320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 5'9 Vaata postitust
    Äkki keegi oskab öelda kust saaks vaadata palju ma kuus keskmiselt alla ja üles laen? Mul on 3.5G EMT netipulk, 15GB on kuu piirang. Mul on see olnud juba umbes 2 aastat ja peaaegu kunagi pole limiit täis saanud. Nüüd on aga viimased paar kuud juba nädal enne kuu lõppu 15GB täis ja neti kiirust vähendatakse. Ei ole ka hakanud rohkem asju tõmbama.
    Seal netipulga appis peaks olema selline tore asi nagu statistika. Lisaks näed seda EMT iseteenindusest.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Seal netipulga appis peaks olema selline tore asi nagu statistika. Lisaks näed seda EMT iseteenindusest.
      Märkus: statistika ei pruugi täpne olla
      Pigem oleks huvitatud mingisugusest programmist, mis võiks jälgida alla- ja üleslaadimisi.

      Kommentaar


        Algselt postitas 5'9 Vaata postitust
        Märkus: statistika ei pruugi täpne olla
        Pigem oleks huvitatud mingisugusest programmist, mis võiks jälgida alla- ja üleslaadimisi.
        Guugelda 'bandwidth monitor' vms.

        Kommentaar


          Mis värk on, et mul on läinud juba mingi viis paari kõrvaklappe läbi niimoodi, et ainult üks pool töötab. Enamus on läinud kasutades neid telefonis ning praegu läksid just arvuti omad.
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
            Mis värk on, et mul on läinud juba mingi viis paari kõrvaklappe läbi niimoodi, et ainult üks pool töötab. Enamus on läinud kasutades neid telefonis ning praegu läksid just arvuti omad.
            Su juhtmed lähevad katki.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kas Sportlandi kinkekaart on kasutatav ka Sportland outlet poes?

              Kommentaar


                on küll
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                  Mis värk on, et mul on läinud juba mingi viis paari kõrvaklappe läbi niimoodi, et ainult üks pool töötab. Enamus on läinud kasutades neid telefonis ning praegu läksid just arvuti omad.
                  Just jäigi üks klapp tummaks. Klapid on vast nädal vanad.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    Just jäigi üks klapp tummaks. Klapid on vast nädal vanad.
                    Hoia neid siis paremini, muud ei oska soovitada. See on see koht kus tahaks teada kuidas neid kasutad ja kuidas hoiad kui ei kasuta. Ilmselt mingis situatsioonis murrad juhtme lihtsalt katki.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kasutanud olen neid täpselt kolm korda, hoian enam-vähem korralikult. Peale kasutamist kerin rahulikult ja korralikult rulli vms. Koguaeg jääb vasak klapp tummaks.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        rulli kerimine ei ole kasulik.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Oli sama asi, kogu aeg ka vasak klapp suri maha. Nüüdsed peoneegri omad on kestnud üle poole aasta julgelt ja vist sain jaole, milles kühvel - peab olema korralik kummist kaitse pistiku otsa ümber. See fotode pealt ei olegi nii hästi näha, aga kahtesid klappe käes hoides on eriti tajutav. Silmaga siiski paistab, et pistikupoolne ots on korraliku kaitsega ümbritsetud. Ja pistikuni jõudev ots on lisaks veel nürinurga all, mitte 90 kraadi nagu paljudel teistel. Ehk siis eeldatavasti mingi kerge paindega on arvestatud ja see ei saa kohe saatuslikuks. Ühtede varasematega testisin, et ilmselt andis järele just sealt kohalt, kuna pistikut pleieri küljes nõksutades lasi kohati veel tummaks jäänud klapist ka siiski heli läbi. Need konkreetsed Pioneerid ei maksnud ka mingit imehinda, äkki oli midagi 15 euri kanti. Ma seejuures ei ole kaugeltki eeskujulik hoidja, suht suvaliselt laua peal/kotis/jopetaskus ja vahel ikka saavad kogemata retsi ka, jope luku vahele jms.

                          praegused: http://www.jasonslater.com/2014/01/1...es-se-cl711/2/

                          siit pildilt on see pistiku massiivne kaitse ka üsna hästi näha, pluss hargnemiskohast edasi pistikuni jooksev juhe on samasuguse tummise kummiisolatsiooniga.



                          mu rändom teooria, mingi eletroonikaguru niikuinii kohe tuleb ja lükkab karmilt kummuli, a noh.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            pool aastat vastu pidanud ja sellised järeldused? lol

                            Mu 849.- EEK maksnud Sennheiseri in-earid pidasid kaks aastat vastu, lõpuks suri ikka üks klapp ära.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              rulli kerimine ei ole kasulik.

                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                pool aastat vastu pidanud ja sellised järeldused?
                                ilmselt ka rohkem, ma tõesti ei pane siukeste tarbeasjade ostutšekke külmkapi külge omal. point oli selles, et kõik teised kärvasid keskmiselt paari kuuga, samasuguse ütleme siis võrdlemisi hooletu kasutamise juures.

                                ja eks 54 euri eest ilmselt saab ka tõesti isalt-pojale klapid võrdluseks 10-15 hinnavahemikus olevatega.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X