320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Ma ei ole väga tihti raadiot kuulanud, aga kogemata jäi autoga sõiteks kahel erineval korral kõrvu selline laul, kus lauldi midagi sellist:

    unustasin nelgid rongi...

    Kiire sõnade guugeldamine minule igatahes tulemusi ei toonud. Keegi ehk teab?
    Vaiko Epliku Nelgid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
      Vaiko Epliku Nelgid?
      Tänan ja punastan ennast magama.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ennist küsisin siin telefoniküsimuse ja sain hää soovituse Motorolla G näol. Praegu on Amazon UKs hea diil



        Ehk tekkis küsimus, kui siit tellin, siis kõik OK ? See on ju ilma kaardipiiranguta telefon + kui tellin UKst siis kuna see on EL sisene diil siis tolliga mingeid jamasid pole ? Ja pakkuja on siin ka ju piisavalt usaldusväärne ? (sry, selles osas rumal, pole Amazonist seni midagi tellinud).
        Kas keegi pole UK Amazonist tellinud, ei oska aidata ?
        Et kui veel valin sealt müüjaks amazon.co.uk, siis on hind küll 128 poundi, aga peaks olema väga kindel diil garantii ja kõikide muude asjadega ? Ei ? Kuna on kirjas, et sim free, siis tähendab, Eesti SIMid sobivad ju ? (et unlocked) ja mingeid muid konkse ka pole ?

        Tolli küsimus jääb ka üles... ?

        Kommentaar


          Ma tellisin endale mingi telefuuni GER Amazonist (kuna UK ei tarninud seda mudelit Eestisse).
          Mingit tollimaksu küll ei tulnud.

          Kommentaar


            Ma tellisin siin hiljaaegu mõned raamatud Amazonist. Kätte veel saanud ei ole (lubati reedeks), seega midagi eriti öelda ei oska. Usaldusväärsuses ma muidugi ei kahtlegi.
            ELi sees mingeid tollimakse ei rakendu, see ka tõsi.

            Telefonist ja garantiist ma midagi ei oska öelda. Küll aga kui on lukuvaba, siis nii ka on (eesti sim töötab).
            Ilmselt saad kõik vastused juba lugeda välja ka siit: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...280186#8280186
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Kas Venemaal saab meil üldlevinud debit cardiga maksta poes? Ega mingit lisatasu juurde ei väänata?

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Kas Venemaal saab meil üldlevinud debit cardiga maksta poes? Ega mingit lisatasu juurde ei väänata?
                Probleeme pole, vähemalt LHV panga kaardiga kyll ei olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kas Venemaal saab meil üldlevinud debit cardiga maksta poes? Ega mingit lisatasu juurde ei väänata?
                  Tavaline välismaal maksmise lisatasu. Ehk siis valuutavahetuse miskine koefitsient või midagi sarnast. Pole väga silmapaistev summa.

                  Kommentaar


                    http://www.viagogo.co.uk/Sports-Tickets/Football

                    Päris asi või saab sealt persest? Review'd näitavad mõlemat, on kellelgi endal kogemust?
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      Algselt postitas shefield
                      http://www.youtube.com/watch?v=vVikd_x1EfM
                      Mis loo nimi olla võiks?
                      Algab see lugu 7.15.
                      Tänud.
                      Vana hea Johnny

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        http://www.youtube.com/watch?v=vVikd_x1EfM
                        Mis loo nimi olla võiks?
                        Algab see lugu 7.15.
                        Tänud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kumma firma maastikurattad on paremad hinnaklassis 500-700 eur. Kas Cube või Scott?
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Minu loogika ütleb, et võta üks ja viska teist. Selle raha eest ei saa mingit über paugupilli. Võrdle kaalu ja võta see kumb rohkem meeldib/on odavam.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Minu loogika ütleb, et võta üks ja viska teist. Selle raha eest ei saa mingit über paugupilli. Võrdle kaalu ja võta see kumb rohkem meeldib/on odavam.
                              Ei peagi olema über paugupill, pigem harrastajale rohkem.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Ma tellisin siin hiljaaegu mõned raamatud Amazonist. Kätte veel saanud ei ole (lubati reedeks), seega midagi eriti öelda ei oska. Usaldusväärsuses ma muidugi ei kahtlegi.
                                No nii! Raamatud käes. Punanina raamatu kaas oli küll kergelt määrdunud, kuid muus osas tipptopp ning kordades soodsam kui kodumaal.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X