320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sporditähe laadset ajakirja enam Eestis ei ilmu?

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Oled kindel, et asi nii must-valge on? Et eurosööta saanud vintske ruunatud kana roka peal ökonaudiks saab... Kahtlen sügavalt. Kui ikka terve elu "Priimat" kimunud oled, siis ei aita kaks suve värsket maaõhku kopse puhtaks teha.
      Umbes üks aasta kulub, enne kui tulevad nö. mahemunad.
      Muna struktuur on selle aja jooksul pidevalt erinev. Vahel on koor vahel nii õhuke, et õrna "koksu" peale lihtsalt puruneb. Mõnikord on munad üldse ilma kooreta (munakollane lihtsalt). Eks neil on vitamiinide ja muu vajaliku puudus.
      Nüüd, peale 13 kuud, on munad nagu "ehtsad" munad. Ilusa kollase rebu ja tugeva koorega, ning vägagi maitsvad. Ja kanad on korralikult kosunud- enne kui mõni vanadusse sureb, peaks korraliku kanasupi saama.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Umbes üks aasta kulub, enne kui tulevad nö. mahemunad.
        Muna struktuur on selle aja jooksul pidevalt erinev. Vahel on koor vahel nii õhuke, et õrna "koksu" peale lihtsalt puruneb. Mõnikord on munad üldse ilma kooreta (munakollane lihtsalt). Eks neil on vitamiinide ja muu vajaliku puudus.
        Nüüd, peale 13 kuud, on munad nagu "ehtsad" munad. Ilusa kollase rebu ja tugeva koorega, ning vägagi maitsvad. Ja kanad on korralikult kosunud- enne kui mõni vanadusse sureb, peaks korraliku kanasupi saama.
        Selge pilt
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Mida mägram***i toimub ?!?! IGA EPLi artikli all kus on juttu kooseluseadusest või Vooglaiu sihtasutusest on kommentaariumis kõik konsensiuslikult Varro seljataga, tuleb toetavaid kommentaare mis (mitte küll alati, aga siiski päris sagedasti) on geivaenulikud ja räägivad sama juttu, et "kui nüüd saab kooselu registreeruda, siis on järgmine põlvkond puha pederastid" .

          Kust need inimesed sinna tulevad? Mulle on üldiselt jäänud mulje, et EPLi võiks lugeda enamasti ikka mõistlikud inimesed ja ühiskonnas ma näen selle kooseluseaduse toetajaid rohkem kui vastaseid, aga seal on selline pilt. Kas Vooglaid maksab mingitele kommenteerijatele vmis?

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Kas Ida Tallinna keskhaigla juures või lähistel õnnestub kuskil pikemalt kui 15 minutit tasuta kah parkida,äkki ei jõua 15 mintsiga inimest haiglasse toimetatud...?Mis seal spordihalli juures parkimisega on?
            Kui varem sealkandis elasin, siis Ravi tn ääres oli tasuta parkimine 2h. Aga päevasel ajal vabu kohti eriti pole, peab joppama, et mõni parasjagu ära sõidab.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              ja ühiskonnas ma näen selle kooseluseaduse toetajaid rohkem kui vastaseid
              No ma ei tea, selles ma küll päris nii kindel ei oleks. On ikka väga palju ka neid, kes selle vastu on. Ka ilma Varro poolt pakutava taskurahata.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kust need inimesed sinna tulevad? Mulle on üldiselt jäänud mulje, et EPLi võiks lugeda enamasti ikka mõistlikud inimesed ja ühiskonnas ma näen selle kooseluseaduse toetajaid rohkem kui vastaseid, aga seal on selline pilt. Kas Vooglaid maksab mingitele kommenteerijatele vmis?
                Selleks meil ongi kommentaariumid. Seltskonnas ütled üht ja kodus arvuti taga olles, saad öelda seda mida TEGELIKULT mõtled
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Selleks meil ongi kommentaariumid. Seltskonnas ütled üht ja kodus arvuti taga olles, saad öelda seda mida TEGELIKULT mõtled
                  EPL-i kommentaarium toitub läbi Delfi. Ehk valdav osa lugejaid tuleb Delfi.ee kaudu, aga mitte epl.ee kaudu. Sellest ka vastav debiilsusfaktor.

                  Ja Päevaleht on ikkagi ise süüdi, et nad selle teema selliseks keerasid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    EPL-i kommentaarium toitub läbi Delfi. Ehk valdav osa lugejaid tuleb Delfi.ee kaudu, aga mitte epl.ee kaudu. Sellest ka vastav debiilsusfaktor.

