320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    keegi oskab öelda ettevõtet, kus saaksin oma mõõtude järgi tellida terrassi piirdele klaasi ja palju ntks m2 hind võiks olla, orienteeruvalt kasvõi, tavaline läbipaistev piirdeklaas siis?
    Milliste toodetega Andres aidata saab? Miks valida Andres? Andres on Eesti suurim, vanim ja kogenuim klaasist saunalahenduste tootja, kelle tootevalikusse kuulub enam kui 250 kõrgekvaliteedilist klaastoodet. Aitame


    Nemad teevad

    Kommentaar


      Kui mänge ei mängi ja kasutad peamiselt tekstitöötluseks ning netis surfamiseks, siis kas see on normaalne arvuti või soovitaks sarnase hinnaga midagi muud?

      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        No vanaemale kui ostad, siis see küll kobiseda ei tohiks jah.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar




          PALUN, tõlkige mulle keegi - kui panen 50 euri sisse , nad annavad 50 juurde. Kas pean siis läbi mängima 500euri või 1000 euri ? Ehk kas algne deposiit läheb arvesse ?

          Ja kui kiirelt saan raha välja kanda kui olen boonust kasutanud ? kui panen 50 peale ja nad duubeldavad boonusrahaga 100ni, siis ma algset 50 € deposiiti välja kanda ei saa ju ?!?

          Palun selgitage, mina aru ei saanud.

          Kommentaar


            Kui 50 euri paned kontole ja 50 saad boonuseks, siis pead ainult boonuse raha (500 euri) läbi mängima üle 1.4 koefitsendiliste üksikpanustega. Enne seda raha välja kanda ei saa, ning mingi teatud tähtaeg on boonuse lunastamiseks.

            Ma eeldan, et algset deposiiti sa välja kanda ei saa, enne kui boonus lunastatud ei ole. Võid muidugi Unibeti klienditoest üle küsida. Paljudes kohtades on nii, et kui algset deposiiti tahad välja kanda, siis boonus muutub kehtetuks.


            10bet.com-is pidin ma läbi mängima 75 euri boonust 8 korda ja ainult 50% panuse suurusest läks läbimängimisele, ehk kokku pidin 1200 euri läbi mängima et 75 eurist boonust avada....ning asian handicapid ja overid/underid ei lugenud, ning koefitsent pidi vähemalt 1.6 olema

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Kui 50 euri paned kontole ja 50 saad boonuseks, siis pead ainult boonuse raha (500 euri) läbi mängima üle 1.4 koefitsendiliste üksikpanustega. Enne seda raha välja kanda ei saa, ning mingi teatud tähtaeg on boonuse lunastamiseks.

              Ma eeldan, et algset deposiiti sa välja kanda ei saa, enne kui boonus lunastatud ei ole. Võid muidugi Unibeti klienditoest üle küsida. Paljudes kohtades on nii, et kui algset deposiiti tahad välja kanda, siis boonus muutub kehtetuks.


              10bet.com-is pidin ma läbi mängima 75 euri boonust 8 korda ja ainult 50% panuse suurusest läks läbimängimisele, ehk kokku pidin 1200 euri läbi mängima et 75 eurist boonust avada....ning asian handicapid ja overid/underid ei lugenud, ning koefitsent pidi vähemalt 1.6 olema
              Mitte midagi ei saa aru.

              Kommentaar


                mis laulu/tunnusmeloodiat(detektiivi kaasus on ehk uitvihje) meenutab see käik The Amazing Spiderman 2 OST - My Enemy's 1:50?

                -e- kriminaalne Venemaa?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Millises poes müüdakse kohvitopse kaanega?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Millises poes müüdakse kohvitopse kaanega?
                    Ostad statoilist kohvi, paned 2 topsi üksteise sisse ja 2 kaant peale. Kodus pesed ühe puhtaks. Ja hakkad korduvkasutama mõlemat. Säästame loodust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Millises poes müüdakse kohvitopse kaanega?
                      Igas suuremas Prismas, Selveris ja Maximas olen näinud.
                      Kindlasti on ka Rimis ja Konsumites.
                      Hind jääb 2-3 euro vahele 10 topsi eest
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Ma mõtlen, et neid, kus kaan ka....ns topse nägin ja tean ise ka, et peaks igas poes olema.

                        zelee pakutud looduse säästmise variant ei sobi mulle.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Ma mõtlen, et neid, kus kaan ka....ns topse nägin ja tean ise ka, et peaks igas poes olema.

                          zelee pakutud looduse säästmise variant ei sobi mulle.
                          Ma imestan, et kuidas see postitus on siin pool päeva olnud, aga keegi pole midagi öelnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma imestan, et kuidas see postitus on siin pool päeva olnud, aga keegi pole midagi öelnud.
                            Grammatikanats Tofoal on vististi mõnes teises teemas muud tegemised käsil.

                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Ma mõtlen, et neid, kus kaan ka....ns topse nägin ja tean ise ka, et peaks igas poes olema.

                            zelee pakutud looduse säästmise variant ei sobi mulle.

                            Kommentaar


                              Kust ma leiaksin Tõravere observatooriumi UVA ja UVB kiirguse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Kust saaks Tallinnast analoogset plastmassist süstalt osta?
                                Hilja vist, aga apteekidest saab igas suuruses süstlaid
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X