320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kuskil Tallinnas või netis on keegi roosat isoleer- või tavalist teipi müügil näinud?

    Kommentaar


      tahan laulu teada. mitte päris reebok or nike aga peaaegu. vb on refräänis sõnad "ta istus tagumises pingis...". elmari top 10ned ei andnud mingit tulemust.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        prolly not, a maybe:
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          no ikka ehtne reebor or nike oli. kõrge viis jasper!
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust
            no ikka ehtne reebor or nike oli. kõrge viis jasper!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kas keegi oskab mulle kiirelt visata mingi nilbe lauluvideo, kus oleks võimalikult geid mehed, kes teevad mingit puu- või ehitustööd?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  See on natuke LIIGA gei, kas midagi 80-ndate stiilis shitti põle?

                  Kommentaar


                    Pole küll 80-ndad.



                    E: Village People?

                    Kommentaar


                      Simpsonites oli kord osa, kus Homer arvas, et Bart on gay ning viis ta terasetööstusesse. Seal oli laul. Kahjuks ei suuda ma seda youtubest tuvastada. Kui keegi on osavam siis tuld.
                      osa ise on see

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas keegi oskab mulle kiirelt visata mingi nilbe lauluvideo, kus oleks võimalikult geid mehed, kes teevad mingit puu- või ehitustööd?

                        Tundub, et DJ Dannar teeb kolmapäevase EE jaoks playlisti.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Tundub, et DJ Dannar teeb kolmapäevase EE jaoks playlisti.
                          Jupjup.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas keegi oskab mulle kiirelt visata mingi nilbe lauluvideo, kus oleks võimalikult geid mehed, kes teevad mingit puu- või ehitustööd?
                            https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

                            80ndad? midagi Army of Lovers, Erasure, Pet Shop Boys, Right Said Fred, Frankie Goes to Hollywoodilt? YMCA?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Simpsonites oli kord osa, kus Homer arvas, et Bart on gay ning viis ta terasetööstusesse. Seal oli laul. Kahjuks ei suuda ma seda youtubest tuvastada. Kui keegi on osavam siis tuld.
                              osa ise on see
                              http://en.wikipedia.org/wiki/Homer%27s_Phobia

                              Kommentaar


                                Kuskohast leida Tallinnas kellaseppa, kes on suuteline Swiss Military käekella patarei ära vahetama ilma kella lõhkumata? Kolm kellaseppa on käed üles tõstnud seni...

                                Kell jämedas plaanis siis sellisest seeriast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X