320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Mingisuguseid punkte tallinnas kuhu vana elektroonikat ära visata?


    Artelli 15, teenindab AS Eesti Keskkonnateenused (endine Veolia) tel.1919
    Paljassaare põik 9a, teenindab OÜ Kesto (tel.6395222)
    Suur-Sõjamäe 31a, teenindab AS Ragn-Sells (tel.15155)
    Raba 40 (Pääsküla prügila territoorium) teenindab AS Eesti Keskkonnateenused (endine Veolia) tel.1919

    Jäätmejaamade lahtiolekuajad:

    Artelli K, N, R 14-19, L, P 10-15
    Paljassaare K, N, R 14-19, L, P 10-15
    Suur-Sõjamäe K, N, R 14-19, L, P 10-15
    Raba 40 E, R 14-19, K, L, P 10-15
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Jup, tahaks ka teada.
      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Mingisuguseid punkte tallinnas kuhu vana elektroonikat ära visata?

      Kommentaar


        Vaja vannituppa peeglit ja valgustit sinna peale. Võivad olla komplektina või eraldi. Kust ma Tallinnas sellist kraami leian?

        Kommentaar


          Ehituspoed oma kogu hiilguses.

          Kommentaar


            bauoffid ja kaarautad jah?

            Kommentaar


              Mis on saate Võimalik vaid venemaal laulu nimi, kus sõnadest suutsin tuvastada vaid kaskadore kaskadore?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                bauoffid ja kaarautad jah?
                Bauhofid, kaarautad, ABC-d ja mis iganes veel.

                Vihje. Ära osta näidist.

                Kommentaar


                  spasibik balshoi

                  Kommentaar


                    Bauhaus on mu meelest ses osas kõige mõistlikum /hinna/kvaliteedi/valiku suhtes. Kui just midagi eriti fääntsit ei taha, aga sa ei taha.

                    Kommentaar


                      ei taha jah midagi edevat. Nad teoorias on nõus paigaldama ka tulema? Ma pelgan läbi plaatide puurimist

                      Kommentaar


                        liimi siis
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ei taha jah midagi edevat. Nad teoorias on nõus paigaldama ka tulema? Ma pelgan läbi plaatide puurimist
                          puurid vuugivahest, kui vaja on
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            mis seal peljata on? kui sul on ütleme 2-3 mm vuugid, siis kui hakkad sealt sealt 5-6 tüüblit puurima või veelgi suuremat kipsiankrut paigaldama, siis on suurem tõenäosus plaadid pragunema või killud lahti saada, kui keskelt rahulikut ilma löögita puurida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              mis seal peljata on? kui sul on ütleme 2-3 mm vuugid, siis kui hakkad sealt sealt 5-6 tüüblit puurima või veelgi suuremat kipsiankrut paigaldama, siis on suurem tõenäosus plaadid pragunema või killud lahti saada, kui keskelt rahulikut ilma löögita puurida.
                              jah, löögita puurimine on sisuliselt tugev hõõrumine ega tohiks peale krigisemise erilist närvikõdi pakkuda

                              hoopis keerulisem on elekter sinna leida, kui just kõrval pistikupesa pole
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Keegi kes teab ehk oskab öelda, kas homme karikamängule eelnev klubide lippurite sissetulek tseremoonia mängitakse hommikul läbi ka?
                                On kellegil infot? Jalgpalli Liidust pole infot saanud. Pean ise homme lippur olema ja seega huvitab mind see asi sellepärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X