320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jose Vaata postitust
    Mul on 6gb operatiivmälu A-data omad cl 8, kui ma nyyd ostan 2gb juurde , mis oleks samuti A-data omad, aga ainult cl 9. Kas saab neid mixida, mõjutab see midagi?
    Eks CL8 kivid hakkavad sutsu aeglasemalt tööd tegema, kui CL9 juurde paned. Kui karmavõlg on suur või konkreetsetel kividel ebasobivad tehnoloogilised iseärasused, võib oodata stabiilsusprobleeme. Üldiselt ei tohiks probleeme olla.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Mis mees on eurokandidaat Joeri(olivistnii)Wiersma? On tast miskit kuskil lugeda kah olnud+
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Miks Aserbaidžaan ennast nii agaralt turismipaigana reklaamib? Kas tegemist pole mitte suvalise kõrberiigiga kus üks mees võimul ja raha tuleb gaasist-naftast?
        aserbaidžaan on väga ilus maa.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Tofoa hiljutine küsimus vinüülide kohta tekitas mõtte, et taas vanematekodusse sattudes peaks vana mängija kapist välja ajama. Ja noh, ikka jätkuvalt on vahva. Hiljuti Tartus mingis kolapoes selgus, et isegi vana tehnika ja oma lisatud kõlaritega oleks tegu 100+ eur ostuga. Kuivõrd aga masin on iseenesest olemas ja praeguseid omanikke suurt ei huvita, siis jätaks pigem ostu ära ja veaks koduse mängija Tartu. Sellest tekkis ka rumal küsimus või paar.

          Kui võimendi on Radiotehnika y101 (eestipäraselt siis u101), siis kas on üldse mingi moodus, kuidas sinna oma Logitech z623 arvutikõlarid taha ühendada? (mingi erinevate otsikutega võlujuhe, whatever) Ja kas emma-kumma vattide ja oomide porr ka selles suhtes mingit rolli mängib?

          Ilmselt on tegu täiesti väljaguugeldatava küsimusega, natukene ka proovisin, aga nagu mu eelnevast kõnepruugist ilmselt aru saada, siis elektroonikaga pole ma kahjuks nii kodus kui võiks. Sestap panustan lootusele, et siin on keegi kuldkäsi, kes mulle lihtsas keeles nendest asjadest pajatada viitsib. Cheers!
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            stockmannis müüakse hullude päevadel ajal mingit vinüülimängijat. ise ostsin sealt ligi 7 aastat tagasi ja siiamaani töötab perfektselt. kuna nii laia kasutust ei leia (2-3 korda kuus), siis paratamatul tekib tolm nõela otsa. aga mõnus on kuulata küll, toto l'italiano kõlab isegi mulle vinüüli pealt nii nostalgiliselt.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              kas keegi on peale sattunud mõnele sellisele videole, kus suurte mängude põhjal näidatakse ja seletatakse lahti ründajate liikumised rünnakul või mingid liikumised värava ees? kuidas kaitsest ette saada või mis iganes liigutused seal teevad.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Tofoa hiljutine küsimus vinüülide kohta tekitas mõtte, et taas vanematekodusse sattudes peaks vana mängija kapist välja ajama. Ja noh, ikka jätkuvalt on vahva. Hiljuti Tartus mingis kolapoes selgus, et isegi vana tehnika ja oma lisatud kõlaritega oleks tegu 100+ eur ostuga. Kuivõrd aga masin on iseenesest olemas ja praeguseid omanikke suurt ei huvita, siis jätaks pigem ostu ära ja veaks koduse mängija Tartu. Sellest tekkis ka rumal küsimus või paar.

                Kui võimendi on Radiotehnika y101 (eestipäraselt siis u101), siis kas on üldse mingi moodus, kuidas sinna oma Logitech z623 arvutikõlarid taha ühendada? (mingi erinevate otsikutega võlujuhe, whatever) Ja kas emma-kumma vattide ja oomide porr ka selles suhtes mingit rolli mängib?

