320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sobib küll pigem tähelepanekuid elust enesest, aga ükskõik millest meil kommentaariumites arutelu algab, olgu see samasooliste kooselu või majanduse kehv seis, lõppeb see ikka kahe asjaga, tõstaks miinimum palka ja taastaks surmanuhtluse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Antud teema keeras aga pekki Päevaleht-delfi, kes nägi klikke ja hakkas rahvast "valgustama", aga seda väga kallutatult (väiteni, et kui seda seadust vastu ei võeta, siis meid USA ei kaitse). See omakorda ands platvormi varrosugusele marginaalile, kes nüüd jaurab. Ehk seaduse oleks pidanud lihtsalt vastu võtma, ajakirjandus oleks pidanud võimalikult vähe asja suskima, kuna tegu pole maailmamuutva probleemiga, kuigi mingid hüsteerikud seda nii näevad.
      Ma sellega päris ei nõustu. Minu meelest viimasel ajal just probleemiks see, et tehakse mingid asjad kiiresti ja vaikselt ära, seda avalikku jauramist ei tule ja pärast jääb inimestele mulje, et kõik on kuidagi nendest mööda minnes ära tehtud. Lihtsalt oleks võinud asja serveerida kuidagi neutraalsemalt. Sest kallutatus kummagile poole tekitab tõesti sageli vastupidist efekti.

      Kuigi seda tuleb tunnistada, et ega see kommentaariumis jauramine midagi väga ei muuda, aga vähemalt on debiilidel ventiil, kust auru välja lasta.

      Offtopicu pärast ei hakka vabandama, kuna antud teema ongi ju offtopicu sektsioonis !

      Kommentaar


        Enam vähem samal teemal rääkides: mulle ei mahu ka pähe kuidas dopinguteemade kommentaarid (ja plussid miinused) on kuidagi väga kaldu dopingutarvitajate poole. Suusaliit on kusagilt linnavalitsusest teenust ostnud?

        Kommentaar


          rahvas on loll lihtsalt

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ma sellega päris ei nõustu. Minu meelest viimasel ajal just probleemiks see, et tehakse mingid asjad kiiresti ja vaikselt ära, seda avalikku jauramist ei tule ja pärast jääb inimestele mulje, et kõik on kuidagi nendest mööda minnes ära tehtud. Lihtsalt oleks võinud asja serveerida kuidagi neutraalsemalt. Sest kallutatus kummagile poole tekitab tõesti sageli vastupidist efekti.

            Kuigi seda tuleb tunnistada, et ega see kommentaariumis jauramine midagi väga ei muuda, aga vähemalt on debiilidel ventiil, kust auru välja lasta.

            Offtopicu pärast ei hakka vabandama, kuna antud teema ongi ju offtopicu sektsioonis !
            Seda oleks saanud teha ka mitte klikke taga ajades. Paar informeerivat lugu ja valmis. Ja mitte hakata muudkui uusi ja uusi toetavaid lugusid tegema. See viib asja kreeni ja nii pidi ka mingi hetk see hull sõna saama.

            Kommentaar


              Mul on LG 32LN5400 telekas. Kas etv vaatamiseks piisab sellele suvalise koduantenni taha suskamisest või on ikka digipoksi vaja?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul on LG 32LN5400 telekas. Kas etv vaatamiseks piisab sellele suvalise koduantenni taha suskamisest või on ikka digipoksi vaja?
                Peaks piisama antennist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mul on LG 32LN5400 telekas. Kas etv vaatamiseks piisab sellele suvalise koduantenni taha suskamisest või on ikka digipoksi vaja?
                  Kuidas kontrollida, kas minu teler võimaldab Digilevi TasutaTV vastuvõttu?

                  Enamikel teleritel, mis valmistatud pärast 2008 aastat, on digiboks sisse ehitatud ning see kehtib reeglina kõikide nn õhukeste telerite puhul. Kui täit selgust pole, siis tuleb uurida tootja kodulehelt või teleri juhendist, kas teleril on DVB-T signaali vastu võtmiseks vajalik tüüner.



