320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi veel iPadiga Ekspressi loeb? Sai tellitud see digileht ja oleks mõned küsimused.
    Kas see lehe fail ongi nii suur(mitu mb umbes?), et see on normaalne, et mu kahe megane nett seda mingi 10 minutit alla sikutab? Närvi ajas ka see, et kui tahvel sleepi peale läks, siis katkestas app lehe laadimise ja sain selle alla tõmmatud niimoodi, et hoidsin ekraani aktiivsena kogu selle aja. Oletan, et see päris nii olema ei peaks?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Kas keegi veel iPadiga Ekspressi loeb? Sai tellitud see digileht ja oleks mõned küsimused.
      Kas see lehe fail ongi nii suur(mitu mb umbes?), et see on normaalne, et mu kahe megane nett seda mingi 10 minutit alla sikutab? Närvi ajas ka see, et kui tahvel sleepi peale läks, siis katkestas app lehe laadimise ja sain selle alla tõmmatud niimoodi, et hoidsin ekraani aktiivsena kogu selle aja. Oletan, et see päris nii olema ei peaks?
      See fail tõesti suur, pea 200 mb. Ehk kui on 2 megane nett, siis tõmbabki kaua.
      See app on hetkel vigane, ca nädal-kaks tagasi oli uuendus, enne sai panna tõmbama ja midagi muud teha. Nüüd peab jah ootama. Eks teevad lähiajal bugi korda.
      Mia san mia

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Millisel vastupidavusalal liiguvad maailmatasemel suurimad rahad? Oletame, et olen ülihea võhmaga noorsportlane ja jõuan vabalt valitud alal maailma tippu. Mis ala ma peaks valima, et enim nutsu tasku pista? Jalgrattasõit? Maratonijooks? Murdmaasuusk ilmselt mitte?

        disclaimer: ise olen 30-le lähenev kerge saku sikspäkiga harilik Eesti jorss, lihtsalt tekkis selline rumal küsimus eile kergejõustikku vaadates.
        Minu hinnagul jalgrattasport, sest kui ikkagi profiks saad, siis lisaks võimalikele võitluste preemiatele ka korralik palk arvele tiksumas.
        Ega Taaramäe niisama endale elukohta Monacos ei saa lubada.
        Kui tahad sinna elukohta osta, siis esimese asjana vaja avada konto kohalikus pangas ning maksta deposiit € 300,000 - € 1,000,000. Eluhoonete enda hindadest ei hakka rääkimagi, aga ju siis madalad maksud on see, miks asi ära tasub.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Kumma firma maastikurattad on paremad hinnaklassis 500-700 eur. Kas Cube või Scott?
          Scottil maksab nimi rohkem, aga sügiseste diilidega võib päris hästi näkata, kuigi ega Cube müüjad ka allahindlustega ei koonerda.

          500-700 on muidugi saasta ratta hinnaklass.
          Selle raha eest võid pigem saada väga hea kasutatud ratta, mis uuest peast vähemalt 2 korda kallim olnud.

          Eriti kui lepid veel vanamoodsa 26-tolliste jooksudega pilliga. Nendest ei saa isegi heas seisukorras enam lahti.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            AU, meil oli kunagi üks teema, kuhu panid erinevad foorumlased enda arvates parimad plaadid läbi aegade. Kas keegi mäletab, et mis teema see oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              AU, meil oli kunagi üks teema, kuhu panid erinevad foorumlased enda arvates parimad plaadid läbi aegade. Kas keegi mäletab, et mis teema see oli?
              Läbus. 10 parimat plaati. vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Scottil maksab nimi rohkem, aga sügiseste diilidega võib päris hästi näkata, kuigi ega Cube müüjad ka allahindlustega ei koonerda.

                500-700 on muidugi saasta ratta hinnaklass.
                Selle raha eest võid pigem saada väga hea kasutatud ratta, mis uuest peast vähemalt 2 korda kallim olnud.

