320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pean ütlema, et olen LHV era- ja äriklient. Tunnistan, et olen väga rahul oma valikuga. Pole teenustasusid, väga sõbralik i-pank, jne jne jne.

    Mu suhted SEB ja Nordeaga lõppesid aastal 2009 kui SEB valmistas mulle pangakaardi 1,5 kuud aega ja Nordea 2008a kinni pandud arveldusarve eest esitas mulle võlanõude 800 EEK ja see oli siis aasta 2010.

    Ainult LHV ainult Hard Core

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Mina seda muidugi põhjuseks ei peaks, sest kui seda arvesse võtta, siis ei saakski Eestis pangateenust kasutada. Pigem on ikkagi teemaks nende ülikõrged teenustasud. Ei saagi aru kuidas nad siiani veel turuliidrid on, kuid eks on siis piisavalt kliente, kes nende juurest ühel või teisel põhjusel ära minna ei saa.
      Ma muidugi ei tea, mis alusel neid järjestatakse aga Swed on väga populaarne ntks autode kaskokindlustuse pakkumisel. Odavad hinnad ja head võimalused/pakkumised.

      Kommentaar


        Nad ongi sellepärast populaarsed, et pakuvad enamasti kõige odavamat hinda.

        Kommentaar


          kas keegi on käinud liigese jäigastamise protseduuril ja oskab midagi tarka rääkida sellest?

          Kommentaar


            Algselt postitas Converse Vaata postitust
            kas keegi on käinud liigese jäigastamise protseduuril ja oskab midagi tarka rääkida sellest?
            WtF? parim post.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              WtF? parim post.
              Tantrafestival on peagi tulemas!

              Kommentaar


                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                kas keegi on käinud liigese jäigastamise protseduuril ja oskab midagi tarka rääkida sellest?
                Aga mida sa kuulda tahad? Isiklikke kogemusi või mis üldse tehakse? Millisest liidgesest räägime üldse? Hüppeliigesest? Mitte et mul isiklikke kogemusi jagada oleks, kuid ilmselgelt on "midagi tarka" liiga lai mõiste.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Converse Vaata postitust
                  kas keegi on käinud liigese jäigastamise protseduuril ja oskab midagi tarka rääkida sellest?
                  Et siis haiglas pannakse kipsi?
                  See teeb jäigaks küll vist.....
                  Gunner since 97

                  Kommentaar


                    Juba pikemat aega foorumi jutukasse minnes tuleb ette, et olen sealt bännitud. Üldiselt olen Spamhausi minnes asja mõneks ajaks korda saanud, kuid siis on jälle sama asi kordunud. Nüüd siis jälle juba pikemat aega sama jama ja pole enam võimalik ka seal Spamhausi lehel midagi "vaidlustada".
                    Oskab keegi aidata?

                    Screenshoti jutukast ei lase miskipärast teha, aga kopeerin teksti, mis ette tuleb.
                    Connecting...
                    Logging in...
                    -zone.ircworld.org- *** Looking up your hostname...
                    -zone.ircworld.org- *** Checking Ident
                    -zone.ircworld.org- *** Couldn't look up your hostname
                    -zone.ircworld.org- *** No Ident response
                    You are banned from this server- Temporary K-line 1440 min. - Your host is being listed on sbl-xbl.spamhaus.org. For more information see http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=146.255.183.222 (2014/6/11 22.30)
                    Error : Closing Link: 146.255.183.222 (*** Banned )
                    Disconnected from zone.ircworld.org

                    Kommentaar


                      Millist interneti ühendust/teenusepakkujat kasutad?

                      Kommentaar


                        Elisa

                        Kommentaar


                          Püsiühendus või mobiilne internet?

                          Kommentaar


                            Ilmselt mobiilne, sest mul annab sama telefoniga netti jagades.

                            Kommentaar


                              Mobiilne jh

                              Kommentaar


                                jah on sama jutunud EMT mobiilse andmesidega. Ega muud ei olegi, kui et katkesta ühendus ja hangi uus IP ja palu jumalat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X