320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    mänd ei ole ajalooliselt isegi mööblipuit, on liiga pehme, jäävad peale igast kriimud, muljumised jne, ainult lakkides või õlitades värvitu õliga kolletub ära, ajab vaiku, palju oksakohti, st ebakvaliteetset puitu. tamm on kõige selle vastand.
    Metsavana fitti lisaks siia osta ka eksklusiivsusfaktori. Eesti metsades on mändi üle 30%, tamme alla 0,5%. Lisaks tuleb tammest kummutit oodata poole kauem - männi küpsusvanuseks loetakse 90 a, tammel 150-200 a.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Europarlamendi valimiste viimased projektsioonid? (just Eesti kohtade jaotuse osas)
      Tarand, Lauristin, Kesk 2, Ansip, Kelam.*

      *Ilmselt ei vasta siiski tõele kuna tegu hetkel tassis oleva kohvipaksu pealt ennustamisega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Europarlamendi valimiste viimased projektsioonid? (just Eesti kohtade jaotuse osas)
        Jüri Ratas, Yana Toom, Marju Lauristin, Andrus Ansip, Tunne-Väldo Kelam, Indrek Tarand

        Võib-olla:
        Yana Toom <-> Mihhail Stalnuhhin
        Yana Toom <-> Kaja Kallas
        Yana Toom <-> Mikko Marianne
        Tunne-Väldo Kelam <-> Ene Ergma
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          mänd ei ole ajalooliselt isegi mööblipuit, on liiga pehme, jäävad peale igast kriimud, muljumised jne, ainult lakkides või õlitades värvitu õliga kolletub ära, ajab vaiku, palju oksakohti, st ebakvaliteetset puitu. tamm on kõige selle vastand.
          nojah ehk siis tamm vastupidavam ja ilusam

          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Metsavana fitti lisaks siia osta ka eksklusiivsusfaktori. Eesti metsades on mändi üle 30%, tamme alla 0,5%. Lisaks tuleb tammest kummutit oodata poole kauem - männi küpsusvanuseks loetakse 90 a, tammel 150-200 a.
          Tooraine hind ka seetõttu kallim. Voodi maksumusele annab ligi 50% otsa. Aga ju on siis seda väärt ka.

          Aitäh härrad.

          Kommentaar


            võid vaadata ka ju vahepealseid liike, tõid siia suht 2 äärmust välja tegelikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Madara juuksur Kristiines. 5 euri, 5 minti.
              Mis kellani see avatud on?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Madara juuksur Kristiines. 5 euri, 5 minti.


                Mul on kaks viimast korda maksnud kuueka.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  FourFourTwo /.../ Stockis on kogu aeg täitsa olemas olnud.
                  Võimalik, et kuum kaup ja otsas, aga täna ei olnud ka seal, kas raiu või tükkideks. Tahtsin peamiselt World Cup Guide pärast, mis neil on tavaliselt päris hea olnud. A nüüd tellisin amazonist mingi konkureeriva väljaande.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Kui mul on liising auto ja ma pean hooldusse minema, kas ma pean minema samasse teenindusse kust ma auto ostsin?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ddbb Vaata postitust
                      Kui mul on liising auto ja ma pean hooldusse minema, kas ma pean minema samasse teenindusse kust ma auto ostsin?
                      See ei olene sellest kas sul on liising või mitte. Kui sul on autol garantii, siis pead margiesindusse hooldusesse minema. Kui garantiid pole siis võid ükskõik kus käia. Liisingufirmat see ei huvita kus sa oma hoolduseid teed.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        See ei olene sellest kas sul on liising või mitte. Kui sul on autol garantii, siis pead margiesindusse hooldusesse minema. Kui garantiid pole siis võid ükskõik kus käia. Liisingufirmat see ei huvita kus sa oma hoolduseid teed.
                        Okei aga kui mul on auto ostetud vehost ja ma lähen catweesi siis on ok?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ddbb Vaata postitust
                          Okei aga kui mul on auto ostetud vehost ja ma lähen catweesi siis on ok?
                          Kui mõlemad on ametlikud edasimüüjad, siis käi kus tahad.
                          Sama teema on Opeliga, kui mul veel seda marki oli, siis polnud vahet kas käisin Viking Motorsis või Amservis.
                          Soovitan sul võtta mõlemast kohast hinnapakkumus. Hinnad erinevad kohati väga oluliselt. Isegi sama firma erinevate teeninduste hinnad on kohati päris erinevad. Näiteks Sõpruse pst Amservist sain mina korralisehoolduse pakkumusese 280 euri peale ja Tähesaju Amservist tehti 200 erine pakkumus. Mis sa arvad kus ma hoolduse teha lasin?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Millal sel aastal Soccerneti suvepäevi võib oodata?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Mingis teemas toimunud hipsterite ja peedijõuru põhjal tekkis küsimus, et kas veganpihvid alla tohivad neelata?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mingis teemas toimunud hipsterite ja peedijõuru põhjal tekkis küsimus, et kas veganpihvid alla tohivad neelata?
                                ühtki looma ei vigastata selle filmi tegemisel ehk jah.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X