320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    musicvault + juutjuubi projekt üles laadida 13k+ olulist live esinemist....

    kas musicvault.com lehel olevad listid on juba lõplikud või topitakse sinna jõudumööda stuffi juure?

    Kommentaar


      Kes peale mazzi veel moderaatorid on, või siis - mis on kasutaja "Amos" e-maili aadress?
      Aitäh!

      Kommentaar


        Algselt postitas VonAmos Vaata postitust
        Kes peale mazzi veel moderaatorid on, või siis - mis on kasutaja "Amos" e-maili aadress?
        Aitäh!
        Kas Amos pole mitte sinu uus kasutaja?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ei ütleks, et uus
          Asi selles, et mul on vaja teada mis e-mailiga ma selle registreerisin, et parooli taastada kuna mul on vähemalt paarkümmend e-maili ikka tehtud elu jooksul.

          Kommentaar


            Kus Tallinnas müüakse korralikke nahast rahakotte? Peaks olema münditasku, suur paberrahatasku ja mõned kaarditaskud.
            Täpsustan, et otsin meeste rahakotte

            Kommentaar


              kas keegi eesti muusikutest käis iraagis kaitseväelastele esinemas?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                kas keegi eesti muusikutest käis iraagis kaitseväelastele esinemas?
                Vanilla ninja vist käis.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Lisaks neile Padar oma päikesepoistega ka. Ülejäänud peaksid olema kõik Afgaanis käinud, mõni ka Kosovos.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    kes meie foorumikangelastest inglismaal pesitsesid? PM mulle, Grazie!

                    EDIT: never mind, too late

                    Kommentaar


                      Kas on mingi adekvaatne põhjus ka, miks selle nädala Ekspress nii morbiidne on? Umbes neljandal lehel viskas üle.

                      Kommentaar


                        Suvi. Puhkused. Hapukurgihooaeg.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kas on mingi adekvaatne põhjus ka, miks selle nädala Ekspress nii morbiidne on? Umbes neljandal lehel viskas üle.
                          Seekordne number oli ka Ekspressi lehel välja reklaamitud kui "Surma eri" ! (Dannar võib tausta avada või parandada)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Seekordne number oli ka Ekspressi lehel välja reklaamitud kui "Surma eri" ! (Dannar võib tausta avada või parandada)
                            Ma olin vist Birmas, kui see idee koosolekult läbi käis. Ehk märtsis. Seejärel jäi see idee riiulile, kuni mingi praktikant tahtis mingit surmateemat teha ja siis võeti see riiulist taas välja. Mina keeldusin sellel teemal kaasa löömast ja tegelesin muude asjadega.

                            Kommentaar


                              Peaks ütlema, et üsna debiilne idee oli terve leht seda teemat täis kirjutada. Saaks aru kui mõned lood. Aga seda suurem respekt Dannarile.

                              Kommentaar


                                Rääkige parem seda, et kas Kalju euromängul õlut saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X