320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks windows 8.1 viskab mul mälu(RAM) puudumise errori, kui fifat mängin? Võtan task manageri lahti ja seal näitab samal ajal, et mingi 20% on ainult kasutuses?
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Integreeritud videokaart? Need kasutavad ju videomäluna muutmälu. Oma mälu on neil üliväike ja osad mängud ei oska midagi teha nendega.

      Kommentaar


        Ei ole, nvidia control panelist ka pandud, et kasutaks mängudes geforcet
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Ei ole, nvidia control panelist ka pandud, et kasutaks mängudes geforcet
          aga oled sa veendunud, et ta ikka kasutab nvidia kaarti? mul 7-ga oli lugu, et oma teada seadistasin nvidia kaarti kasutama, aga tegelikult tuli kusagil veel paar liigutust teha
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Ma usun küll, aga äkki keegi targem oskaks öelda kuidas täpsemalt seda kontrollida saab.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Kuidas on militäärperspektiiv inglise keeles ("militant perspective" ei ole see) ?

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Ma usun küll, aga äkki keegi targem oskaks öelda kuidas täpsemalt seda kontrollida saab.
                Ma täpselt ei mäleta, mis seadistusi näppisin, aga toitesuvandid (Control Panel > Power Options) võivad su Nvidia seadetest üle sõita. Ehk "Change advanced power settings" > "Intel Graphics Settings" > power plan > max performance on üks variant.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  No panin paika ja hetkel pole veel errorit ette visanud. Tänud
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Välja helistades kõlab kutsumise ajal mingi muusika, enne seda aga ei olnud. Kas asi on kõneoperaatoris või telefonis? Muusikaks nagu mingi reklaamist võetud muusika, muusika käib kõne ajalgi veel edasi. Suht häiriv on. Milles asi?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Suur vend jälgib.

                      Kommentaar


                        Veider on see, et just EMT klientidele helistades on selline asi.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mul on Twitterit kasutades mingi kala sees. Ei saa midagi tweetida ja ei lae ka varasemaid teiste tweete ära (neid, mida alla rullides peaks laadima hakkama). Milles küpsis?
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Välja helistades kõlab kutsumise ajal mingi muusika, enne seda aga ei olnud. Kas asi on kõneoperaatoris või telefonis? Muusikaks nagu mingi reklaamist võetud muusika, muusika käib kõne ajalgi veel edasi. Suht häiriv on. Milles asi?

                            Kommentaar


                              Keegi oskab öelda, kui pikad on tänapäeval ARKi järjekorrad laupäeviti Saue büroos?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                                Keegi oskab öelda, kui pikad on tänapäeval ARKi järjekorrad laupäeviti Saue büroos?
                                Märtsis sai auto ümberregistreerimisega hakkama ligikaudu 15 minutiga, see siis uksest sisse-välja aeg.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X