                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kui ma lähen nüüd Starmani iseteenindusse ja tellin Viasat Sport paketi, kas ma hakkan seda enam-vähem kohe pärast "digiboksi" alglaadimist nägema?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Kui ma lähen nüüd Starmani iseteenindusse ja tellin Viasat Sport paketi, kas ma hakkan seda enam-vähem kohe pärast "digiboksi" alglaadimist nägema?
                      Iseteeninduse kohta ei tea aga omal piisas helistamisest lühinumbrile ning 10 minuti pärast olid kanalid olemas. Täpsustuseks ka seda, et mul on kaabel.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Kes on saate "Kes?Kus?Millal?" kaadritagune hääl?
                        Kuulasin just Kuku raadio viimast Pressiklubi podcasti, kus stuudios oli ka Kanal2 programmidirektor Olle Mirme. Ütleks, et tema hääl see seal kaadritaga ongi.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          Kuulasin just Kuku raadio viimast Pressiklubi podcasti, kus stuudios oli ka Kanal2 programmidirektor Olle Mirme. Ütleks, et tema hääl see seal kaadritaga ongi.
                          Nii tundub olema. Hea leid!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Sääske tohin tappa, põtra ei tohi. Tigu tohin (vist?), kassi ei tohi. Et kus see piir jooseb?

                            Konn? rott? siil? orav? mutt? vesirott? saarmas? varblane?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Sääske tohin tappa, põtra ei tohi. Tigu tohin (vist?), kassi ei tohi. Et kus see piir jooseb?

                              Konn? rott? siil? orav? mutt? vesirott? saarmas? varblane?
                              1) Looduskaitseseadus
                              (1) Kaitsealuse loomaliigi isendi tahtlik surmamine, välja arvatud eutanaasia eesmärgil, on keelatud.
                              kaitsealused liigid:
                              I ja II kategooria
                              III kategooria (sh kolm teoliiki)

                              2) Loomakaitseseadus (väärteokoosseisud)
                              § 10. Looma lubatud hukkamine
                              (1) Looma lubatud hukkamine on:
                              1) põllumajanduslooma tapmine;
                              2) ühepäevaste tibude ja haudejäätmetes embrüote tapmine;
                              3) põllumajanduslooma hädatapmine;
                              4) abitusse seisukorda sattunud looma hukkamine;
                              5) looma tapmine religioossel eesmärgil;
                              6) looma eutanaasia;
                              7) püütud kala tapmine;
                              8) uluki küttimine;
                              9) kahjurputukate ja -näriliste hävitamine;
                              10) loomatauditõrje seaduses ettenähtud loomade kontrolltapmine ja tapmine loomataudi leviku tõkestamiseks;
                              11) looma hukkamine enesekaitseks.
                              (2) Looma lubatud hukkamise puhul tuleb valida hukkamisviis, mis p��hjustab loomale võimalikult vähe füüsilisi ja vaimseid kannatusi.
                              (3) Looma võib hukata enesekaitseks, kui looma rünnak ohustab inimese elu või tervist ja rünnakut ei ole võimalik teisiti vältida või tõrjuda.
                              (4) Kaitsealuse looma lubatud hukkamist reguleerib looduskaitseseadus.

                              3) Karistusseadustik (kuriteokoosseisud)

                              § 264. Looma julm kohtlemine
                              (1) Looma suhtes lubamatu teo toimepanemise eest:
                              1) isiku poolt, keda on varem karistatud sellise teo eest;
                              2) avalikus kohas või
                              3) julmal viisil –
                              karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.
                              (2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
                              karistatakse rahalise karistusega.

                              § 361. *Loodusliku loomastiku kahjustamine
                              *(1) Jahiuluki, kala või muu loodusliku loomastiku küttimise, püügi või muul viisil kasutamise nõuete rikkumise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju keskkonnale, samuti jahiuluki, kala või muu loodusliku loomastiku küttimise või püügi ebaseadusliku korraldamise eest –
                              karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

                              Sealt peaksid omale vastused leidma. Ma pole küll mingi keskkonnaekspert aga need peaks põhikohad olema, kus sellel teemal kirjutatakse.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Vahva. Mulle meeldib see, et looma hukkamine on lubatud religioossetel eesmärkidel. Et siis minu uskumuste kohaselt toob ****** tapmine head õnne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X