320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värk selle kalendriaasta puhkusega on? Kas nii võib teha, et võtta kogu puhkus esimeste kuude jooksul välja ning siis varsti esitada lahkumisavaldus või tuleb siin kuidagi arvestada ka kalendriaasta sees reaalselt töötatud päevi?

    Kommentaar


      Täiesti lampi pakun, et tehakse mingi tagasiarvestus sel juhul.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Montag Vaata postitust
        Mis värk selle kalendriaasta puhkusega on? Kas nii võib teha, et võtta kogu puhkus esimeste kuude jooksul välja ning siis varsti esitada lahkumisavaldus või tuleb siin kuidagi arvestada ka kalendriaasta sees reaalselt töötatud päevi?
        Tasaarvestus tehakse lõpparvelt.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Täiesti lampi pakun, et tehakse mingi tagasiarvestus sel juhul.
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Tasaarvestus tehakse lõpparvelt.
          Ok, aitäh.

          Kommentaar


            Üks päriselt rumal küsimus ka. Mu android (jelly bean) küll downloadib appide uuendusi, aga ei installi neid. Nt Pokerstarsi ei saa uuenduseta avadagi ja kui see saab alla laetud, viskab tolle installija seadetest ette, kus siis sinine kriipsuke lõputult ühest seinast teise jookseb (vanasti oli sekundite küsimus). Tuttav mure, lihtne lahendus, jah?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Ma laseks Clean Master'i nimelise rakendusega telefoni saastast tühjaks ning siis vaataaks kas teeb sama pulli. Järgmine soovitus oleks Cyanogenmod

              Kommentaar


                Tahaks garderoobikapile hinnapakkumisi saada. Selleks vaja joonestusprogrammi, et mõõdud ja riiulite paigutuse sinna lisada. Oskab keegi midagi lihtsat soovitada?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tasaarvestus tehakse lõpparvelt.
                  Mul üks tuttav sai sarnases olukorras lõpparve miinusmärgiga ehk pidi firmale maksma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Tahaks garderoobikapile hinnapakkumisi saada. Selleks vaja joonestusprogrammi, et mõõdud ja riiulite paigutuse sinna lisada. Oskab keegi midagi lihtsat soovitada?
                    Paint on üks tore joonestusprogramm, lõputöö joonised said seal tehtud, keegi ei saand aru, et midagi valesti oleks.
                    exceliga saab joonestada ja isegi powerpointiga.
                    lihtsuses peitub võlu.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Kuulge targad inimesed, andke head nõu - kas on mingit filmi (Tallinna) kinodes jooksmas, mida tasuks vaatama minna ja millele poleks häbi mõnda neidu kaasa kutsuda ? Sest paar nädalat tagasi olid veel "Risttuules" "Dallas buyers club" ja "12 years as a slave" nüüd aga... jh...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Kuulge targad inimesed, andke head nõu - kas on mingit filmi (Tallinna) kinodes jooksmas, mida tasuks vaatama minna ja millele poleks häbi mõnda neidu kaasa kutsuda ? Sest paar nädalat tagasi olid veel "Risttuules" "Dallas buyers club" ja "12 years as a slave" nüüd aga... jh...
                        the grand budapest hotel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Converse Vaata postitust
                          the grand budapest hotel
                          On kahtlemata riskantne värk - sõltub vaatajast. Kusjuures minu arvate son see liialt haipi saanud. Kuigi mulle seda tüüpi filmid meeldivad, tundus mulle see kergelt igav.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kas Eesti kodanik, kes elab Soomes (sissekirjutatud) peab ostma viisa,et Venemaale sõitma Eestist või Soomest?

                            Kommentaar


                              Loogika ütleks, et Eestist , kuivõrd omab Eesti passi ju.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Ma arvaks et saab soome vene saatkonnast ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X