320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega mu viimased klapid ongi max 10 euri, mängivad normaalselt ja kui katki lähevad, siis pole väga kahju ka.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      rulli kerimine ei ole kasulik.
      Mis sa teed nendega siis? Riputad kuhugi? Kergelt rulli ja kuhugi ainukese esemena taskusse ja töötab küll
      Aga hinnast rääkides.. ma ei suudaks käia nööpide või in-earide eest välja 50 EUR-i. Ma tõesti ei kujuta ette mis imeloomad need olema peavad siis, puhtfüüsiliselt ei saa nad nii ehk naa niivõrd paremat heli välja anda. Kuigi ka selliste väikeste klappide puhul on kindlasti klapil ja klapil vahe sees, sellest saab isegi minu sugune mittemelomaan aru.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Ma ei mõista üldse inimesi kes mingeid nööpe endale kõrva topivad.
        Aastal 2009 soetasin miski 600 krooni eest Sennheiseri kõrvaklapid, töötavad siiani laitmatult.

        Kommentaar


          Kuidas sa mütsi kannad?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Mis sa teed nendega siis?
            ma mõtlesin ümber pleieri kerimist. jätad nii nagu nad ise jäävad.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              sest ei taha tänaval siuke välja näha.

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Ma ei mõista üldse inimesi kes mingeid nööpe endale kõrva topivad.
                Aastal 2009 soetasin miski 600 krooni eest Sennheiseri kõrvaklapid, töötavad siiani laitmatult.
                N-ö suured kõrvaklapid on muidugi mugavad ja paremad, aga ainult siis, kui nendega kuskile liikuma ei pea. Mul on endal kaks paari klappe - ühed, suured, on laua taga istumise jaoks ja ei käi üldiselt kuskil kaasas, teised on nööbid, mis käivad igal pool kaasas ning on liikumise ja lamamise jaoks.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Kuidas sa mütsi kannad?
                  Ei kannagi üldjuhul. Pole just eriti palju päevi aastas nii külma ilmaga, et tunneks mütsi järgi vajadust. Polegi ühtegi mütsi vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Ma ei mõista üldse inimesi kes mingeid nööpe endale kõrva topivad.
                    Aastal 2009 soetasin miski 600 krooni eest Sennheiseri kõrvaklapid, töötavad siiani laitmatult.
                    Woord. On see cheburaska look ka üleelatav ja müts muutub samuti ebavajalikuks, va mingi -25 veebruaris onju. Teisest küljest on jälle suvel paras porr, kui biiti on vaja.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Jätkan sama teemaga, originaal HTC klapid ei taha kohe kuidagi kõrvas püsida, kui vähegi kiiremalt liikuda. Kas need nö in-ear klapid püsivad vähe paremini ( olen varem kasutanud küll neid, aga mitte ei mäleta), või tasuks kohe osta need sportimiseks mõledud klapid, mis keeravad mingi osa ka kõrva ümber?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Jätkan sama teemaga, originaal HTC klapid ei taha kohe kuidagi kõrvas püsida, kui vähegi kiiremalt liikuda. Kas need nö in-ear klapid püsivad vähe paremini ( olen varem kasutanud küll neid, aga mitte ei mäleta), või tasuks kohe osta need sportimiseks mõledud klapid, mis keeravad mingi osa ka kõrva ümber?
                        kui sa joosta tahad, siis kindlasti need need viimased. Ühed in-ear klapid ei püsinud mul isegi käies kõrvas.

                        Kommentaar


                          Pole ka mina aru saanud miks ostetakse neid nööpe kui normaalse raha eest saab täiesti kvaliteetset kraami klappide turult. Endale ostsin pea aasta tagasi Kossi Porta Prod. Ülirahul. Väga hea heli, mugavad, saab sporti teha.. http://pood.elion.ee/productInfo/63/...12299147764#et

                          Kommentaar


                            Suurtega on näiteks ebamugav ja pole tihti kuhugi panna, kui pole just mingi manpurse'i kandja. Asi pigem praktilisuses kui helis paljude jaoks, simples.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Pole ka mina aru saanud miks ostetakse neid nööpe kui normaalse raha eest saab täiesti kvaliteetset kraami klappide turult. Endale ostsin pea aasta tagasi Kossi Porta Prod. Ülirahul. Väga hea heli, mugavad, saab sporti teha.. http://pood.elion.ee/productInfo/63/...12299147764#et
                              a.) talvel ei saa mütsi kanda
                              b.) pole eriti kuhugi panna
                              c.) katkiistumisprotsent on üsna suur
                              d.) kui on tõesti sitad korraga, siis ei ole nii kahju ja saab uue osta

                              Aga muul juhul on suured tõesti paremad, kuna nööpide kvaliteet on ikka nii seinast seina, aga ise leidsin vähemalt viimati enamvähem okeikad Sony nööbid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Jätkan sama teemaga, originaal HTC klapid ei taha kohe kuidagi kõrvas püsida, kui vähegi kiiremalt liikuda. Kas need nö in-ear klapid püsivad vähe paremini ( olen varem kasutanud küll neid, aga mitte ei mäleta), või tasuks kohe osta need sportimiseks mõledud klapid, mis keeravad mingi osa ka kõrva ümber?
                                Ostsin eelmisel aastal poolmaratoni jaoks spordiklapid ja nüüd kasutan igapäevaselt. Maksid ca 40 euri, püsivad hästi kõrvas. Ainuke jama, et veidike vaiksed on. Soovitan muidu.
                                Mia san mia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X