320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Mis see eesti keeles on? (esimene punkt)

    Kommentaar


      "Vaktsineeri nakkusliku vingumise vastu.Kõige positiivsem raadiojaam." Kes see tüüp on kes on oma hääle skyplusile andnud ?
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        "Vaktsineeri nakkusliku vingumise vastu.Kõige positiivsem raadiojaam." Kes see tüüp on kes on oma hääle skyplusile andnud ?
        Viimase aja reklaame vaadates pakuks Luisa Värki.

        Kommentaar


          Kui mulle väljamaalt peaks ports raha laekuma,kui palju mind kooritakse,kas sõltub pangast või rahakogusest või kesloom on transferwise või kust kõige lihtsamalt infot saaks?
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Kui mulle väljamaalt peaks ports raha laekuma,kui palju mind kooritakse,kas sõltub pangast või rahakogusest või kesloom on transferwise või kust kõige lihtsamalt infot saaks?
            Kui sulle saabub Eesti panka mingist teisest välismaa pangast, siis ei maksa sina muhvigi.
            Maksab see, kes sulle raha kannab.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Suunto M5 on normaalne pulsikell? Või siis mis on parim hinnaklassis kuni 150eur.

              Kommentaar


                Kus kohas saab teha vööle lisaauku?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Brick Vaata postitust
                  Kus kohas saab teha vööle lisaauku?
                  Kingsepa juures? Kui päälinna poiss oled, siis ma tegin Telliskivi säästumarketi vastas olevas keldris. Seal miskit jalatsite ja nahkesemete parandus. Aega võttis ca. 20 sekundit ja maksma läks vist adin jevro i sorok sent. Töö kiire ja korralik.

                  Kommentaar


                    Kas Mustamäel TTÜ läheduses mõni pubi ka on, mis tõenäoliselt City-Liverpooli mängu näitab?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Kas Mustamäel TTÜ läheduses mõni pubi ka on, mis tõenäoliselt City-Liverpooli mängu näitab?
                      Hiiu pubi ?
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Suunto M5 on normaalne pulsikell? Või siis mis on parim hinnaklassis kuni 150eur.

                        Polar.
                        Mudel vaata ise, võid vabalt ka teise ringi oma osta.

                        Edit: Mul on polar F6. Juba 5-6 aasta ja töötab nagu kellavärk ja tundub, et nii pea ei kavatse ka koostööst loobuda.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                          Kas Mustamäel TTÜ läheduses mõni pubi ka on, mis tõenäoliselt City-Liverpooli mängu näitab?
                          Nagu juba mainitud, siis Hiiu pubi jah parim variant (Bussid 33,27,10 Tehnikaülikool->Hiiu jaam, just in case).
                          Ilmselt näeb seda ka Nõmme pubis, aga seal on ekraanid väiksemad, pole nii hea vaadata (see seal Nõmme keskuses Comarketiga samas majas). Mingi võimalus on et ka von Glehni pubis (viimatinimetatust üle ristmiku), aga selle osas pole kindel. Rohkem praegu läheduses ei meenu...

                          Kommentaar


                            Kristiine keskuses näitab ehk Olybet Sports Bar ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Hiiu pubi ?
                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Nagu juba mainitud, siis Hiiu pubi jah parim variant (Bussid 33,27,10 Tehnikaülikool->Hiiu jaam, just in case).
                              Ilmselt näeb seda ka Nõmme pubis, aga seal on ekraanid väiksemad, pole nii hea vaadata (see seal Nõmme keskuses Comarketiga samas majas). Mingi võimalus on et ka von Glehni pubis (viimatinimetatust üle ristmiku), aga selle osas pole kindel. Rohkem praegu läheduses ei meenu...
                              Tänud! Lähen siis vaatan selle Hiiu pubi üle...

                              Algselt postitas Brick Vaata postitust
                              Kristiine keskuses näitab ehk Olybet Sports Bar ka.
                              Njah, vanus ei luba vast sinna minna veel... ja eks Hiiu pubi tundub igatemoodi parem
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Paar päeva tagasi käis Hiiu pubis veel remont. Ei ole kindel, et praegugi avatud.
                                Terrassi osa oli avatud.
                                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X