320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Aga kes laulab refrääni ?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      Dormeod ei taha proovida? Kõik kiidavad seda jne, aga ise pole proovinud.
      mõni pärisinimene ka või ainult teleturg?

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

        Aga kes laulab refrääni ?
        Peaks olema Lauri Tõnspoeg.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          mõni pärisinimene ka või ainult teleturg?
          Sõbra vanemad kasutavad ja kiidavad.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Mul on korraga kaks küsimust:

            1) Kuidas pagan saan ma uues Facebookis valida, et minu uudisvoos näeks sõprade uuendusi kronoloogilises järjekorras? Varem sai valida "Top stories" või "most recent", nüüd enam mitte. Settingutes ka ei leidnud. Tüütu on.

            2) Soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega vesipiipu. Ei pea olema maailma parim isend, aga mingit eriti väikest junni (või sellist mida on kehv "käima saada") ka ei tahaks. Hinnaklass võiks olla vesipiipude keskmise lähedal, täpset summat ei oska öelda. Kindlasti kellelgi on kogemusi .

            Tänud ette !

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Mul on korraga kaks küsimust:

              1) Kuidas pagan saan ma uues Facebookis valida, et minu uudisvoos näeks sõprade uuendusi kronoloogilises järjekorras? Varem sai valida "Top stories" või "most recent", nüüd enam mitte. Settingutes ka ei leidnud. Tüütu on.

              Tänud ette !
              Vasakul paneelil on News Feed ja seal must nooleke. Sealt saad valida.

              Kommentaar


                Uus küsimus madratsite kohta. Millistes Tallinna poodides ma saan Sleeppwell madratseid proovida?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Uus küsimus madratsite kohta. Millistes Tallinna poodides ma saan Sleeppwell madratseid proovida?
                  http://www.sleepwellbed.com/est/kauplused/tallinn
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    einoh ole tänatud!

                    Kommentaar


                      Oskab keegi soovitada campingu kohta Eestis, kus oleks võimalik tegeleda kalapüügiga ning jalgpalli või mõne muu spordialaga?
                      Hind ei tohiks väga krõbe olla ja magamiskohti oleks kuskil umbes 10 ringis.

                      Olen uurinud erinevaid puhka eestis lehekülgi ning pakkumisi on nii palju ja erinevaid, et ei oska valida miskit.
                      Tegu võib olla ka kellegi suvilaga kes rendib seda suvel mõneks päevaks välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Vasakul paneelil on News Feed ja seal must nooleke. Sealt saad valida.
                        Aitüma, sellega sai korda

                        Keegi II punkti osas ei oska nõu anda ?

                        (reminder)
                        2) Soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega vesipiipu. Ei pea olema maailma parim isend, aga mingit eriti väikest junni (või sellist mida on kehv "käima saada") ka ei tahaks. Hinnaklass võiks olla vesipiipude keskmise lähedal, täpset summat ei oska öelda. Kindlasti kellelgi on kogemusi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Aitüma, sellega sai korda

                          Keegi II punkti osas ei oska nõu anda ?

                          (reminder)
                          2) Soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega vesipiipu. Ei pea olema maailma parim isend, aga mingit eriti väikest junni (või sellist mida on kehv "käima saada") ka ei tahaks. Hinnaklass võiks olla vesipiipude keskmise lähedal, täpset summat ei oska öelda. Kindlasti kellelgi on kogemusi
                          Ära osta piipu. See on nii kuradi külgejääv harjumus, et annab ikka hullemat leida. Piipudel suures osas vahet pole, väiksed on tükkmaad kangemad, suuri on raskem käima saada, aga kõige olulisem on söe erinevus. Need kuradi tavalised goldeni söed on ikka öö ja päev naturaalsöe kõrval, aga neid on eriline õudus põlema saada.

                          Kommentaar


                            Kas keskturg on siiani ainus nii suur Tallinna asutus kus pole siiani kaardimakseterminale terve 3,5 ha ala peale? Kas Eestis on veel sarnaseid suuri sularaha masinaid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Aitüma, sellega sai korda

                              Keegi II punkti osas ei oska nõu anda ?

                              (reminder)
                              2) Soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega vesipiipu. Ei pea olema maailma parim isend, aga mingit eriti väikest junni (või sellist mida on kehv "käima saada") ka ei tahaks. Hinnaklass võiks olla vesipiipude keskmise lähedal, täpset summat ei oska öelda. Kindlasti kellelgi on kogemusi
                              Vali vesipiip eksootika.ee - seal on üldiselt kõik kvaliteetsed ja kõige parem valik, kui eelarve kitsas siis osta keskmise mõõduga (need kõige väiksemad on mõttetud) aga kui raha on, siis osta kõrgema mõõduga vesipiip. Nagu eelnevalt öeldi, siis golden coal söed ja asjad on pasad ja nendel piipudel tulebki lõpus see maitseerinevus sisse pisidetailidest näiteks söest, mis on üks olulisemaid asju piibu tegemisel. Soovitan soetada paari euriga maximast selle spiraalpliidi (no see pisike valge pliit millel spiraalikujuline metall peal) ja ebayst või kuskilt netist tellida kvaliteetset naturaalsütt (see mis eesti poodides müüakse on minuarust pask), üks väga hea on coconara süsi. kui kaup kohal, pliit olemas, süsi olemas ja piip olemas, siis alati enne kui piipu hakkad valmis tegema pane paar 2-3 coconara sütt pliidile kuumenema ja alles siis hakka vett vaasi panema ja tubakas pitsile jne. lõpuks piip valmis, siis peaks olema ka süsi piisavalt kuum ja saad peale panna ja hakata nautima. tavalise pliidi peal võid ka söe kuumaks kütta aga siis võivad plekid jääda pliidile.

                              Kommentaar


                                Äkki keegi oskab öelda kust saaks vaadata palju ma kuus keskmiselt alla ja üles laen? Mul on 3.5G EMT netipulk, 15GB on kuu piirang. Mul on see olnud juba umbes 2 aastat ja peaaegu kunagi pole limiit täis saanud. Nüüd on aga viimased paar kuud juba nädal enne kuu lõppu 15GB täis ja neti kiirust vähendatakse. Ei ole ka hakanud rohkem asju tõmbama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X