                Eriti kui lepid veel vanamoodsa 26-tolliste jooksudega pilliga. Nendest ei saa isegi heas seisukorras enam lahti.
                26 ei tule kõne allagi, ikka 29. Ega ma ootangi sügiseni, siis lähevad selle aasta mudelid allahindlusele. Mind nagu rohkem huvitas, et kumma firma rattad on paremad selles hinnaklassis.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Kas keegi veel iPadiga Ekspressi loeb? Sai tellitud see digileht ja oleks mõned küsimused.
                  Kas see lehe fail ongi nii suur(mitu mb umbes?), et see on normaalne, et mu kahe megane nett seda mingi 10 minutit alla sikutab? Närvi ajas ka see, et kui tahvel sleepi peale läks, siis katkestas app lehe laadimise ja sain selle alla tõmmatud niimoodi, et hoidsin ekraani aktiivsena kogu selle aja. Oletan, et see päris nii olema ei peaks?
                  From: Rain Pruul
                  Sent: Friday, August 15, 2014 10:37 AM
                  To: Dannar Leitmaa; EE toimetus
                  Subject: RE: Ühes foorumis küsitakse

                  2 mbitise neti puhul on sinu normaalne allalaadimiskiirus 250 kb/s. Keskmise lehefaili suuruse ehk 160 mb juures tulebki see nii kaua alla.
                  Katkestuse puhul peab Mart konkreetset viga oma silmaga nägema. Võid oma seadmega tema juurest läbi minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    From: Rain Pruul
                    Sent: Friday, August 15, 2014 10:37 AM
                    To: Dannar Leitmaa; EE toimetus
                    Subject: RE: Ühes foorumis küsitakse

                    2 mbitise neti puhul on sinu normaalne allalaadimiskiirus 250 kb/s. Keskmise lehefaili suuruse ehk 160 mb juures tulebki see nii kaua alla.
                    Katkestuse puhul peab Mart konkreetset viga oma silmaga nägema. Võid oma seadmega tema juurest läbi minna.
                    From: Kaspar Karm
                    Sent: 15. august 2014. a. 10:43
                    To: Nele Kalda
                    Subject: RE: Ühes foorumis küsitakse

                    EPL väiksem, kui EE, sest EE on mahult suurem, rohkem video-pilti. Mõne nr tagasi oli veel 2x suurem, kui sinna sisse läks see muusika TOP. Keskmine EE on ca 150-170MB suur. Kui arvutada 150 järgi, siis 2Mbit otsas kulub jah täpselt 10min:


                    See 2Mbit tundub väga iganenud kiirus tänapäeval. Mobiiliga laen selle alla 15 sekundiga 

                    Minu testitud iPadiga panin nurgast ekraani ise kinni ja samal ajal download jätkus. Nii uue kui vana app versiooniga. Ühtlasi, kui on õige seadistus tehtud ja tingimused vastavad, siis tõmbab uus leht hommikuks end ise automaatselt arvutisse.

                    Lisaks, meil on tulemas uus digileht välja esialgu EPL jaoks, mis enam pole app põhine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Kas keegi veel iPadiga Ekspressi loeb? Sai tellitud see digileht ja oleks mõned küsimused.
                      Kas see lehe fail ongi nii suur(mitu mb umbes?), et see on normaalne, et mu kahe megane nett seda mingi 10 minutit alla sikutab? Närvi ajas ka see, et kui tahvel sleepi peale läks, siis katkestas app lehe laadimise ja sain selle alla tõmmatud niimoodi, et hoidsin ekraani aktiivsena kogu selle aja. Oletan, et see päris nii olema ei peaks?
                      Ega ei juhtu mingit akut säätvat appi peal olema mis ühenduse lukustatud ekraani korral tapab?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Scottil maksab nimi rohkem, aga sügiseste diilidega võib päris hästi näkata, kuigi ega Cube müüjad ka allahindlustega ei koonerda.

                        500-700 on muidugi saasta ratta hinnaklass.
                        Selle raha eest võid pigem saada väga hea kasutatud ratta, mis uuest peast vähemalt 2 korda kallim olnud.

                        Eriti kui lepid veel vanamoodsa 26-tolliste jooksudega pilliga. Nendest ei saa isegi heas seisukorras enam lahti.
                        Algselt postitas Ericc
                        26 ei tule kõne allagi, ikka 29. Ega ma ootangi sügiseni, siis lähevad selle aasta mudelid allahindlusele. Mind nagu rohkem huvitas, et kumma firma rattad on paremad selles hinnaklassis.
                        Cube on odavam, sest nimi maksab vähem.