                    Ja Päevaleht on ikkagi ise süüdi, et nad selle teema selliseks keerasid.
                    Tänud, ma just lootsingi, et Sina sama kontserni tegelasena oskad teemasse veidi selgust tuua. Sest täna hommikul jälle veendusin EPLi kommentaatorite rumaluses kui "10 miljoni e-kaasmaalase" teema all ei saanud mitte ükski kommentaator aru, et resident ja kodanik ei tähenda sama asja...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Tänud, ma just lootsingi, et Sina sama kontserni tegelasena oskad teemasse veidi selgust tuua. Sest täna hommikul jälle veendusin EPLi kommentaatorite rumaluses kui "10 miljoni e-kaasmaalase" teema all ei saanud mitte ükski kommentaator aru, et resident ja kodanik ei tähenda sama asja...
                      Kui mul oleks suu lahti, siis saaksin öelda, et mul jäi suu lahti, kas tõesti arvavad inimesed, et hakatakse massiliselt kodakondsust andma?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Paisake eetrisse kõige soodsaim koht kus erinevatelt reisidelt jäänud erinevaid münte eurodeks vahetada!? Kunagi oli kuskil mingi poole väärtuse teema?
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          http://uudised.err.ee/k/eesti/e406d1...7-d6900b6ab3f4

                          Err peaks ju ka "mõistlike inimeste" lugemis vara olema?
                          Kuus esimest tekitavad okserefleksi. Lihtsalt. No ei oskagi midagi öelda.
                          Ma hirmsasti tahaksin näha kuidas Hollandis iga viimane kui tüdruk täiskasvanuks saades hooraks hakkab, sp et seal punaste laternate tänavad ja prostitutsioon lubatud on...

                          Kommentaar


                            Lasteajas peaks selgitama, et enda koha müümine on tore ja aus amet ja mitte grammigi kehvem kui muu töö?

                            Kommentaar


                              Selline suhtumine kommentaariumites ei tohiks küll kellelegi üllatusena tulla. Majandusuudiste all on alati mingid vennad, kes nõuavad 1500 eurost miinimumpalka, kaitsepoliitikauudiste juures soome põgenejad, kelle arust riik=valitsus jne. Selliseid madalalaubalisi lahmijaid leidub igas riigis ja rahvuses.

                              Aga mis puutub sellesse kooseluseadusesse siis minu arust sellisel kujul on ta veidi jama küll. Samasoolisetele paaridele on kindlasti vaja õigused tagada aga milleks tekitada heterodele mingi kooseluvorm juurde, mis on täpselt sama mis abielu? See on jälle lisabürokraatia ju. Nimetagu siis asju õigete nimedega. Ja muidugi see jube kiire-kiire jälle - millegi pärast vaja kibekiiresti enne suvepuhkust asjaga ühele poole saada. Sahkerdamise ja keerutamise maik on juures kuidagi. Aga vast võetakse vastu, läheb natuke aega mõõda ja kõik on maha rahunenud jälle.

                              Täiega offtopicucs kisub muidugi järjekordselt...
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Selline suhtumine kommentaariumites ei tohiks küll kellelegi üllatusena tulla. Majandusuudiste all on alati mingid vennad, kes nõuavad 1500 eurost miinimumpalka, kaitsepoliitikauudiste juures soome põgenejad, kelle arust riik=valitsus jne. Selliseid madalalaubalisi lahmijaid leidub igas riigis ja rahvuses.

                                Aga mis puutub sellesse kooseluseadusesse siis minu arust sellisel kujul on ta veidi jama küll. Samasoolisetele paaridele on kindlasti vaja õigused tagada aga milleks tekitada heterodele mingi kooseluvorm juurde, mis on täpselt sama mis abielu? See on jälle lisabürokraatia ju. Nimetagu siis asju õigete nimedega. Ja muidugi see jube kiire-kiire jälle - millegi pärast vaja kibekiiresti enne suvepuhkust asjaga ühele poole saada. Sahkerdamise ja keerutamise maik on juures kuidagi. Aga vast võetakse vastu, läheb natuke aega mõõda ja kõik on maha rahunenud jälle.

                                Täiega offtopicucs kisub muidugi järjekordselt...
                                Reaalselt eelnõu lugenuna võin öelda, et see oligi tehtud samasoolistele. See, et loodi lisavõimalus ka erisoolistele, oli lihtsalt väike nüke, et kisa vähem oleks. Antud teema keeras aga pekki Päevaleht-delfi, kes nägi klikke ja hakkas rahvast "valgustama", aga seda väga kallutatult (väiteni, et kui seda seadust vastu ei võeta, siis meid USA ei kaitse). See omakorda ands platvormi varrosugusele marginaalile, kes nüüd jaurab. Ehk seaduse oleks pidanud lihtsalt vastu võtma, ajakirjandus oleks pidanud võimalikult vähe asja suskima, kuna tegu pole maailmamuutva probleemiga, kuigi mingid hüsteerikud seda nii näevad. Enda kooselu registreericad niiehknaa kaduvväike osa samasoolisi paare ja päike tõuseks ikka idast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X