320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga endal suur ja oluline küsimus - soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega nutitelefoni! Erilisi nõudmisi pole, noh, android on nagunii enamustel kasutusel eksole... peaasi, et netti oleks mugav kasutada. 4G ei ole primaarne, nett saab olema nagunii 3G. Kui teeb enam-vähem pilti, on boonuseks.

    Ja teine pool küsimusest - kui häid paketipakkumisi keegi saanud on? Mulle neiu Elisast pakkus 1000minutit kõneaega, 500 sõnumit ja piiramatu 3G nett (kodulehel märgitud allalaadimiskiirus kuni 3,5MB/s). Suht hea variant vist ju ? On kellelgi parem?

    Kusagilt enam mingit keskpärast nutitelefoni paariaastase tähtajalise lepinguga ei pakuta ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Rääkige parem seda, et kas Kalju euromängul õlut saab?
      Ei usu, UEFA ei luba. FB ürituse all polnud ka õlleinfot kirjas.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Aga endal suur ja oluline küsimus - soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega nutitelefoni! Erilisi nõudmisi pole, noh, android on nagunii enamustel kasutusel eksole... peaasi, et netti oleks mugav kasutada. 4G ei ole primaarne, nett saab olema nagunii 3G. Kui teeb enam-vähem pilti, on boonuseks.

        Ja teine pool küsimusest - kui häid paketipakkumisi keegi saanud on? Mulle neiu Elisast pakkus 1000minutit kõneaega, 500 sõnumit ja piiramatu 3G nett (kodulehel märgitud allalaadimiskiirus kuni 3,5MB/s). Suht hea variant vist ju ? On kellelgi parem?

        Kusagilt enam mingit keskpärast nutitelefoni paariaastase tähtajalise lepinguga ei pakuta ?
        Gigabyte GSmart tootevalikust midagi. Hinnad ~100 euro kandis, pigem mõnikümmend eurot rohkem. 5MP kaamera, neti jagamine, korralik aku (ilma naljata, mul peab aktiivse kasutamise juures 4-5 päeva vastu! Tõsi, eriline netis käija ma ei ole). Näeb korralik välja kah.
        Paketi poole pealt kaasa rääkida ei oska, ligi 15 aastat emt klient olnud ning kasutan Minu EMT paketti. Kõned ja nett mingi 7 euri kuus ja senimaani pole paketi limiiti täis rääkinud/netti ära kulutanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Aga endal suur ja oluline küsimus - soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega nutitelefoni! Erilisi nõudmisi pole, noh, android on nagunii enamustel kasutusel eksole... peaasi, et netti oleks mugav kasutada. 4G ei ole primaarne, nett saab olema nagunii 3G. Kui teeb enam-vähem pilti, on boonuseks.

          Ja teine pool küsimusest - kui häid paketipakkumisi keegi saanud on? Mulle neiu Elisast pakkus 1000minutit kõneaega, 500 sõnumit ja piiramatu 3G nett (kodulehel märgitud allalaadimiskiirus kuni 3,5MB/s). Suht hea variant vist ju ? On kellelgi parem?

          Kusagilt enam mingit keskpärast nutitelefoni paariaastase tähtajalise lepinguga ei pakuta ?
          Heh. Umbes aasta aega tagasi olin samas seisus ja sama küsimusega siin. Lõpuks muidugi võtsin omale Samsung S4 emt-st koos 4G-ga. Kaugel esialgsest soovist, aga olen päris rahul

          Ehk on abiks: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1552707
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            UEFA ei luba jah. FIFA lubab. Ehk siis nüüd lisaks klubide euromängudele ka EM valikmängudel ei saa, 2a pärast MM valikmängudel taas saab.
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Rääkige parem seda, et kas Kalju euromängul õlut saab?

