320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea. Loomne produkt ikkagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      No ma ei tea.
      ma tean.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        ma tean.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Kui on kasutusrent (liisingu lõpus annad auto müüjale tagasi), siis võib automüüja ise sõnad peale lugeda, et mujal ei tohi autot putitamas käia.
          Ehk see võiks lepingus kirjas olla ja sealt tuleks ka vaadata.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kui on kasutusrent (liisingu lõpus annad auto müüjale tagasi), siis võib automüüja ise sõnad peale lugeda, et mujal ei tohi autot putitamas käia.
            Kas on mõnda head teemat, mida pole suudetud perse keerata? Raskel ajal, kui foorumis domineerivad kõiketeadjatest ühelausepostitajad ning intrigeerivat teemaarendust otsi nagu Maxima kassapidaja põrandale veerenud ühesendist, lüüakse vähimgi initsiatiiv status quo-d muuta eos risti. Inimesed, laske üksikutel vaimusähvatustel õitseda, tajuge tärganud geniaalsust ning ärge sekkuge põhimõttelistesse ning maailmamuutvatesse aruteludesse oma triviaalse keskusteluga tühistel teemadel.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Võimalik, et kuum kaup ja otsas, aga täna ei olnud ka seal, kas raiu või tükkideks. Tahtsin peamiselt World Cup Guide pärast, mis neil on tavaliselt päris hea olnud. A nüüd tellisin amazonist mingi konkureeriva väljaande.
              Kui sa miskit head leidsid, viska linki näiteks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ma tean.
                Tundub, et tasus neid väikseid ponisid või hellokittysid taga ajada...
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Kui sa miskit head leidsid, viska linki näiteks.
                  No võimalikud enam-vähem variandid on see, see või see. Ise valisin Racing Posti oma, seal vist on rohkem numbreid ja nii, äkki on abiks, kui mõnele mängule viieka tahan vahele visata.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Nike hypervenom või adizero f50. Kumb oleks parem valik, kui mõlemad on kasutatud?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Nike hypervenom või adizero f50. Kumb oleks parem valik, kui mõlemad on kasutatud?
                      Oleneb, kummad paremad jalga sobivad kummad rohkem meeldivad. Põhiline ikkagi mugavus ja jalaga sobivus. Ise võtaks Nike'd.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Reebok or nike
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          See?

                          Kommentaar


                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Mitu mängu eesti liigades särki kasutatakse? Allpool läheb ühe särgiga vist terve hooaeg,aga näiteks esiliigas või premjeeris?
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X