320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvamusfestivali arutelusid on võimalik kuskilt järgi ka kuulata/vaadata? Festivali kodulehelt igatahes sellist võimalust ei leidnud.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Arvamusfestivali arutelusid on võimalik kuskilt järgi ka kuulata/vaadata? Festivali kodulehelt igatahes sellist võimalust ei leidnud.
      http://uudised.err.ee/l/arvamusfestival
      +
      http://www.postimees.ee/teema/arvamusfestival
      +
      http://www.ustream.tv/channel/l%C3%B...86%D0%B8%D0%B8
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Tänan!
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Kui nüüd venkud jälle pahad on, kas siis võib loota ka jälle normaalseid Bondi fime, kus Prahas vene agente pannakse ja mürgikuulidega inimesi kõrvaldatakse?

          Kommentaar


            Mida ma tegema pean, et see t*rane ipad laeks ka nii natuke, kui ma ta USB-ga arvuti külge lükkan?

            Kommentaar


              Ja kuidas ma saan käsitsi iTunesi kaudu iPadile muusikat peale lükata?

              Aa, sellele vist leidsin lahenduse.

              Ee, kas ma peangi ühekaupa neid siis saatma? Noh, et mul on kümmekond artisti nimekirjas ja tahaksin 3. ja 6. ja 8. saata iPadi peale, aga neid korraga aktiivseks ei saa teha?

              Kommentaar


                Kas Lasnamäe Ajaxi kunstmurustaadion on sellise uuema kunstmuruga nagu näiteks Sportlandil ja Hiiul, või on vanem kate nagu oli Kalevil enne uue panekut ja Pae Gümnaasiumi juures oleval staadionil?

                E: Ise küsin, ise vastan. Ajaxi kunstmuru on ikka väga halvas seisukorras. Vanem muru seal.

                Kommentaar


                  Miks inimesed end jääveega kasta lasevad,kus on siin heategevus ja kes on selle lolluse algataja?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Miks inimesed end jääveega kasta lasevad,kus on siin heategevus ja kes on selle lolluse algataja?
                    Mina olen aru saanud, et kallavad üle ja lisaks annetavad ka mingi summa. Vähemalt kõik suuremad staarid on nii teinud. Ehk siis reaalselt on ka heategevuse element, sest fond on viimaste nädalatega saanud miljoneid dollareid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Miks inimesed end jääveega kasta lasevad,kus on siin heategevus ja kes on selle lolluse algataja?
                      Heategevus seisneb ikka raha annetamises. Jääveega kastmise kampaania on sisuliselt tasuta reklaam, mis levib nagu kulutuli.

                      Kommentaar


                        Kuhu Tartus rüperaal tolmupuhastusse viia?

                        Kommentaar


                          Kas Pärnus Stefani pitsas käivad ainult minusugused lollid turistid, või kohalikud ka?

                          Nii sitta ja üleolevat teenindust pole kunagi kohanud vist. Toit ka suht harju keskmine.
                          Seda rohkem pani üllatama 15+ järjekorras seisvat inimest, et lauda saada, kui ma juba lahkusin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Kas Pärnus Stefani pitsas käivad ainult minusugused lollid turistid, või kohalikud ka?

                            Nii sitta ja üleolevat teenindust pole kunagi kohanud vist. Toit ka suht harju keskmine.
                            Seda rohkem pani üllatama 15+ järjekorras seisvat inimest, et lauda saada, kui ma juba lahkusin.
                            Pärnus käivadki ju väljas söömas turistid. Kohalikud söövad kodus kala.

                            P.S. Isegi Si-Si on alla käinud. Teenindus venib, söök on kuidagi möga ja üleüldse.

                            Kommentaar


                              si-si on kogu aeg möga olnud, lolle eputisi täis, söök alla keskmise. Stefanis söövad kohapeal turistid, kohalikud tellivad ette ja võtavad kaasa
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield
                                http://etv2.err.ee/v/kultuur/meie_aj...d-510b6b8b76db

                                Kes sihukest paska rahastab ja miks?
                                Marko Kaljuveer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X