            Kommentaar


              Mis materjalist lennukite mustad kastid valmistatud on, et nad suudavad üle elada praktiliselt alati lennuki/pommiplahvatused, suudavad ligi kuu aega stabiilselt 4km sügavusel mere põhjas olla ja absoluutselt kõik võimaliku hävingu üle elada?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Aga endal suur ja oluline küsimus - soovitage parima hinna ja kvaliteedi suhtega nutitelefoni! Erilisi nõudmisi pole, noh, android on nagunii enamustel kasutusel eksole... peaasi, et netti oleks mugav kasutada. 4G ei ole primaarne, nett saab olema nagunii 3G. Kui teeb enam-vähem pilti, on boonuseks.

                Ja teine pool küsimusest - kui häid paketipakkumisi keegi saanud on? Mulle neiu Elisast pakkus 1000minutit kõneaega, 500 sõnumit ja piiramatu 3G nett (kodulehel märgitud allalaadimiskiirus kuni 3,5MB/s). Suht hea variant vist ju ? On kellelgi parem?

                Kusagilt enam mingit keskpärast nutitelefoni paariaastase tähtajalise lepinguga ei pakuta ?
                Parim sellise suhtega telefon peaks olema Moto G. Kuna Motorola on nüüd google oma siis peal puhas android. Üleüldse kiidetakse taevani. Mina siiski ostaks 4G toega telefoni juba. Tulevikule mõeldes või nii.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Mis materjalist lennukite mustad kastid valmistatud on, et nad suudavad üle elada praktiliselt alati lennuki/pommiplahvatused, suudavad ligi kuu aega stabiilselt 4km sügavusel mere põhjas olla ja absoluutselt kõik võimaliku hävingu üle elada?
                  penoplastist vist, räägitakse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Mis materjalist lennukite mustad kastid valmistatud on, et nad suudavad üle elada praktiliselt alati lennuki/pommiplahvatused, suudavad ligi kuu aega stabiilselt 4km sügavusel mere põhjas olla ja absoluutselt kõik võimaliku hävingu üle elada?
                    Terasest arvatavasti. Või titaanist. Wikipediast ma mingit kindlat vastust välja ei lugenud.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Terasest arvatavasti. Või titaanist.
                      Mithril!
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Terasest arvatavasti. Või titaanist. Wikipediast ma mingit kindlat vastust välja ei lugenud.
                        Korpus on terasest, järgmine kiht on ränist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Korpus on terasest, järgmine kiht on ränist.
                          välismaa keeli silikoonist või?
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mg Vaata postitust
                            välismaa keeli silikoonist või?
                            silicon - räni, siliitsium (sümbol Si)

                            silicone - silikoon (teatav orgaaniline polümeer)
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Parim sellise suhtega telefon peaks olema Moto G. Kuna Motorola on nüüd google oma siis peal puhas android. Üleüldse kiidetakse taevani. Mina siiski ostaks 4G toega telefoni juba. Tulevikule mõeldes või nii.
                              Oi kurja, ole Sa tänatud. Tegin natukene taustauurimist ja Motorola G on puhta sensatsioon ju - mõtlen just hinna-kvaliteedi suhet. Amazonist saab alla 100€ kätte 4GBse versiooni, 8GB läheb umbes 120 ligi. Sisuliselt ainus asi mis silma jäi oli MicroSD sloti puudumine ja noh, 4G'd pole ja kaamerat on iseloomustatud kui "okeid". Aga viimased kaks pole minu jaoks põhimõtteliselt puudused.

                              Kommentaar


                                Viimaste Ukraina sündmustega tekkis küsimus, et miks delfi ja postimehe venekeelsetes portaalides teatud uudiseid ei ilmu (mis eesti poole peal ilmuvad)? Ma saan aru, et on uudised, millest on huvitatud ainult eestlased ja vastupidi aga sellise kaliibriga rahvusvahelised uudised peaksid ilmuma mõlemas portaalis. Venekeelsetes toimetustes istuvad mingid venemeelsed puldis või mis teema on?
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X