320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Autolammutustest võid uurida.


    Kõige lihtsam veel, kui täidad sellel lehel vajalikud lahtrid ning ootad, kuni romulad ise pakkumisi teevad. Olenevalt auto seisukorrast on võimalik, et saad sedasi isegi rohkem kui kuusakoskist metalli hinna.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      kas mõni (spordi)pubi tallinnas öösiti nbad ka näitab?

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Kas Sportlandi kinkekaart on kasutatav ka Sportland outlet poes?
        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        on küll
        Tuleb välja, et siiski ei ole (vähemalt nii öeldi stockmanni juures oleva outleti klienditeenindaja poolt mulle)

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          kas mõni (spordi)pubi tallinnas öösiti nbad ka näitab?
          Olympicu sports bar

          Aga ainult nädalavahetuste "normaalsel" ajal olevaid mänge tundub.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            kas mõni (spordi)pubi tallinnas öösiti nbad ka näitab?
            Scotland Yardis korraldatakse ka vist mõnikord midagi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Kuidas ma peaks kirjas pöörduma, kui ma ei tea isiku nime, kes seda kirja loeb. Näiteks tahaks firmasse ametlikku kirja saata ja päisesse kirjutada "Lugupeetud...". Tähtis oleks ametlikus. Inglise keeles on hea väljend "To whom it may concern".

              Kommentaar


                Lugupeetud firmajuht ?
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Lugupeetud firmajuht ?
                  Kui sa saadad info@firma.ee või firma@firma.ee e-maili, siis ei pruugi firmajuht seda just lugeda.

                  Kommentaar


                    no siis see lugeja saabki edasi anda selle juhile, aga firmajuht on veidi selline naljaks nimetus üldiselt. paned ehk lugupeetud -firma nimi. esindaja ntks siis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Tuleb välja, et siiski ei ole (vähemalt nii öeldi stockmanni juures oleva outleti klienditeenindaja poolt mulle)
                      Tartus küll saab, vähemalt sügisel sai veel.

                      Kommentaar


                        Ega täna jumala eest mingit alkomüügi keeldu/piirangut pole?

                        Kommentaar


                          mul on kokukas, millel on läbi sisekummid, keskjooks ja ühte pedaali ka pole. kuhu ma saaksin selle ratta Tallinnas viia, et see korda tehtaks?

                          tervitades hipster-eika

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            mul on kokukas, millel on läbi sisekummid, keskjooks ja ühte pedaali ka pole. kuhu ma saaksin selle ratta Tallinnas viia, et see korda tehtaks?

                            tervitades hipster-eika

                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kust saab osta nõukaaegsele meestekale õhukummi ja mantli? Mõõdud olid vana mantli peal 40x622


                            [ATTACH=CONFIG]2933[/ATTACH]
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Vana hea Dünamo. Või Rohu tänava rattapood. Või Hipodroomi väravas asuv Nokianbaltic.
                            [Info pärineb kolleegilt, kes ka eestiaegse veloga ringi pedaalib.]

                            Käisin fitti soovitusel Hipodroomi väravas. Nad teevad seal igasugu asju. Küllap teevad ka sinu oma korda.
                            Pakun et see pull läheb sulle kuskil 100-150 euri maksma. Hipsteri elu pole odav.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              mul on kokukas, millel on läbi sisekummid, keskjooks ja ühte pedaali ka pole. kuhu ma saaksin selle ratta Tallinnas viia, et see korda tehtaks?

                              tervitades hipster-eika
                              Kui liikumistrajektooriga paremini sobib, võid Türnpu/Tartu mnt nurgal asuvat Jalgrattakeskust külastada.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                mul on kokukas, millel on läbi sisekummid, keskjooks ja ühte pedaali ka pole. kuhu ma saaksin selle ratta Tallinnas viia, et see korda tehtaks?

                                tervitades hipster-eika
                                Kui liikumistrajektooriga paremini sobib, võid Türnpu/Tartu mnt nurgal asuvat Jalgrattakeskust külastada. Rattaid putitab naisterahvas. Eriti hipster värk.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X