale Kohtla-Järve Centralile võib debüüthooaeg poolikuks jääda. Klubi on sattunud rahaliselt üliraskesse olukorda, millest kohaliku linnavalitsuse või EJF-i abita välja rabelda ei suudeta.

                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Kas keegi kasutab auto pardakaamerat ja millist soovitaksite teistele?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X