320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    tellimustöö. lisaks on mul pilt nendest, mis olemas(loe: pole soovituslik osta), et poes ikka korralikult süvasukelduda teemasse.
    mul on ka kodus nelja-aastane, aga lähenen kogu asjale natuke teise nurga alt
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Saatsin Buzzfeedile idee uueks nimekirjaks: What is the most desperate thing you’ve done for sex?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kui mul on Kadriorus telekas ning ma tahan neid pagana 5-6 tasuta kanalit (no ETV ja ETV2 et oleks olemas), siis mis mul vaja on veel? Mingi antenn, mingi digibox moodi asi ka, teler ei tohiks digiboxiga olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
          Kui mul on Kadriorus telekas ning ma tahan neid pagana 5-6 tasuta kanalit (no ETV ja ETV2 et oleks olemas), siis mis mul vaja on veel? Mingi antenn, mingi digibox moodi asi ka, teler ei tohiks digiboxiga olla.
          Minul Rakveres piisab varuvariandina (kui Elion jupsima peaks) kasutusel olevale vabalevi telekale vaid toaantennist, mis on peidus teleka enda taga. Teisel korrusel siiski, alumisel pole proovinud. Digibox on muidugi ka, peaks sobima ka boxiga teler.

          Kommentaar


            Selliste küsimuste tarbeks just tehti üks veebileht: http://tasutatv.ee/
            Olge lahked!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Tänud.
              Polnud mul peale 20 eurtsise pisikese toaantenni midagi vaja.
              Ning natuke kirumist ja siunamist, et siis telekas need kanalid üles otsiks.

              Kommentaar


                Miks seda habemega naist peab pidevalt esile tõstma Postimehes ja Delfis?
                Vanasti müüs seks(ikad naised), nüüd .... nimetagem seda kuidas tahes.
                Kas tõesti keegi vajutab nendele uudistele temast?

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Miks seda habemega naist peab pidevalt esile tõstma Postimehes ja Delfis?
                  Vanasti müüs seks(ikad naised), nüüd .... nimetagem seda kuidas tahes.
                  Kas tõesti keegi vajutab nendele uudistele temast?
                  Sa ei ole vajutanud? Mina küll olen.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Sa ei ole vajutanud? Mina küll olen.
                    Mina ei ole.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Miks seda habemega naist peab pidevalt esile tõstma Postimehes ja Delfis?
                      Vanasti müüs seks(ikad naised), nüüd .... nimetagem seda kuidas tahes.
                      Kas tõesti keegi vajutab nendele uudistele temast?
                      vanasti olid habemega naised tsirkuses ja nende nägemise eest tuli maksta, nüüd on kõik tasuta käes.
                      vahi palju tahad.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Selline küsimus, et kuidas teha koduleht paremini nähtavaks googles? Kui kirjutada fassaditööd, siis firma koduleht tuleb alles 7-l lehel.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Appi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Appi.

                            Kommentaar


                              Kuidas ipadi safari aknas midagi otsida saab? Ctrl+f?

                              Kommentaar


                                Homne päev viib täpselt inglise liiga viimase vooru ajaks mind Laitsesse. Kas sealkandis kuskil pubist vms jalgpalli on võimalik vaadata või pean oma lootused viimase vooru nägemisest matma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X