                Ilmselt on tegu täiesti väljaguugeldatava küsimusega, natukene ka proovisin, aga nagu mu eelnevast kõnepruugist ilmselt aru saada, siis elektroonikaga pole ma kahjuks nii kodus kui võiks. Sestap panustan lootusele, et siin on keegi kuldkäsi, kes mulle lihtsas keeles nendest asjadest pajatada viitsib. Cheers!
                Ma soovitan pressida Elfa foorumisse selle küsimuse ja toonitada, et sa elektroonikas kodus pole. Seal (targutavaid) tarkpäid jagub. Ise olin kunagi vastupidises olukorras, kus oli vaja Elektronika kõlarid Yamaha võimuga suhtlema panna ja sain abi sealt küll
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas shefield
                  Oskab keegi öelda mis söögikohad selle nn "tilli" kampaaniaga liitunud on ka?
                  Ja kas kellelgi on plaanis homme kuskile 30 protsenti kallimat sööki sööma minema?
                  Siin lehel on kirjas

                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Kas selveris on mingi süsteem, kus ettevõte saab teha Selkuga lepingu ja tasuda hiljem arvetega? Noh et on ettevõte AAA, millele Selver annab parooli ning kassas tasumise asemel ütled parooli ja paned kaubaga minema. Hiljem Selver saada arve e-mailile?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                      Tänud. Panen endale kirja, et kuhu ma järgmine kord sööma ei lähe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kas selveris on mingi süsteem, kus ettevõte saab teha Selkuga lepingu ja tasuda hiljem arvetega? Noh et on ettevõte AAA, millele Selver annab parooli ning kassas tasumise asemel ütled parooli ja paned kaubaga minema. Hiljem Selver saada arve e-mailile?
                        ei tea siis keegi? Ma sisuliselt tean parooli. Teeme tühjaks kellegi?


                        Aga uus küsimus ka. Kas Bernatsi dopingulist pole kusagile lekkinud või midagi. Noh tahaks võrrelda enda oletustega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ei tea siis keegi? Ma sisuliselt tean parooli. Teeme tühjaks kellegi?


                          Aga uus küsimus ka. Kas Bernatsi dopingulist pole kusagile lekkinud või midagi. Noh tahaks võrrelda enda oletustega.
                          Tänane EPL.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Mis sellest Šmiguni saagast saanud on. Lubati pärast olümpiat ju lagedale tulla.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Aga uus küsimus ka. Kas Bernatsi dopingulist pole kusagile lekkinud või midagi. Noh tahaks võrrelda enda oletustega.
                              võrdle-võrdle (Bernatski feat valedetektor: http://epl.delfi.ee/news/eesti/valed....d?id=68420169)

                              6. Kas Harry Lemberg ütles teile, et ostab dopinguaineid Pavel Loskutovi jaoks?
                              Vastus: Jah.

                              8. Kas Aleksander Tammert käis teie juures dopinguaineid ostmas koos Margus Kübaraga?
                              Vastus: Jah.

                              10. Kas teie juures käis dopinguaineid ostmas Andrus Värnik koos Margus Kübaraga?
                              Vastus: Jah.

                              12. Kas Donald Aik Sild tuli koos Margus Kübaraga teie juurde dopinguaineid ostma?
                              Vastus: Jah.

                              18. Kas Raul Olle käis teie juures dopinguaineid ostmas korduvalt?
                              Vastus: Jah.

                              24. Kas Andrus Veerpalu isiklikult on teilt dopinguaineid ostnud?
                              Vastus: Ei.

                              25. Kas Jaak Mae isiklikult on teilt dopinguaineid ostnud?
                              Vastus: Ei.

                              26. Kas Kristina-Šmigun Vähi isiklikult on teilt dopinguaineid ostnud?
                              Vastus: Ei.

                              28. Kas Mati Alaver isiklikult on teilt dopinguaineid ostnud?
                              Vastus: Jah.

                              29. Kas te olete koostanud Mati Alaverile tema sportlaste tarbeks dopinguainete manustamise skeemi?
                              Vastus: Jah.

                              33. Kas te olete dopinguaineid müünud Roland Lessingule?
                              Vastus: Jah.

                              35. Kas te olete dopinguaineid müünud Priit Soosaarele?
                              Vastus: Jah.

                              Kommentaar


                                tänud eika ja rixxer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X