320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Pronksi tänava salong (Pronksi 4). Elav järjekord ja 8 euri lõikus. Tädisid on tipphetkel mingi 5-6, nii et kaua ei tohiks minna.
    kui viimati käisin, oli hind tõusnud kümpsa peale. aga töö on kiire ja asjalik. edevaid asju pole ise kunagi tellinud, selle kohta kommenteerida ei oska.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      kui viimati käisin, oli hind tõusnud kümpsa peale. aga töö on kiire ja asjalik. edevaid asju pole ise kunagi tellinud, selle kohta kommenteerida ei oska.
      Ahsamait, juba 10. Ma nüüd ise viimasel ajal olen käinud Ristiku tänava asutuses nimega Meeste Juuksur. Seal saab vabšee 7 euriga lokid taltsutatud.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas aandres Vaata postitust
        Tallinna kesklinna kandis meestejuuksuri soovitusi? lihtsalt keegi kes norm hinna eest (~15-20) kääri ja masinaga lõigata mõistaks.
        kadriorus. faehlamanni ja vilmsi nurga peal olev triinu juuksurid. tädid kõik eestlased ja umbes 3-4 tk ning võivad kõike pähe lõigata. elav järjekord ja 5 eurot kord.

        ustav klient aastast 2000.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Madara juuksur Kristiines. 5 euri, 5 minti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Õnnelik Ferda? See on küll tšehhi keelest tõlgitud, aga praktiliselt sama asi. :P

            Üks variant on F. Molnari "Pal tänava poisid", aga päris nagu ei klapi. Vist.

            Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Kas kuskil Tallinnas FourFourTwo'd veel müüakse? Ei ole nagu silma hakanud. Stockmann?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Kas kuskil Tallinnas FourFourTwo'd veel müüakse? Ei ole nagu silma hakanud. Stockmann?
                Seal Viru keskuse üleval raamatupoes pole enam? Rahva raamat või Apollo, kumb ta nüüd on... Seal ajakirjade osas olen mina seda praktiliselt alati näinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kas kuskil Tallinnas FourFourTwo'd veel müüakse? Ei ole nagu silma hakanud. Stockmann?
                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Seal Viru keskuse üleval raamatupoes pole enam? Rahva raamat või Apollo, kumb ta nüüd on... Seal ajakirjade osas olen mina seda praktiliselt alati näinud.
                  Kui keegi ostab, siis äkki saab mahti siia kohaliku hinna ka panna? Siis tean võrrelda kui mitu raha oma kodumaal selle eest rohkem/vähem välja pean käima.

                  Kommentaar


                    Tammest mööbel (näiteks voodid) on tunduvalt kallim kui männist. Miks peaks eelistama tamme? On see vastupidavam, ilusam?

                    Kommentaar


                      Oskab keegi soovitada Tlna piirkonnas söögikohtasid, kus on head kalaroad nohmaalse hinnakirjaga (kuni 20 €)? Va Ruhe Neemes, käidud/söödud
                      308

                      Kommentaar


                        Algselt postitas szandor Vaata postitust
                        Kui keegi ostab, siis äkki saab mahti siia kohaliku hinna ka panna? Siis tean võrrelda kui mitu raha oma kodumaal selle eest rohkem/vähem välja pean käima.
                        Olen viimaselt hinnasildi juba maha kakkunud, aga vist oli 7.95. Stockis on kogu aeg täitsa olemas olnud, nad on lihtsalt selle välismaa ajakirjade riiuli sinna lillepoe leti juurde nurga taha ära peitnud. Virus ei ole nagu tükimat aega juba, minu meelest küll vähemalt aasta. Aga mine tea, vb ostetakse lihtsalt nii kiirelt ära. World Soccerit müüvad seal küll.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Tammest mööbel (näiteks voodid) on tunduvalt kallim kui männist. Miks peaks eelistama tamme? On see vastupidavam, ilusam?
                          mänd ei ole ajalooliselt isegi mööblipuit, on liiga pehme, jäävad peale igast kriimud, muljumised jne, ainult lakkides või õlitades värvitu õliga kolletub ära, ajab vaiku, palju oksakohti, st ebakvaliteetset puitu. tamm on kõige selle vastand.

                          Kommentaar


                            Kas egotrip on Vello Leito?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas egotrip on Vello Leito?
                              Egotrip peaks ju norras olema ehk siis mitte.

                              Kommentaar


                                Europarlamendi valimiste viimased projektsioonid? (just Eesti kohtade jaotuse osas)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X