                        Hinnaklassis 500-700 Eurot saad sa 29'' ratta, mis kaalub ligi 15 kg. See on ratta kohta väga räige.

                        Kasvõi see. Paarkümmend Eurot küll ülemipiirile juurde vaja leida.
                        Cube Attention 29
                        Esimene käikar Deore ja tagumine XT on ok, aga kaal 13,4 kg.

                        Scotti saad sama hinna eest heal juhul tagumise käikariga Deore. Deore on maastikul sõitmiseks natuke vähe.


                        Kui sa muidugi asfalti pidi selle rattaga tööle hakkad sõitma, siis muidugi ei oma käikar mingit erilist tähtsust.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          From: Kaspar Karm
                          Sent: 15. august 2014. a. 10:43
                          To: Nele Kalda
                          Subject: RE: Ühes foorumis küsitakse

                          EPL väiksem, kui EE, sest EE on mahult suurem, rohkem video-pilti. Mõne nr tagasi oli veel 2x suurem, kui sinna sisse läks see muusika TOP. Keskmine EE on ca 150-170MB suur. Kui arvutada 150 järgi, siis 2Mbit otsas kulub jah täpselt 10min:


                          See 2Mbit tundub väga iganenud kiirus tänapäeval. Mobiiliga laen selle alla 15 sekundiga 

                          Minu testitud iPadiga panin nurgast ekraani ise kinni ja samal ajal download jätkus. Nii uue kui vana app versiooniga. Ühtlasi, kui on õige seadistus tehtud ja tingimused vastavad, siis tõmbab uus leht hommikuks end ise automaatselt arvutisse.

                          Lisaks, meil on tulemas uus digileht välja esialgu EPL jaoks, mis enam pole app põhine.
                          Minul on 50/60 kas hommikuks on EPL laetud või ei. Oskad öelda, milles asi võib olla, mis settinguid peab muutma vms? Tahaks, et laeks kohe automaatselt öösel ära.
                          Mia san mia

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            Minul on 50/60 kas hommikuks on EPL laetud või ei. Oskad öelda, milles asi võib olla, mis settinguid peab muutma vms? Tahaks, et laeks kohe automaatselt öösel ära.
                            Ma ei oska öelda. Mul on küll iPad, aga ma olen sellega ääretult saamatu. Lisaks digilehti ma väga ei loe, kuna see tundub tuimalt aeglane olevat.

                            Kommentaar


                              Olgu veel mainutud, et iPad on siis see wifi mudel ja tundub, et ühenduse katkestab tahvel kuna apple soovib iga nipiga akut säästa.
                              Vaatasin, et androidil läheks asi lihtsalt. Võtad wifi--advanced--keep wifi on during sleep aga paljukiidetul apple tootel sellist võimalust ma pole leidnud.
                              Googeldades leidsin sellise väite, et kui laadija taga, siis ta jätab wifi ühenduse alles aga minul jättis ikka ekspressi laadimise pooleli.

                              Praegu tundub, et teen edaspidi niimoodi, et panen screen auto locki 2minuti pealt neveri peale ja jätan asjad laadima.

                              elx, mingit sellist appi mul pole. Üldse olen väga uus õuna kasutaja ja ipad päris tühi igas ninnist-nännist.
                              M007, tänud info eest ja endal ongi plaanis 2M nett kümne mega peale upgradeda lähiajal.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Cube on odavam, sest nimi maksab vähem.

                                Hinnaklassis 500-700 Eurot saad sa 29'' ratta, mis kaalub ligi 15 kg. See on ratta kohta väga räige.

                                Kasvõi see. Paarkümmend Eurot küll ülemipiirile juurde vaja leida.
                                Cube Attention 29
                                Esimene käikar Deore ja tagumine XT on ok, aga kaal 13,4 kg.

                                Scotti saad sama hinna eest heal juhul tagumise käikariga Deore. Deore on maastikul sõitmiseks natuke vähe.


                                Kui sa muidugi asfalti pidi selle rattaga tööle hakkad sõitma, siis muidugi ei oma käikar mingit erilist tähtsust.
                                Oh, tänud
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X