320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siin mõni IT-guru on kes viitsib selgitada kuidas Elioni Inteno ruuteri abil väljaspoolt koduvõrku IP-kaamerat vaadata saab?
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Miks joostakse staadionil ringe vastupäeva? Kas lisaks traditsioonide järgimisele on ka muid põhjusi?

      Kommentaar


        Kui mul on Android mobla pandud mute peale, siis ajab närvi kui mingi vine klipp või mäng lõugama hakkab käivitamisel. Mida ma näppima pean, et mobiil oleks stabiilselt vait?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
          Kui mul on Android mobla pandud mute peale, siis ajab närvi kui mingi vine klipp või mäng lõugama hakkab käivitamisel. Mida ma näppima pean, et mobiil oleks stabiilselt vait?
          Üks variant on tõmmata Mute rakendus https://play.google.com/store/apps/d...id=muter.muter

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Kui mul on Android mobla pandud mute peale, siis ajab närvi kui mingi vine klipp või mäng lõugama hakkab käivitamisel. Mida ma näppima pean, et mobiil oleks stabiilselt vait?
            sul on ilmselt helin mute peal mitte meedia. Seadetest saad meedia heli ka maha võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Miks joostakse staadionil ringe vastupäeva? Kas lisaks traditsioonide järgimisele on ka muid põhjusi?

              ei tea, pakun ka paremakäeliste diktaati

              kuigi jooksukiiruse pealt ei ole vist erilist vahet,
              aga näit. jalgrattaga tuleb vasaku kurvi võtmine paremakäelisel nagu sujuvamalt välja kui parempööre
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Kas tartuffi teemamuss on mingi pärislugu ka või on spets selle jaoks tehtud ja piirdubki selle lühikese instrumentaalse jupiga?

                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                  Üks variant on tõmmata Mute rakendus https://play.google.com/store/apps/d...id=muter.muter
                  Keera heliseadetest maha. Äppi pole mõtet tõmmata selle jaoks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Keera heliseadetest maha. Äppi pole mõtet tõmmata selle jaoks.
                    Eks võimalusi on mitmeid, rakendusega saab lihtsalt ühe vajutusega heli maha.

                    Kommentaar


                      Monopoly Deal kaardimäng, kust osta saab? Peab olema eestikeelne ja uus.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mongol Vaata postitust
                        Monopoly Deal kaardimäng, kust osta saab? Peab olema eestikeelne ja uus.
                        Rahva raamat. Apollo. Ludo lauamängupood.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mongol Vaata postitust
                          Monopoly Deal kaardimäng, kust osta saab? Peab olema eestikeelne ja uus.
                          For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


                          Lisaks ma nüüd ei mäleta, aga kunagi jäi silma kas Apollost või Rahva Raamatust ka.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Miks joostakse staadionil ringe vastupäeva? Kas lisaks traditsioonide järgimisele on ka muid põhjusi?
                            Väidetavalt siis sellepärast, et inimese süda on vasakul pool ja tsentrifugaaljõud aitab verel südamest kiiremini läbi käia kui vasakule poole pöörata (vastasel korral pigem põhjustaks see pigem vereringluse häireid ja ohtu tervisele).
                            Sama teema on ka näiteks võistlustel, kus osalevad loomad (hobused, koerad jne).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Rahva raamat. Apollo. Ludo lauamängupood.
                              Rahva raamatus polnud, apollos tiblastani keeles. Kontrollin Ludot, aitäh.

                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              http://bit.ly/1rS1pZe

                              Lisaks ma nüüd ei mäleta, aga kunagi jäi silma kas Apollost või Rahva Raamatust ka.
                              Hirmus tore on teravmeelne olla, aga anna sealt link, mis mu tingimustele vastaks.
                              Once a Gooner, always a Gooner

                              Kommentaar


                                Kuidas tõlkida inglise kkelde: "tööstusjuhi strateegiakool"?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X