320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kas need koguvad raha ka ? I mean, kas keegi reaalselt annab ?
    No kui ei annaks, siis nad ju ei kerjaks nii aastaid. Allkirja küsivad, et asi paistaks aus ja ametlik.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Kumb oleks mõistlikum valik: Samsung GT-B2710 või Cat b25?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Kas need koguvad raha ka ? I mean, kas keegi reaalselt annab ?
        Paar nädalat tagasi Pärnus peale rannaskäiku jäin autosse istuma Maxima XX ees ning seal oli kaks mustlastüdrukut kes müüsid oma roose ning mõtlesin ise sama - kas reaalselt teenivad ka midagi sellega? Ja mu imestus oli suur kui nägin, et ~10-15 minutiga müüsid ikka omajagu neid roose maha. Seega midagi nad ikka saavad sealt..

        Minu küsimus - oskate soovitada Tallinnas / Harjumaal remonditöökoda või kasvõi eraisikust remondimeest kes parandab autode audiosüsteeme? Autoks Peugeot 206 2003aasta oma ning kõlarid ei tööta - raadio töötab ja võtab pildi ette aga kõlaritest ei tule mingit heli. 90% tõenäosusega võin öelda, et kuskilt on juhe lahti, sest heli kadus peale mitmeid löökaukudest läbisõitmisi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Kuivõrd pullikaka on nende, ütleme siis viisakalt - väljamaalastest asjameeste tegutsemine, kes Tallinna südalinnas allkirja paberiga toetusraha küsivad puuetega või kurtide jaoks.
          Tulin just Pariisist. Nad tegid seal sama.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            See on üleeuroopaline kuritegelik organisatsioon. Youtubes on lahedaid filme nendest mustlastest.
            Järgneva video lõpus näete mustlaste bossi kah. Elab suures Rumeenia villas. Raha on nendel bossidel päris palju kuna kõik euroopa mustlased on nende orjad. Kuid see pole veel nokkimis järjekorra tipp. Ka need mustlasbossid vastutavad kellegi ees. Kuuldavasti siis kohalike Rumeenia, Serbia ja Bulgaaria korrumpeerunud võimutegelaste ees, kes neid tumedaid pätipoisse seaduse eest kaitsevad.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust

              Tänud, aga see kahjuks 26 tolli nagu ma aru saan .
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Kumma firma maastikurattad on paremad hinnaklassis 500-700 eur. Kas Cube või Scott?
                Endal on mõned aastad tagasi Hawaii Expressist ostetud 600 eurine Scott. Väga hea ratas, sõidab hästi nii kõval pinnasel kui ka pehmel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Tänud, aga see kahjuks 26 tolli nagu ma aru saan .
                  Arvesta, et 29er selles hinnaklassis kaalub umbes neli tuhat tonni.

                  Kommentaar


                    Mis trahullus see ice bucket challenge on ja miks inimesed sellise pasaga kaasa jooksevad?







                    Ja millal võiks oodata näkkulaskmis kampaaniat?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Mis trahullus see ice bucket challenge on ja miks inimesed sellise pasaga kaasa jooksevad?


                      Ja millal võiks oodata näkkulaskmis kampaaniat?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Arvesta, et 29er selles hinnaklassis kaalub umbes neli tuhat tonni.

                        Täpsemalt 13-15 kg. Maarek seletas mulle kõik hästi lahtu juba. Mul ei jää midagi muud üle, kui budgetit suurendada.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Kes on Vaido Neigaus? Kas ta kasutab soccerneti foorumit?

                          Kommentaar


                            Häid kohti tartus kust soodsalt erinevaid seinakatteid leida, soovitatavalt just bambuse tapeeti. Igasugused suuremad poed k-rauta, decora jne leian ka ise üles aga pean just silmas nö "nurhgataguseid poode" milledestkaugemalt tulijal õrna aimugi pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kumb oleks mõistlikum valik: Samsung GT-B2710 või Cat b25?
                              Vend jooksutab Caterpillari nutitelefoni B 15, sain ka ise seda näppida ja see on ikka tõsine taparelv. Kui nuppudega toru vaja pole siis leia ja proovi B15.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Vend jooksutab Caterpillari nutitelefoni B 15, sain ka ise seda näppida ja see on ikka tõsine taparelv. Kui nuppudega toru vaja pole siis leia ja proovi B15.
                                Just nuppudega ongi vaja, kahjuks
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X