320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Häid mustikaid saab kuskil Tallinnas hetkel?

    Ja sellega seotult: on kuskil olemas mingi noobel pood, mis pakub nt aastaringselt kvaliteetseid puuvilju, marju jms?
    sigpic

    Kommentaar


      MIne kae turule. Näkid (või mammid) müüvad. Noobel pood võiks Solarise toidupood olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Häid mustikaid saab kuskil Tallinnas hetkel?

        Ja sellega seotult: on kuskil olemas mingi noobel pood, mis pakub nt aastaringselt kvaliteetseid puuvilju, marju jms?

        No meil lugu selline, et sellist eksluzivo poodi ei ole vist - sest ei tohi diskrimineerida hispaania/poola/hollandi talumehi seega peab otsma sünteetilist kraami.....

        Lähim noobel pood peaks asuma 350 km kaugusel Piiteris - Maitse aabits, vist oli selle nimi - et seal aastaringselt saadaval mahetoodang, et peaaegu iga tomat või maasikas on käsitöö - näiteks tomatite hinnad olid 25 EUR kilo vms aga seda 2013 aastal

        Parimad mustikad peaksid olema Noarootsis ja Nõval.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wironia Vaata postitust
          No meil lugu selline, et sellist eksluzivo poodi ei ole vist - sest ei tohi diskrimineerida hispaania/poola/hollandi talumehi seega peab otsma need sünteetilist kraami.....

          Lähim noobel pood peaks asuma 350 km kaugusel Piiteris - Maitse aabits, vist oli selle nimi - et seal aastaringselt saadaval mahetoodang, et peaaegu iga tomat või maasikas on käsitöö - näiteks tomatite hinnad olid 25 EUR kilo vms aga seda 2013 aastal

          Parimad mustikad peaksid olema Noarootsis ja Nõval.
          Mhm. Just seetõttu polegi spets poodi. Tundub loogiline. Ja millel põhineb see parimad mustikad? Mustikas on mustikas. Maitse oleneb paljudest asjadest mitte ainult sellest kus ta kasvanud on.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kuidas tõlkida inglise kkelde: "tööstusjuhi strateegiakool"?
            Tuletasin sellise asja - "Strategy school of industrial master"

            Kommentaar


              Täna oli igatahes Nõmme turul igati kena mustikas, sai kohe terve kilo rabatud

              Aga eks see oleneb päevast, iga päev võivad erineda.

              Kommentaar


                Kas riik doteerib eesti keele algõpet alaliselt eestis elavatele välismaalastele? Või kuidas meie riigis see käib kui suvaline John või Jose tahab hakata meie keelt õppima?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kas riik doteerib eesti keele algõpet alaliselt eestis elavatele välismaalastele? Või kuidas meie riigis see käib kui suvaline John või Jose tahab hakata meie keelt õppima?

                  Minu arust on nii, et alguses maksad ise ja kui mingi tasemel eksami ära teed, siis saad raha tagasi.
                  Kui väga vaja teada, siis võin uurida. Mul sõbra ukrainlannast abikaasa on selle tee läbi käinud.

                  Edit: Eesti riik toetab keeleõpet maksimaalselt 320 euriga. Tingimusel, et alguses maksad ise ja kui eksam on tehtud, siis saad tagasi. Mis tasemele sa selle 320 jõuad on juba sinus endas kinni. Sõbra naine tegi selle rahaga A2 ja B1 ära. Mida iganes need tähendavad
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    A2 - A alagrupis teine koht
                    B1 - B alagrupi võitja.

                    Igatahes tundub väärt saavutus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Minu arust on nii, et alguses maksad ise ja kui mingi tasemel eksami ära teed, siis saad raha tagasi.
                      Kui väga vaja teada, siis võin uurida. Mul sõbra ukrainlannast abikaasa on selle tee läbi käinud.

                      Edit: Eesti riik toetab keeleõpet maksimaalselt 320 euriga. Tingimusel, et alguses maksad ise ja kui eksam on tehtud, siis saad tagasi. Mis tasemele sa selle 320 jõuad on juba sinus endas kinni. Sõbra naine tegi selle rahaga A2 ja B1 ära. Mida iganes need tähendavad
                      Mingit linki saad kah visata kus kohast alustada tuleks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Mingit linki saad kah visata kus kohast alustada tuleks?
                        Saan- http://www.meis.ee/keeleoppe-huvitamine

                        Väike täpsustus- ta sai 2 korda 320 euri tagasi. Mõlema taseme eest, tuleb välja.
                        Keeleoskus on tal hea. Jutust saab kõigest aru ja räägib ka rahuldavalt. See kõik võttis tal aega aasta.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Kas riik doteerib eesti keele algõpet alaliselt eestis elavatele välismaalastele? Või kuidas meie riigis see käib kui suvaline John või Jose tahab hakata meie keelt õppima?
                          Wtf, mis mōttes tahan alles hakata ōppima?

                          Kommentaar


                            Kas Eesti parimat albumit valisid aint mingid KuKu klubi kampsunitest intelligendid vä?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Kas Eesti parimat albumit valisid aint mingid KuKu klubi kampsunitest intelligendid vä?
                              Mõtled rahvaküsitlust või seda "ekspertide" žüriid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mõtled rahvaküsitlust või seda "ekspertide" žüriid?
                                Minu jaoks müstika kuidas ükski Blindi album 100 parima hulka ei mahtunud?!? Reaalselt ju ainuke bänd, kes USA-s ka läbi löönud ja värki. The Breast off või Estonians peaks saja sees raudselt olema. Vähemalt "asjatundjate" omas. Sest publiku hääled andsid nkn mingid lambised kampsunid nagu alati.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X