320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No esiliigas läheb samuti terve hooaeg ühe särgiga. Vähemalt iseseisvatel.

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      http://www.youtube.com/watch?v=JFQb6E_lyh4

      Selle loo orginaal esitaja?

      Mitte danzel it pakkuda.
      AILTON

      Kommentaar


        sanyo pro xtrax multiverse projektor olemas. samuti ekraan. kas selle projektoriga on võimalik kuidagi telekast/digiboksist tänase finaali vaadata? projektoril puudub taga scart.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          vga peaks ikka ju olema?

          Kommentaar


            Miks jalgpallurid sülitavad kogu aeg? Tänases finaalis pole vist ainult Ancelottit veel teolt tabatud.

            Kommentaar


              tõeline mees ei neela

              Kommentaar


                Kust ostetakse Eesti kodumängudele pileteid sektorisse A2 ja A3 ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  Miks jalgpallurid sülitavad kogu aeg? Tänases finaalis pole vist ainult Ancelottit veel teolt tabatud.
                  Enda mängude kogemusest ütlen, et pika peale tekib suhu selline veniv ja kleepuv sülg ning seda on jube sitt neelata + hingamine läheb raskemaks. Välja sülitades saad selle pasa suust ära ja kõvasti kergem tunne. aga no ma allergik + astmaatik ka, mul vb veidi teistmoodi need asjad

                  Kommentaar


                    Mu teada neile lisatribüünidele müüakse pileteid vaid siis kui on suured mängud (ehk siis kui staadion on välja müüdud)
                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Kust ostetakse Eesti kodumängudele pileteid sektorisse A2 ja A3 ?
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                      Mu teada neile lisatribüünidele müüakse pileteid vaid siis kui on suured mängud (ehk siis kui staadion on välja müüdud)
                      Kas mina panen milleski puuse, aga kas mitte need sektorid pole need põhi fännisektorid?

                      Kommentaar


                        Paned puusse

                        B6 ja B7 on fännisektor

                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Kas mina panen milleski puuse, aga kas mitte need sektorid pole need põhi fännisektorid?
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                          Paned puusse

                          B6 ja B7 on fännisektor
                          Panin jah ! See A. Le Coq arena "plaan" pilt eksitas mind.

                          Tänud

                          Kommentaar


                            Kas mõne Eesti kaupluseketi riiulilt sellist toodet nagu "liquid smoke" ka võib leida?

                            Kommentaar


                              Kes see väike naljakas bond mehike on (keskerakonnast) kes Savikal ust avab pidevalt? See kes Zenja Fokini moodi välja näeb veits.

                              Kommentaar


                                on mingi "mehike" tekkinud või on endiselt "naisuke" batrakova see?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X